Iš JAV bus deportuota beveik milijonas neteisėtų imigrantų

Jungtinių Valstijų generalinis prokuroras paskelbė, kad prezidentas Donaldas Trumpas nutraukia vadinamąją amnestiją, kuri apsaugojo nuo d...

Jungtinių Valstijų generalinis prokuroras paskelbė, kad prezidentas Donaldas Trumpas nutraukia vadinamąją amnestiją, kuri apsaugojo nuo deportavimo 800 tūkstančių žmonių, jaunų imigrantų.  

Būdami vaikai jie neteisėtai buvo atvežti į Jungtines Valstijas, prezidento Barako Obamos administracija šiems asmenims suteikė apsaugą. Bet D. Trumpo administracija mano, kad tai buvo nekonstitucinis sprendimas, nes esą šimtams tūkstančių amerikiečių buvo užkirstas kelias į darbo vietas, kurias užėmė atvykusieji į Jungtines Valstijas neteisėtai.

„Kad mūsų imigracijos sistema būtų teisėta, negalime taikstytis, kad visi, kas tik nori, pas mus atvyktų, tai paprasta. Amerikiečiai atmetė tokią atvirų sienų politiką, todėl valstybė turi nustatyti ribas, kiek imigrantų galime priimti per metus, vadinasi, visų negalime priimti“, – teigė JAV generalinis prokuroras Jeffas Sessionsas.


Susiję

Šiaurės Amerika 5333013189811417383

Rašyti komentarą

  1. Čia gi šansas Lietuvai! Goglinam:2017-09-07 20:14

    Lietuva nori po 100 pabėgėlių per mėnesį, bet norinčių atvykti neranda

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas2017-09-08 09:20

    joo,ir dar sykį-pagarba prezidentui Trumpui.

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui su Vytautu Sinica

Savaitės pokalbis

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item