San Franciske uždrausta samdyti įmones, įsikūrusias LGBT ideologijai nepaklustančiose valstijose

San Franciskas Šią savaitę San Franciskas tapo pirmuoju JAV miestu ne tik draudžiančiu savo darbuotojams už miesto pinigus vykti į koma...

San Franciskas
Šią savaitę San Franciskas tapo pirmuoju JAV miestu ne tik draudžiančiu savo darbuotojams už miesto pinigus vykti į komandiruotes valstijose, kuriose gerbiami biologiniai skirtumai tarp vyro ir moters, neleidžiant naudotis priešingos lyties tualetais, bet net ir miesto vardu sudaryti kontraktus su verslais, įsikūrusiais tokiose valstijose.

„Šis įstatymas padarys San Franciską pirmuoju miestu šalyje, draudžiančiu miesto kontraktus ir pinigų leidimą valstijose, kuriose priimti LGBT nepalankūs įstatymai“, - teigia miesto tarnautojas Scottas Wieneris, inicijavęs įstatymo pataisą.

Nekyla abejonių, jog ši įstatymo pataisa yra tiesiogiai nukreipta prieš Šiaurės Karolinos valstiją, neseniai priėmusią įstatymą, saugantį religinę laisvę ir teisę nepritarti LGBT ideologijai. Dėl priimto įstatymo ir nesutikimo su B. Obamos administracijos diegiamais „lytiškai neutraliais“ tualetais Šiaurės Karolina patiria vis didesnį ekonominį spaudimą.

Kaip pastebi portalo Lifesitenews redaktorius Pete'as Baklinskis, pirmiausia ši radikali ideologija puolė pavienius individus - kepėjus, vestuvių fotografus, floristus, universitetų dėstytojus ir kitus - o dabar pradėjo atvirai spausti net ištisas valstijas.

Parengta pagal Lifesitenews.com informaciją


Susiję

Pažangos ideologija 3258383919525711416

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2016-10-06 08:06

  San Andreas lūžis sustatys viską į vietas.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nežiniukas2016-10-06 09:28

  O kaip būtų tuo atveju, jei koks nors miestas, pavyzdžiui, Vilnius, paskelbtų, kad viešuosiuose pirkimuose negali dalyvauti įmonės, kurių savininkai ar dirbantieji yra vieši sodomitai?

  Tai vadintųsi diskriminacija ar ne?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tai ir yra tikra žmonių, turinčių tradicines, normalias pažiūras diskriminacija. Tokiais tempais greitai jie jau bus mažuma. Kraupoka.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tokioje santvarkoje teko jau gyventi

   Panaikinti
 4. Anonimiškas2016-10-06 09:58

  Joooo Antikristas įsibėgėja ...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2016-10-06 12:32

  tai ką dabar turės daryti LGTB verslininkai Šiaurės Karolinoje? Užsidaryti, jeigu verslas paremtas vien ryšiais su San Francisku?

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas2016-10-07 13:22

  Gal tegul pakeičia ir miesto pavadinimą. Labai jau katalikiškai skamba. Gal labiau tiktų ”Sodoma”

  AtsakytiPanaikinti
 7. San Francisco, CA - jau senai pideru pasaulio sostine vadinas.Visi tai zino,nieko nuostabaus.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Už balos

Papunkčiui su V. Sinica

Savaitės pokalbis

SEKITE MUS FACEBOOK

item