A. Landsbergienės mokykla organizuoja paramos abortams, homoseksualų ir transeksualų „teisėms“ eiseną

Sausio 21 dieną Vilniuje Karalienės Mortos mokykla, kurios steigėja yra Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirminin...

Sausio 21 dieną Vilniuje Karalienės Mortos mokykla, kurios steigėja yra Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko Gabrieliaus Landsbergio žmona Austėja Landsbergienė, organizuoja eiseną „Sister March Vilnius“. Ši eisena yra tą pačią dieną įvairiose pasaulio šalyse vykstančių eisenų „Women's March“ dalis. Joje dalyvauti savo Facebook paskyroje kviečia ir darželių tinklas „Vaikystės sodas“, kurio generalinė direktorė taip pat yra A. Landsbergienė.

Nors socialinio tinklo Facebook renginio puslapyje esančiame aprašyme rašoma, jog renginiu tiesiog siekiama atkreipti dėmesį į smurtą prieš moteris ir vaikus, neslepiama, kad „Sister March Vilnius“ idėja yra įkvėpta Vašingtone vykstančios eisenos „Women's March“ bei yra visame pasaulyje tą pačią dieną vykstančių šios akcijos palaikymo eisenų dalis. O šios akcijos internetiniame tinklalapyje anglų kalba rašoma: „Paskutinės rinkimų kampanijos retorika įžeidė, demonizavo ir grasino daugeliui mūsų - įvairių statusų imigrantų. Musulmonai ir įvairių kitų tikėjimų žmonės, taip pat žmonės, identifikuojantys save kaip LGBTQIA, čiabuviai, juodaodžiai ir rudaodžiai, neįgalieji, seksualinių nusikaltimų aukos ir mūsų bendruomenės kenčia ir yra išsigandusios.“

Taip pat pridedama: „Moterų teisės yra žmogaus teisės, nepaisant šių moterų rasės, etniškumo, religijos, imigracijos statuso, seksualinės tapatybės, gender išraiškos, ekonominio statuso, amžiaus ar neįgalumo. [...] Mes privalome sukurti visuomenę, kurioje moterys - taip pat ir juodaodės, čiabuvės, nepasiturinčios, imigrantės, neįgalios, musulmonės, lesbietės, sutrikusios seksualinės tapatybės ir transeksualės - būtų laisvos ir turėtų galimybę rūpintis savo šeimomis, kad ir kaip šios šeimos sudarytos.“ [čia ir kitur paryškinta propatria.lt]

Tinklalapyje pateiktame moterų teisių sąraše yra ir „reprodukcinės teisės“, kurios tuoj pat apibūdinamos ir kaip teisė į neštumo kontrolę, lytinį švietimą ir visiškai neribojamus abortus. Be to, „Women's March“ yra generalinė Planuotos tėvystės organizacijos, JAV atliekančios per 300 tūkstančių abortų kasmet, partnerė, o eisenose neleidžiama dalyvauti moterų organizacijoms, remiančioms gyvybės apsaugą nuo pat jos pradėjimo akimirkos. Kaip atskira teisių rūšis išskirtos ir „LGBTQIA teisės“, apimančios „gėjus, lesbieties, biseksualus, sutrikusios seksualinės tapatybės, transeksualus“. Taip pat pridedama, kad „turime turėt galią kontroliuoti savo kūnus ir būti laisvi nuo gender normų, lūkesčių ir stereotipų“.

Galiausiai, į žmogaus teisių sąrašą įrašomos ir „imigrantų teisės“, pareiškiant, jog „tikime imigrantų ir pabėgėlių teisėmis nepaisant jų statuso ar kilmės šalies. Tikime, kad migracija yra žmogaus teisė ir kad joks žmogus negali būti nelegalus“. Be to, tokia renginio data pasirinkta būtent todėl, kad eisenomis siekiama protestuoti ir prieš naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo išrinkimą. Taigi, „Sister Marches“ eisenos visame pasaulyje žinomos kaip eisenos, palaikančios neribojamus abortus iki pat gimimo, lytinį švietimą, genderizmo sklaidą, homoseksualų bei transeksualų „teises“, nelegalų gyvenimą svetimoje šalyje ir protestuojančios prieš Donaldo Trumpo išrinkimą JAV prezidentu.

