Tyrimas atskleidė, kad absoliuti dauguma „vaikų migrantų“ Švedijoje iš tikrųjų yra pilnamečiai

Švedijoje atliktas tyrimas atskleidė, kad net trys ketvirtadaliai migrantų, pildydami prieglobsčio prašymus teigę, kad yra vaikai, ištikr...

Švedijoje atliktas tyrimas atskleidė, kad net trys ketvirtadaliai migrantų, pildydami prieglobsčio prašymus teigę, kad yra vaikai, ištikrųjų buvo pilnamečiai, praneša BBC.

Šalies Nacionalinė teismo medicijos ekspertizės agentūra patikrino beveik 8 tūkstančių imigrantų amžių ir atrado, jog maždaug 6600 iš jų buvo sulaukę pilnametystės, nors pildė prieglobsčio prašymus kaip vaikai.

Šios patikros buvo vykdomos tik tuomet, kai kilo įtarimas dėl asmens amžiaus. Apie savo amžių imigrantai meluoja todėl, kad nepilnamečiai imigrantai kur kas rečiau išsiunčiami atgal į šalį, iš kurios atvyko.

Atlikto tyrimo pagrindu Švedijos migracijos agentūra priėmė sprendimą daugelį savo amžių klastojusių asmenų iš naujo užregistruoti kaip pilnamečius.

Parengta pagal BBC.com informaciją


Susiję

Pasaulis 6918601570060433767

Rašyti komentarą

  1. Anonimiškas2017-12-12 14:56

    Tuos melagius reikia ne registruoti iš naujo, o paimti jų antropologinius duomenis ir iškart deprotuoti be teisės iki gyvos galvos kada nors vėl įvažiuoti į Europą. Tai yra melagiai - jie melavo tada, meluos ir toliau. Ir keista, kaip daugelis valstybių savo noru pasirenka skendimą melo ir apgaulės liūne.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Dar vieno "varkšo nepilnamečeus pabegeleus" istorija: http://www.dailymail.co.uk/news/article-5175101/Child-refugee-raped-murdered-girl-19-33.html
    Tiesa, šiuo atveju dėl aukos ašarų lieti neverta - tuščiagalvė mergelė buvo iš "mai legz ar oupen for refjudžyz" debilų šutvės ("His victim, whose father is a senior legal adviser to the European Commission in Brussels, worked in her spare time in Freiburg helping out migrants in various shelters and homes.") ir iš debilų šeimos (http://www.dailymail.co.uk/news/article-4004480/Pictured-Afghan-migrant-17-modelled-gangsta-rappers-raped-murdered-EU-official-s-daughter-met-work-refugees.html).

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item