12 valstijų teiks ieškinį teismui dėl prievartos mokykloms leisti vyrams naudotis moterų tualetais

Dvylika JAV valstijų teigia planuojančios pateikti ieškinį teismui dėl prezidento Baracko Obamos administracijos gairių, įpareigojančių v...

Dvylika JAV valstijų teigia planuojančios pateikti ieškinį teismui dėl prezidento Baracko Obamos administracijos gairių, įpareigojančių viešasias šalies mokyklas ir universitetus leisti „translyčiams“ asmenims naudotis tualetais, dušais, persirengimo kambariais ir bendrabučių kambariais, neatitinkančiais jų biologinės lyties.

Ieškinį pateikti ruošiasi Teksaso, Alabamos, Arizonos, Džordžijos, Luizianos, Meino, Oklahomos, Tenesio, Jutos, Vakarų Virdžinijos, Viskonsino ir Aidaho valstijos.

Valstijos kaltina Obamos administraciją „šalies švietimo įstaigas pavertus milžiniško socialinio eksperimento laboratorijomis, paminant demokratinį procesą ir sveiku protu paremtas nuostatas, saugančias vaikus ir pirmines privatumo teises.“

Obamos administracijos priimtos gairės įpareigoja švietimo įstaigas leisti „translyčiams“ asmenims naudotis priešingos biologinės lyties tualetais, dušais, persirengimo ir bendrabučių kambariais. Gairėse teigiama, jog tai būtina, kad „translyčiai“ žmonės - kurių JAV yra vos 0,3% - galėtų jaustis saugiai. Tačiau tokio reikalavimo oponentai pastebi, kad jis kelia grėsmę moterims ir atveria kelią seksualiniams iškrypėliams, kurie gali šia galimybe pasinaudoti blogiems savo tikslams.

Nors gairės neturi įstatymo galios ir jų nėra privaloma laikytis, tačiau Obamos administracija nedviprasmiškai pareiškė, jog jų nesilaikančioms švietimo įstaigoms gali būti neskirtas valstybinis finansavimas.

Parengta pagal Lifesitenews.com informaciją

Susiję

Šiaurės Amerika 3030122395105999331

Rašyti komentarą

 1. Nežiniukas2016-05-26 19:48

  Manau, kad Šiaurės Korėja galėtų pareikšti susirūpinimą dėl JAV žmogaus teisių padėties, bei tariamos demokratijos.

  Pala, ar nesusimaišiau?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2016-06-01 08:04

   Gyvename tokiais laikais, kai viskas, kas buvo paslepta, iskyla i pavirsiu. Ponas Obama yra tik ruporas tu jegu, kurios laiko savo rankose JAV pinigus. Kokie tu finansistu tikslai? Jie palaiko 0,3% translyciu ir nori uzspausti didziaja dali gyventoju, vis dar norinciu gyventi moraliai ir normaliai. Translyciai- zmones negalintys tureti savo palikuoniu, save nuskriaude, nepilnaverciai. Kuo daugiau ju bus- tuo lengviau bus valdyti visuomene. Be to pasaulyje ir taip anksta,- kam tie palikuonys. Taigi, net pries 2000 metu setonas gunde Jezu Kristu, siulydamas pasaulio valdzia. Tas pats setonas dabar sedi pasaulio tutinguju galvose.

   Panaikinti
 2. Komuniagos pagaliau užkniso normalius amerikonus. Gal čia, kaip sako, gera pradžia? :)
  https://fellowshipofminds.files.wordpress.com/2015/03/commie-sign.jpg

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item