Karalienės Mortos organizuojamos eisenos Vilniuje aprašyme visų šių dalykų nėra, o renginio organizatoriai pareiškė, kad: „Kadangi pats renginys pasisako už žmogaus teises, visame pasaulyje dalyvauja labai daug organizacijų su savo žinutėmis ir savo konkrečiu akcentu. Už kiekvienos organizacijos kiekvieną žinutę visame žmogaus teisių temos kontekste bei jos interpretaciją mes nesame ir negalime būti atsakingi; o tai, kokią žinutę siunčiame mes, MES puikiai žinome ir, manome, geriausia ir būtų mūsų klausti, o ne interpretuoti“. Vis dėlto pagrindiniame „Women's March“ tinklalapyje anglų kalba yra pateikta skaičiuoklė, kiek žmonių visame pasaulyje jau žygiavo šiose eisenose, o į šį skaičių bus įtraukti ir Vilniuje žygiuosiantys žmonės. Be to, tinklalapyje tiesiai pareiškiama, kad „daugiau nei 60 miestų ir 32 šalys žygiuos, išreikšdamos solidarumą su planuojamu žygiu Vašingtone“. Taigi, net jei asmeniškai nepalaiko „Women's March“ propaguojamų teisių į neribojamus abortus, lytinį švietimą, laisvą „lyties“ pasirinkimą ir nelegalų gyvenimą svetimoje šalyje, „Sister March Vilnius“ dalyviai savo eisena išreikš pritarimą visoms šioms „teisėms“, nes pagrindiniame „Women's March“ tinklalapyje bus įskaičiuoti į jų palaikytojų sąrašą. Be to, šiame tinklalapyje nedviprasmiškai pasakoma, kad eisenos visame pasaulyje išreiškia solidarumą su Vašingtono eisena, o „solidarumas“ reiškia palaikymą Vašingtono eisenos tikslams.

Ar etiška vaikus įtraukti į tokias akcijas, neinformuojant jų tėvų ir pačių vaikų apie tikruosius šių eisenų tikslus? Ar žmonės, dalyvausiantys eisenoje Vilniuje, žino, kad savo dalyvavimu protestuos prieš demokratiniuose rinkimuose išrinktą naująjį JAV prezidentą, kad parems nelegalią imigraciją, „teisę“ į neribojamus abortus iki pat kūdikio gimimo bei teisę laisvai susikurti savo „gender tapatybę“, pasirenkant vieną iš keliasdešimt „lyčių“? Galiausiai, ar Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis, debatuose su Ramūnu Karbauskiu prieš rinkimus pasakęs, kad pritaria teiginiui, jog žmogaus gyvybė prasideda nuo jos pradėjimo akimirkos, pritaria tokiems savo žmonos Austėjos Landsbergienės įkurtos mokyklos renginių tikslams Lietuvoje propaguoti idėjas, niekaip nesutampančias su oficialia TS-LKD partijos ir absoliučios daugumos Lietuvos gyventojų pozicija?Susiję

Pažangos ideologija 2449725340124525857

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-01-20 11:52

  joo,kaip visada,šūkiai gražūs-"už moterų teises",o kai pradedi gilintis išlenda:gender,homo,lesbo,muslo,migro ir t.t. Aš-už moterų teises,bet gi nereikia jomis prisidenginet visų,anksčiau išvardytų grupių.Ir vis laukiu nesulaukiu,kada tie "pažangieji"nuvažiuos į kokį Afganistaną,Iraną,Pakistaną,Eritrėją,Somalį etc.,pamarširuoti už "moterų teises".Beje Melburne asmuo,šaukdamas užkeikimą alachakbar,(jeigu visada,po panašių išpuolių,puolama tikinti,kad islamas čia niekuo dėtas,tai sakau,gal ten koks- krikščionis ar budistas ?)negyvai suvažinėjo 3 žmones,tarp jų -nepilnametis...Žygiuokite už JŲ visas ir absoliučias teises.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Vytautas Ka2017-01-20 12:45

  Landsbergiai visais frontais EINA. Ar tikrai LIETUVAI to reikia?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Va šitiems tai tiktų popierines neužmirštuoles dalinti...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2017-01-20 17:00

  Grazi priedanga eili karta pamarsiruot homikam,as esu normalios pakeaipos ir vertynu seima tarp vyro ir moters,ir savo vaikus taip aukleju tai ar siom eisenom ar nepazeidziamos mano kaip normalaus vyro teises?

