Prancūzijos merui gresia 1800 eurų bauda už pasakymą, kad jo mieste per daug musulmonų

Prancūzijos pietuose esančio Bezjė miesto meras Robertas Menardas apkaltintas rasinės neapykantos kurstymu už tai, jog pasakė, kad jo mie...

Prancūzijos pietuose esančio Bezjė miesto meras Robertas Menardas apkaltintas rasinės neapykantos kurstymu už tai, jog pasakė, kad jo mieste yra per daug musulmonų mokinių.

R. Menardui, bendradarbiaujančiui su Marine Le Pen vadovaujamu Nacionaliniu frontu, gresia 1800 eurų bauda, jeigu jis bus pripažintas kaltu. Jei vyras per 60 dienų nesumokėtų baudos, jam gali grėsti net laisvės atėmimas.

„Vienoje mano miesto centre esančioje klasėje 91 proc. vaikų yra musulmonai. Akivaizdu, kad tai problema. Tolerancijai yra ribos.“

Teisme R. Menardas teigė nenorėjęs nieko „stigmatizuoti“, o tik pastebėjęs, kas vyksta Prancūzijos mokyklose. „Man neatrodo, jog tai gerai vaikams ir jų motinoms, kai egzistuoja mokyklos-getai“, - teigė meras.

2015 metais taip pat kilo skandalas, kai R. Menardas peržiūrėjo mokinių vardus, norėdamas suskaičiuoti, kiek jo mieste yra musulmonų, nors rinkti duomenis apie žmonių rasę ir religiją Prancūzijoje nelegalu. Mero skaičiavimu, tuo metu Bezjė mokyklose musulmonai sudarė net 64,6 proc. mokinių.

Parengta pagal Breitbart.com informaciją


Susiję

Pažangos ideologija 2765425795742562607

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-03-18 10:36

  Nuo kada arabai - atskira rasė?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2017-03-18 11:36

  joo,bus ir pas mus taip.Labai jau sparčiai mokomės vakarietiškų vertybių,prisiminkite neseną lietuvaitės,jos užsieniečio vyro ir vietinių pacukų susistumdymą prie prekybcentrio,kur mūsų teisėsauga,kaip priklauso,pagal dabar priimtas vakarietiškas vertybes,įžvelgė ne tik chuligankę,bet ir siaubą baubą-RASIZMĄ,kas šiais laikais yra siaubingai ir baisingai sunkinanti aplinkybė.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Mano galva, reiktų pataisyti pavadinimą, nes "Prancūzijos merui" (spėju, išversta iš angliško "French mayor") skamba keistokai.
  O su tokiom prancūzų pažiūrom, tai kartai kyla abejonių, ar verta jų gailėtis, kai alach-babachai juos ten kartais papjausto, pasprogdina ir pašaudo.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

KVIEČIAME ĮSIGYTI

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item