Po tarptautinio spaudimo Barnevernet nusprendė grąžinti iš krikščionių tėvų atimtus vaikus

Po tarptautinio spaudimo Norvegijos valdžia panaikino kaltinimus Bodnariu šeimos tėvams ir sutiko jiems grąžinti keturis vaikus, laikomu...


Po tarptautinio spaudimo Norvegijos valdžia panaikino kaltinimus Bodnariu šeimos tėvams ir sutiko jiems grąžinti keturis vaikus, laikomus globos namuose įvairiose šalies vietose.

Novegijos tarnyba Barnevernet vaikus iš Bodnariu sutuoktinių atėmė po to, kai mokykla, kurią lankė vaikai, socialinei tarnybai apskundė tėvų pernelyg „konservatyvų“ auklėjimą. Mokykla skundėsi, kad tėvai yra „labai krikščioniški“ ir moko vaikus, jog „Dievas baudžia už nuodėmes“.

Hiustone gyvenančio advokato Peterio Costea, surinkusio daugiau nei 100 žmogaus teisių ekspertų parašų po peticija, raginančia grąžinti vaikus tėvams, teigimu, „būtent tarptautinis spaudimas privertė nuspręsti grąžinti vaikus“.

Protestai prieš Barnevernet sprendimą atimti Bodnariu šeimos vaikus buvo surengti 24-iose pasaulio šalyse. Prostestų metu buvo surinkta daugiau nei 50 tūkst. parašų po peticija, reikalaujančia grąžinti vaikus tėvams.

Parengta pagal Lifesitenews.com informaciją

Susiję

Pasaulis 599992890018769584

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2016-06-08 15:34

  Gerai,kad žmonės solidarizavosi- rinko peticijas,rengė protestus bet gaila,kad Barnevernetas grąžino DAR NE VISUS VAIKUS...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pirmąkart šią istoriją išgirdau. Nemaniau, jog iki tiek norvegų marksistai įsisiautę su savo Barnevernetais. Šaunu, kad bent šiai šeimai pavyko nuo raudonojo maro atsimušt šiuo kartu.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jo, bolshevizmas ten. Ta pati panele tik kita suknele...

   Panaikinti
 3. Net jei ir nepritari tevu paziuroms, atimti vaikis tai cia izulumo virsune. Kad ir kokie konservatyvus ar religingi butu tevai, nuo ju auklejimo vaikai daug maziau zalos gaus negu nuo to koki a7klejima teikia liberalistiniai Norvegijos bolshevikai su savo vaiku tvirkinimu nuo darzelio...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2016-06-09 22:04

  Spjaudosi, bet i Norvegija vaziuoja. Vaikai, o juo labiau, principai po to. Pilnas pilvas pirmiau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Arba paprasčiausiai patikėjo tolerastine purvasklaida, triūbijančia, kad "če viskas - barnevernetofobū prasimanymaj!". ;)

   Panaikinti
 5. Anonimiškas2016-06-10 07:14

  Tu nepatikejai. Kodel tavo broliai dvyniai turetu buti kitokie? Be to, kuri cia ziniasklaida pas mus taip sako? Visur parduodama ta pati, buduliu perkamiausia, zinia. Kaip bananai Lidle.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item