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2017-01-20 22:56

  Tai kodėl tyli žurnalistai valatkos ir jakilaičiai ir visi portalai? Kodėl nepasmerkia Landsbergienės netinkamo elgesio ir jos stumiamų pažiūrų, kurioms nepritaria absoliuti dauguma lietuvių???
  Gal žmonėm laikas pareikalauti, kad Gabrielius netinka būti TS-LKD pirmininku dėl artimų žmonių žalos tradicinėms šeimos vertybėms. Dabar Lietuvoje madinga kalti prie sienos už nieką, o čia susikerta pagrindinės vertybės. Konservatorių partijai ir žurnalistams tinka ką daro Landsbergienė.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. "Konservatorių partijai ir žurnalistams tinka ką daro Landsbergienė." - BŪTENT. ;)

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2017-01-21 09:00

   Žurnalistai ir politologai "dirba" su R. Karbauskiu - ieškoma būdų, kaip eliminuoti jį ir visą valstiečių partiją, nes šie, anot, nupirktos žiniasklaidos, tarnauja blogiui. Landsbergių klanas Lietuvoje yra neliečiamas.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2017-01-22 22:55

   Tokie žurnaliūgos kaip valatkos ir jakilaičiai bei Ko labai džiaugiasi ir pritaria anūko ir "anūkės" veiklai, nes iš jų visų skylių kyšo Sorošo ausys ir kanopos.

   Panaikinti
  4. Anonimiškas2017-01-23 16:08

   Konservatoriu varda naudojantys padugnes tera globalistu irankis naikinti vakaru civilizacijai (siuo atveju Lietuvai). Aciu Dievui, kad sitie visuomenes parazitai pamazu yra isstumiami is politikos visuose baltu zmoniu apgyvendintose salyse.

   Panaikinti
 6. Anonimiškas2017-01-20 23:47

  TS-LKD propaguoja krikscioniskas vertybes. Kaip bus su ideologiniu TS-LKD pagrindu?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. "TS-LKD propaguoja krikscioniskas vertybes." - Libkonai propaguoja KĄĄĄ? :D

   Panaikinti
 7. Anonimiškas2017-01-21 11:14

  Cia tipo normalu straipsnis be autoriaus?

  AtsakytiPanaikinti
 8. Vakare žiūrim ir klausom Ėlėrtė( Tv3 , Lnk).Neabejoju ,kad renginys bus nušviestas beveik visomis vaivorykštės spalvomis ir labai teigiamai.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonimiškas2017-01-21 13:38

  STT privalo susidomėti - iš kur A. Lansbergienė gavo finansavimą įkurti SAVO mokyklai ir vaikų darželiui.
  Klausimėlis būtų toks - kaip manote ar kada nors SUŽINOSIME, iš kokių "blusų" A.Lansbergienė įkūrė šias įstaigas; ar tuo susidomės atitinkamos tarnybos?

  AtsakytiPanaikinti
 10. LGBT rights page disappears from White House web site
  https://www.washingtonpost.com/local/2017/live-updates/politics/live-coverage-of-trumps-inauguration/lgbt-rights-page-disappears-from-white-house-web-site/?utm_term=.0cf21902198f

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Žiū, gal ir iškrypėlių orgijų Baltuosiuose rūmuose nebeliks, ir normalių žmonių persekiojimai dėl "-fobijų" baigsis? :)

   Panaikinti
 11. Įdomu, ar kas bežino, kokios tos "krikščioniškos vertybės"?

  AtsakytiPanaikinti
 12. O kur mūsų aukščiausias moralinis autoritetas prezidentė ? Gal ne prie ko ?

