Čilės „žmogaus teisių“ kovoje abortų legalizavimą seks „transseksualūs“ vaikai?

Čilės vyriausybės pastatas, apšviestas LGBT judėjimo spalvomis Iš karto po to, kai Čilės Aukščiausiasis Teismas legalizavo abortus , ša...

Čilės vyriausybės pastatas,
apšviestas LGBT judėjimo spalvomis
Iš karto po to, kai Čilės Aukščiausiasis Teismas legalizavo abortus, šalies prezidentė Michelle Bachelet pranešė, kad pateiks vienos lyties asmenų „santuokos“ įstatymo projektą, o naujienų portalas Associated Press paskelbė straipsnį apie Čilės kovą už „transseksualių“ vaikų pripažinimą.

Pirmadienį žiniasklaida pranešė, kad socialistinių pažiūrų šalies prezidentė, kuri ir inicijavo abortus legalizuojantį įstatymą, santuokos sampratą keičiantį projektą ketina pateikti mėnesio pabaigoje.

„Čilės LGBTI atstovaujanti grupė Judėjimas už homoseksualų integraciją ir išlaisvinimą sako, kad santuokos ir įvaikinimo įstatymo projektai yra sutarimo su Bachelet vyriausybe 2016 metais dalis“, – rašo Gay Star News. „Santuokos apibrėžimas taps dviejų žmonių, nesvarbu, tos pačios ar skirtingų lyčių, kontraktu, kuriuo jie sujungs savo gyvenimus tam, kad galėtų kartu gyventi, pradėti gyvybę ir padėti vienas kitam.“

Tokia vizija eksploatuojama nepaisant to, kad tos pačios lyties žmonės savarankiškai negali pradėti vaikų.

Tuo tarpu Associated Press straipsnis apie transseksualius vaikus pradedamas istorija apie čilietę, kuri paliko šalį su savo šešiamečiu sūnumi, o grįždama privalėjo pasieniečiams pasiaiškinti, kodėl grįžta su mergaite.

„Šie sunkumai privertė Monica Flores ir jos buvusį vyrą pradėti teisinę kovą už jų sūnaus teisę būti viešai pripažįstamu kaip mergaite. Tai paskatino kitų „transseksualių“ vaikų šeimas reikalauti didesnio pripažinimo ir įkvėpė platesnio masto debatus apie lyties teises (angl. gender rights) tokioje socialiai konservatyvioje šalyje, kuri tik prieš 13 metų legalizavo skyrybas“, – rašo Associated Press.

Praeitais metais teisėjas „nurodė pareigūnams pakeisti vaiko vardą ir lytį jo gimimo liudijime“, kadangi teisėjas negalėjo leisti jam gyventi neteisingame kūne.

Primename, kad vienos lyties asmenų „santuokas“ ir vaikų teisę į transseksualumą ketinanti įteisinti Čilė rugpjūčio pradžioje legalizavo abortą tam tikrais atvejais.

Organizacijos Už gyvybę susivieniję amerikiečiai atstovas Clarke‘as Forsythe‘as atkreipia dėmesį, kad Čilės Konstitucija saugo kiekvieno teisę į gyvybę bei fizinį ir psichinį integralumą, taigi saugo ir negimusius. Todėl priimtas įstatymas tam prieštarauja. C. Forsythe‘as taip pat atkreipė dėmesį į faktą, kad nuo 2012 metų iki šiol Čilės moterų mirtingumo reitingas buvo žemiausias visoje Lotynų Amerikoje.

„Jeigu šioje situacija galime įžvelgti kažką gero, tai nebent tai, jog teisėjų balsai (6 prieš 4) pasiskirstė taip, kad vos priėmė projektą. Todėl nesukurta konstitucinė teisė, kuri būtų apsaugota nuo pataisų. Todėl Čilės Atstovų rūmai ir Senatas gali atšaukti įstatymą, kai pamatys, jog šis turi neigiamos įtakos moterims, vaikams ir visai visuomenei“, – teigia C. Forsythe‘as.

Tuo tarpu Associated Press savo straipsnyje rašė, kad Katalikų Bažnyčia ir kitos tradicinės jėgos priešinasi Vyriausybės pastangoms suteikti žmonėms teisę pasikeisti oficialius įrašus apie savo lytį. „Katalikų Bažnyčia vis dar turi daug įtakos ir iki šiol sunkino abortų legalizavimo procesą“, – teigia abortus remianti parlamentarė Karla Rubilar.

Amnesty International duomenimis, Dominikos Respublika, Haitis, Hondūras, El Salvadoras, Nikaragva ir Surinamas liko paskutinėmis valstybėmis, kurios absoliučiai saugo negimusius kūdikius nuo aborto.

Parengta pagal Lifesitenews.com informaciją


Susiję

Pažangos ideologija 652458715687401227

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-08-24 15:02

  joo,be aš lieku prie nuomonės,kad moteriškės turi turėti galimybę į abortą.O štai dėl "trans" vaikų,tai manau,kad iš jų atiminėjama vaikystė,kai užuot augus ir pažinus pasaulį, turi sukti galvą apie tai kokiai lyčiai jie priklauso ar jaučiasi priklausantys.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2017-08-25 01:25

  Abortas nėra moters "teisė". Kodėl? Nes kūdikis gimdoje yra ne moters kūno dalis (kaip ranka, kepenys ar pan.), o atskiras individas su savo DNR. Tai yra žmogaus nužudymas. Šlykštu, kad aborto "klinikos" iš to darosi pinigus. O dar toliau kyšo ausys tų, kurie bet kokia kaina siekia sumažinti populiaciją ir sunaikinti žmonių moralę (pasaulio elitas ar masonai ar dar kokia grupė?), skatindami lytinius iškrypimus, kontracepsiją, abortus. Visa tai šaukiasi Dangaus keršto.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2017-08-25 09:10

   joo,Dangaus keršto-kiek žmonija karų yra sukėlusi savomis rankomis,kiek žmonių nužudyta "tikresnio tikėjimo " vardan,kiek "raganų sudeginta"-o visa tai nesišaukia Dangaus keršto? Taip,kad kokios moterėlės abortas,palyginus su visu tuo yra juokas.

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2017-08-25 10:12

  Abortas nėra juokas. Abortas yra savo vaiko nužudymas. Tas, kuris verčia moterį darytis abortą, iš esmės tai jis skatina žudyti vaiką. Kas pritaria abortams, tas pritaria kūdikių žudynėms. Kas lieka abejingas ir nepasisako prieš abortus, tam nelabai rūpi, ar gyvens tie kūdikiai, ar jie bus nužudyti.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item