ES dar šešiems mėnesiams pratęs sankcijas Rusijai

Europos Sąjunga (ES), pasak Prancūzijos užsienio reikalų ministro Jeano-Marco Ayraulto, nusprendė dar šešiems mėnesiams pratęsti ekonomi...


Europos Sąjunga (ES), pasak Prancūzijos užsienio reikalų ministro Jeano-Marco Ayraulto, nusprendė dar šešiems mėnesiams pratęsti ekonomines sankcijas Rusijai.

Visgi teigiama, kad esą jau ES viršūnių susitikime kitą savaitę gali prasidėti diskusijos dėl būsimo Bendrijos kurso Maskvos atžvilgiu. Būtų svarstoma, ar reikšmingos pažangos atveju sankcijos negalėtų būti sušvelnintos, pareiškė J.-M. Ayraulto pirmadienį Liuksemburge po susitikimo su ES kolegomis, informuoja agentūra dpa.

Agentūros duomenimis, ES šalių ambasadoriai šį antradienį turėtų paruošti sprendimą dėl ekonominių sankcijų pratęsimo. Tada jos galėtų būti formalizuotos penktadienį Liuksemburge vyksiančiame Europos reikalų ministrų susitikime.

Dėl Ukrainos konflikto Maskvai paskelbtos sankcijos galioja jau dvejus metus. Jos pirmiausia apima prekybos ir investicijų ribojimus.


Susiję

Pasaulis 8855590170431635065

Rašyti komentarą

 1. Nežiniukas2016-06-21 10:09

  Na, ko taip laužytis, kaip kokiai mergiotei kviečiamai į lovą, jei yra žinoma, kad tos lovos nori abi pusės?

  Ar kas tikisi, kad Rusija atiduos Krymą? O jei nesitiki, tai kam reikalingos tos sankcijos, kurios tokiu atveju yra beprasmės.

  Ar ne geriau užimti Amerikos poziciją, kai ji vis skelbė, kad ji niekuomet nepripažins prievartinio Lietuvos "įkorporavimo" į Tarybų sąjungą, bet tas netrukdė bendradarbiauti su Rusija.

  Jei būtų tos ES moraliniai principai, tuomet sankcijos turėtų skambėti taip: jos įvedamos be termino. Jos nutraukiamos, Rusijai gražinus Krymą. Ir tuomet nereiktų laukti kažkokio termino ir kniaukti kaip morčiniams katinams, kad girdi, gal jau laikas tas sankcijas atšaukti.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2016-06-21 15:49

  Tie "dar šešiems mėnesiams..." reiškia, kad jau supratom, jog kvailai pasielgėm, bet vaidinsim ir toliau, neva, per tą laiką visi gal užmirš, kad beviltiški esam.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item