Per teroristinį išpuolį Stokholme žuvo 4 žmonės

Penktadienį po pietų Stokholmo centre sunkvežimis įvažiavo į žmonių minią. Švedijos policija patvirtino, kad iš viso žuvo 4 žmonės, dar 1...

Penktadienį po pietų Stokholmo centre sunkvežimis įvažiavo į žmonių minią. Švedijos policija patvirtino, kad iš viso žuvo 4 žmonės, dar 15 buvo sužeisti. Šalies premjeras Stefanas Löfvenas įvykį įvardijo kaip teroro ataką.

Kaip praneša policija, įtariamasis užpuolikas yra Uzbekistano pilietis. Užgrobtas sunkvežimis į pėsčiuosius įsirėžė penktadienio popietę Stokholmo centre prie prekybos centro. Sunkvežimyje rasti ir nedetonuoti sprogmenys.

Švedijos vidaus žvalgybos agentūros vadovas nurodė, kad šis asmuo anksčiau buvo patekęs į specialiųjų tarnybų akiratį.

Švedijos saugumo policijos (Sapo) vadovas Andersas Thornbergas sakė, kad suimtas „įtariamasis nefigūravo mūsų naujausiose bylose, bet anksčiau jis buvo mūsų bylose“.
Susiję

Pasaulis 8562437461469200780

Rašyti komentarą

  1. Didžiai stebėtinas beigi netikėtas įvykis (beje, VISIŠKAI nesusijęs su islamu ar imigracija, jeigu ką) - ypač atsižvelgiant į tai, kokia veiksminga ir rūsti tolerantiškoji žuvėdų policija: https://plus.google.com/118198014712853689988/posts/34pT9bX9Moq (žr. vaizdo įrašą).

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item