Už pasitraukimą iš ES pasisakančių britų dramatiškai padaugėjo

Už Jungtinės Karalystės pasilikimą Europos Sąjungoje kovojančių britų gretose paniką sukėlė vakarykštė apklausa, pasak kurios, už pasitr...


Už Jungtinės Karalystės pasilikimą Europos Sąjungoje kovojančių britų gretose paniką sukėlė vakarykštė apklausa, pasak kurios, už pasitraukimą iš ES pasisakančių gyventojų dramatiškai padaugėjo, informuoja naujienų portalas Daily Mail

Likus kiek mažiau nei dviem savaitėms iki referendumo, už pasitraukimą iš ES pasisakančių apklaustų britų skaičius padidėjo keturiais procentais iki 55 proc., o ES remiančių žmonių sumažėjo irgi keturiais procentais iki 45 proc. 

Leiboristų lyderius pamažu ima panika matant, kad tradiciniai leiboristų rėmėjai dabar nusisuko nuo jų ir pasisako už šalies išstojimą iš ES. Taip daryti juos skatina pyktis dėl masinės imigracijos iš kitų Europos Sąjungos šalių. 

Remiantis The Independent atlikta internetine apklausa, nepaisant premjero Davido Camerono perspėjimų dėl išstojimo politinių pasekmių, net 62 proc. torių rėmėjų pasisako už pasitraukimą ir tik 38 proc. norėtų likti ES sudėtyje. 

Be to, pastaroji apklausa atskleidė, kad pasitraukti norėtų 44 proc. leiboristų balsuotojų, o pasilikti ES nori 56 proc. - kur kas mažiau nei tikėtasi.


Susiję

Pasaulis 7927396163641217740

Rašyti komentarą

  1. VALIO . TIKIUOSI MES BUSIM ANTRI KURIE ISHSHOKS IS SITO SKESTANCIO LAIVO VADINAMO GEYROPA.

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item