Po išpuolio Švedijos premjeras žada, kad šalis atsisakys masinės imigracijos politikos

Švedijos ministras pirmininkas Stefanas Lofvenas, reaguodamas į Stokholme prieglobsčio prašytojo įvykdytą teroristinį išpuolį, nusinešusį...

Švedijos ministras pirmininkas Stefanas Lofvenas, reaguodamas į Stokholme prieglobsčio prašytojo įvykdytą teroristinį išpuolį, nusinešusį 4 žmonių gyvybes, pasižadėjo, kad jo šalis „daugiau niekada negrįš“ prie buvusių milžiniškų masinės imigracijos skaičių.

Premjeras pasižadėjo pakeisti savo liberalų požiūrį ir pareiškė, kad šalis nebegali taip masiškai priimdinėti migrantų, kaip tai darė 2015 metų migrantų krizės metu.

Penktadienį uzbekas Rakhmatas Akilovas, atkartodamas neseniai Londone tokiu pačiu būdu įvykdytą išpuolį, pavogė krovininį sunkvežimį ir vienoje iš centrinių Stokholmo gatvių rėžėsi į pėsčiuosius.

Kaip paaiškėjo, R. Akilovas turėjo būti deportuotas, bet jam pavyko pasislėpti nuo migracijos pareigūnų tiesiog pateikus klaidingą savo adresą.

39-erių metų vyras išreiškė paramą Islamo valstybei ir kitiems islamistiniams judėjimams.

Policijos teigimu, vien Stokholme šiuo metu nelegaliai gyvena per 3 tūkstančius migrantų.

Parengta pagal Dailymail.co.uk informaciją


Susiję

Pasaulis 6694603404500075013

Rašyti komentarą

 1. Arba Švedija už islamofobija pakeis minstrą pirmininką, arba ministras pirmininkas prisipažins pasikarčiavęs.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2017-04-10 23:25

  Taigi Uzbekas . Uzbekistane lyg tai šiuo metu nėra karo bet Švedija maloningai priima visus kurie nuo kažko ;bėga; juos kažkas ;pesekioja;

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Fu, koke seubinga ksenofobija, islamofobija beigi šeip netolerancija! Kažkoks pas tamstelę retrogradiškas supratimas. Pažiūrėkit per langą - gi XXI amžius, ne balanos gadynėje gyvenam. Laikas jau atsikratyti tų izoliacionistinių prietarų. O gal norite apsitverti tvoromis, spygliuotomis vielomis ir izoliuotis nuo viso pasaulio? Šiaurės Korėjos pasiilgote ar Putino glėbio? Gi kiekvienam bent kiek progresyviam ir europietiškomis vertybėmis persiėmusiam individui akivaizdu, kad pabėgėlio statusas priklauso ne nuo padėties jo kilmės šalyje - pabėgėlis yra tas, kuris nepriklauso baltųjų išnaudotojų ras... eee... šitą... pamirškit, če nesiskaito - gi visi žino, kad rasių nėra. Taigi - pabėgėlis yra tas, kuris yra etninė mažuma ir neturi dokumentų (nes su dokumentais jau būtų imigrantas, o ne pabėgėlis). Viskas paprasta. Mokykitės, retrogradaj!

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2017-04-11 11:28

  Nieko nepagrįsti sprendimai, kur nėra logikos veda į pražūtį.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item