Prie JAV ambasados surengta prezidento Donaldo Trumpo palaikymo akcija

V. Andrulevičiūtės (LRT.lt) nuotrauka Antradienį prie JAV ambasados Vilniuje surengta naujojo JAV prezidento palaikymo akcija, kuri...

V. Andrulevičiūtės (LRT.lt) nuotrauka

Antradienį prie JAV ambasados Vilniuje surengta naujojo JAV prezidento palaikymo akcija, kurioje dalyvavo ir jaunimo sambūrio „Pro Patria“ nariai.

„JAV išrinko naująjį prezidentą, gerbiame amerikiečių demokratinį apsisprendimą. Turime priprasti prie to, kad tai yra naujasis JAV prezidentas, kuriam mes norėsime prisiskambinti, kai mums grės išorinė grėsmė. Užuot talžę, daužę ir kritikavę, ieškokime būdų, kaip prie jo prieiti, sukurti santykius. 

Dėl to mes esame čia ir sakome: Lietuvoje yra D. Trumpo draugų, matome Amerikos lyderystę Europoje ir toliau, norime, kad ji ir toliau liktų Europos saugumo garantu.“, – LRT.lt teigė akciją organizavęs Seimo narys Laurynas Kasčiūnas.

Jo teigimu, D. Trumpui svarbu žinoti, jog sąjungininkai supranta jo norą dalytis našta, todėl planuojamas didinti iki 2,5 proc. BVP finansavimas gynybai yra žinia, kad esame ne tik sąjungininkai, bet ir pasirengę kartu prisiimti atsakomybę už Europos saugumą.

„Mums visiems reikia susitaikyti su tuo, kad D. Trumpas yra demokratiškai išrinktas JAV Prezidentas ir agresijos iš Rytų akivaizdoje mes skambintume jam ar jo komandai, o ne Madonai ar kitiems protestuotojams Amerikos gatvėse. Nereikėtų to pamiršti. Kairiųjų jėgų nevaldomi protestai kartu su antiamerikietiška isterija gali atitolinti Ameriką nuo Europos.

Manau, reikia baigti chaosą, kuris yra susijęs su jo asmenybe ir kurti normalius politinius santykius. Mes pernelyg daug investavome į Hillary Clinton aplinką, galvojome, kad ji laimės tuos rinkimus, ir tai yra mūsų didžioji klaida. Investuoti diplomatiškai į poną Trumpą pradėjome per vėlai“, – LRT.lt sakė L. Kasčiūnas.

Parengta pagal www.lrt.lt publikaciją


Susiję

Užsienio politika 1929610963414513096

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-01-24 16:43

  As asmeniskai i Hillary ar jos aplinka neinvestavau nei laiko nai pinigu. Man marksistai nepatinka.
  Trumpas yra vienintele viltis, kad vakaru civilizacija nebus isnaikinta musulmonu ir liberal fasistu sajungos.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2017-01-24 18:59

   joo,aš irgi neinvestavau.Visos rinkimų kampanijos metu,palaikiau Trumpą,nes jis aiškiai įvardijo šalies priešus, problemas ir jų sprendimus.Ir man labai keista,kad p.Kasčiūnas,kaip politologas galvojo,kad laimės Klinton.Nors,ar čia pirmą kartą pasitaiko politologams neatspėti lyderių,o ekonomikos ekspertams-nenumatyti krizės.Bet,kaip sakoma-geriau vėliau negu niekada.Dabar linkėčiau visiems Le Pen ir ją palaikančių žmonių,labai nelinksniuoti "kraštutiniais","radikaliais""dešiniaisiais" ar "populistais",nes negali žinoti,kada prisireiks prie vieno stalo susėsti.

   Panaikinti
  2. "Ir man labai keista,kad p.Kasčiūnas,kaip politologas galvojo,kad laimės Klinton." - manau, jis čia ne apie save asmeniškai kalbėjo - gi visas "elitas", purvasklaidininkai ir "apžvalgininkai" elgėsi (ir tebesielgia) taip, tarsi turėtų balso teisę ir priklausytų Klintonienės rinkimų štabui - ir tarsi rinkimai dar būtų nepasibaigę. :)

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2017-01-24 23:47

  Žiniasklaidoj paskelbta, kad organizavo TS-LKD partija???
  Nuo kada kartu?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2017-01-25 08:01

   Politinis prostitutas-konservuota vata Kasčiūnas verčia kailį. Su marškinėliais su Trumpo atvaizdu jau pozavo Kubilius su Juknevičiene. Šlykštu.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2017-01-25 08:01

   Nuo kada karu?
   Klausimą reiktų užduoti toje ir tai žiniasklaidai, kuri tai paskelbė.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item