  AtsakytiPanaikinti
 13. Anonimiškas2017-01-22 12:13

  joo.Man kyla klausimas-jeigu tos eitynės (kuruiose dalyvavo ir Lanzbergienė),visame pasaulyje buvo organizuojamos ne tik prieš smurtą,bet ir prieš išrinktąjį JAV prezidentą Trumpą,ar G.Lanzbergis pritaria savo žmonos žygiui prieš Amerikos prezidentą?Ir ar kilus pavojui eis su Austėja Lietuvos?Ir ar jis suvokia, kaip po tokių "žygių" JAV prezidentui,atrodys mūsų prašymai mus ginti?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Patikslinimas - ji ne DALYVAVO tose eitynėse - ji jas ORGANIZAVO. ;)

   Panaikinti
 14. Anonimiškas2017-01-22 16:31

  Kur parašyta, kad "Women's March" propaguoja VISIŠKAI NERIBOJAMUS abortus? Su teksto suvokimu prastai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kas kalba? :) Bet gal paveiksliukas pagelbės? :)
   https://lifesite-cache.s3.amazonaws.com/images/made/images/remote/https_s3.amazonaws.com/lifesite/27905071636_f90dab40b3_k_810_500_55_s_c1.jpg

   Panaikinti
 15. Nežinau, Gabrieliau, kaip tu šį mėšlą išsrėbsi, nežinau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O kodėl jis turėtų jį "srėbti"? Jis jame maudosi - ir jam gi tai visiškai priimtina, nes juk čia progresyvi ideologija, o ne mėšlas. Čia maždaug tas pats, kaip po kokios gegužės 9 demonstracijos Paleckiui sakyti "Nežinau, Algirdai, kaip tu šį mėšlą išsrėbsi, nežinau." :)

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2017-01-26 06:04

   Taikliai palyginta :)

   Panaikinti
 16. Knygelės vaikams apie lytiškumą: saugiausias seksas – telefonu. (Laidos per Lietuvos ryto TV, http://tv.lrytas.lt/laidos/reporteris/2017/01/26/news/knygeles-vaikams-apie-lytiskuma-saugiausias-seksas-telefonu-i--324296/).

  Aš TV nežiūriu, bet nejau tikrai rodo tokius dalykus?

  AtsakytiPanaikinti
 17. Palyginta gal ir taikliai, bet ko mes norime valdžioje - paleckiukų? Perfrazuojant - alternatyvų Merkel yra, bet ar tos "alternatyvos" surinks bent 1% balsų? Ir kas tada bus - socdėmės turės absoliučią daugumą? Siūlyčiau bent truputėlį pamąstyti. Ir 5 min turėtų užtekti.
  Taip pat ir Gabrieliui.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, "bent truputėlį pamąstyti" vertėtų tiems, kuriems vienintelė alternatyva "anūkams" yra "paleckiukai", o Merkelienei - "socdėmės". ;)

   Panaikinti
  2. Turi užantyje super alternatyvą? Parodyk!

   Panaikinti
  3. Mes - ne draugeliai, tad malonėkite be familiarumo. Aš suprantu, kad libkonų šutvėje chamizmas yra norma, bet čia ne ta publika renkasi, tad kontroliuokite savo kalbos manierą. ;)

   Panaikinti
 18. Anonimiškas2017-01-27 17:59

  Fiasko, Landsbergiams, ir kaip ne keista, kaip ir visiems mirtingiems, daugiausiai per sijonuotus padarus.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2017-01-29 00:48

   Jiems tai joks ne Fiasko. Argi gali buti fiasko aukštai sedintiems "Olimpečiams", sublatnėjusiems (tinkamiausias liaudies žargonas) valdžiažmogiams ir politiniam planktonui nuo to, ką apie juos mano ir kalba "šunauja". Pas juos valdžia ir pinigai - ko gi daugiau reikia? Garbės? Yra ir "garbė", apie kurią žurnaliūgos ditirambus kuria. Toks tokiam nugarą kaso...

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

KVIEČIAME ĮSIGYTI

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item