R. Karoblis: JAV numatė papildomus 100 mln. dolerių Baltijos šalių gynybai

Jungtinės Valstijos yra numačiusios papildomus 100 mln. JAV dolerių Baltijos šalių gynybai. Tai LRT RADIJUI patvirtino JAV viešintis Kraš...

Jungtinės Valstijos yra numačiusios papildomus 100 mln. JAV dolerių Baltijos šalių gynybai. Tai LRT RADIJUI patvirtino JAV viešintis Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis. Pasak ministro, po derybų su kaimyninėmis šalimis ir JAV didžioji dalis šių lėšų būtų skirta Rusijai atgrasyti, ypatingą dėmesį skiriant Maskvos vykdomai propagandai.

„Didinamos gynybos išlaidos Europos kryptimi, bet yra papildoma eilutė, kurioje yra 100 mln. JAV dolerių Baltijos šalims, bendriems projektams su Amerika. Tai būtų stiprus pajėgumų pastiprinimas mums ir, aišku, kaip bus naudojama turime susitarti tarp Baltijos šalių ir JAV. Bet šie biudžetiniai sprendimai rodo JAV nusiteikimą mus ir toliau remti bei padėti išlaikyti formą“, – sakė R. Karoblis.

Krašto apsaugos ministras Amerikoje dalyvavo Ronaldo Reagano vardo nacionaliniame gynybos forume. Lietuvos atstovai dalyvauti jame pakviesti pirmą kartą.


Susiję

Politika 5793104923509190611

Rašyti komentarą

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item