Europos Komisija dalyvaus homoseksualų parade EuroPride

Šių metų vasario 15 dieną buvo pranešta, kad Europos Komisija dalyvaus šių metų homoseksualų parade per EuroPride renginį, kuris vyks A...


Šių metų vasario 15 dieną buvo pranešta, kad Europos Komisija dalyvaus šių metų homoseksualų parade per EuroPride renginį, kuris vyks Amsterdame liepos 23 – rugpjūčio 7 dienomis. Europos komisija paradui išsinuomos valtį. Europos komisijos valtis bus viena iš maždaug 80 homoseksualų judėjimo simbolika papuoštų valčių, kurios plauks per šį paradą. Ar valtyje sėdės eurokomisarai ir ar renginyje dalyvaus eurokomisaras Vytenis Andriukaitis, nepranešama.

Tokių Europos Komisijos ketinimų nustebinti piliečiai kreipėsi į ES pareigūnus reikalaudami pateikti dokumentus, susijusius su Europos Komisijos dalyvavimu homoseksualų parade, ir atskleisti teisinį pagrindą, kuriuo paremtas Europos Komisijos sprendimas. Atsakydami Europos Sąjungos pareigūnai atsiuntė niekam nežinomo eurobiurokrato Salla Saastamoinen laiško, siųsto homoseksualų parado organizatoriams, kopiją ir brošiūrą, kurioje išdėstyti Europos Komisijos nuostatos ir veiksmų planas „plėtoti LGBTI lygybę“.

Brošiūrą verta paskaityti, nes Europos Komisijos veiksmų planas šioje srityje tikrai ambicingas. Eurokomisija yra numačiusi LGBTI (beje, ar kas Lietuvoje žino, ką reiškia raidė „I“ šioje santrumpoje? – red. pastaba) labui plačias informacines kampanijas, kurios bus vykdomos bendradarbiaujant su šalimis narėmis ir tarptautinėmis organizacijomis, taip pat ketina kovoti su „neapykantos kalba“ ir „neapykantos nusikaltimais“, remti „antidiskriminacinius veiksmus“ švietime, „saugią aplinką mokyklose“, „įvairovės pamokas“ ir „įvairovės politiką“. Į tokią veiklą Europos Komisija siekia įtraukti šalių narių vyriausybes, švietimo administratorius, policijos pajėgas.

Visa tai reiškia paprastą ir aiškų dalyką: Europos Komisija homoseksualų judėjimo programą remia ir pati, be to, ketina savo galią panaudoti tam, kad ši programa būtų primesta ir šalims narėms. Kitaip tariant, karnavališkas Europos Komisijos dalyvavimas homoseksualų parade Amsterdame tėra tik ledkalnio viršūnė.

Vykdydama tokią politiką Europos Komisija begėdiškai meluoja šalių narių piliečiams, kad šeimos politikos klausimais išlieka neutrali. Atsakyme, išsiųstame piliečiams, pareikalavusiems informacijos apie Europos Komisijos dalyvavimą homoseksualų parade, ES pareigūnas rašo: „Jokie Europos Komisijos vykdomos kampanijos veiksmai, taip pat ir dalyvavimas parade Europride, nesiekia skatinti civilinių partnerysčių, homoseksualų santuokų, įvaikinimo teisės homoseksualų poroms ar bet kokių kitų dalykų, susijusių su substancine šeimos teise, kuri yra išskirtinė šalių narių kompetencija…“


Susiję

Pažangos ideologija 5082621983359364666

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2016-03-17 20:35

  Internete radau kad I LGBTI santrumpoje reiškia intersex - tai reik suprasti, kad propaguos tarprasinius sex santykius, siekiant sumaišyti rases ? Quo vadis ????????

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Šiaip, tai diskriminacinė ta santrumpa - turėtų būti LGBTQIPZ... (dar DAUG raidžių - https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_paraphilias), nes reikia VISŲ "lytinių mažumų" teises užtikrinti! :)

   Panaikinti
  2. P.S. Atsakymas į klausimą "quo vadis?" būtų jau mano anksčiau minėtas "per proctalgiam ad tolerantiam". :)

   Panaikinti
  3. Cit.: "Internete radau kad I LGBTI santrumpoje reiškia intersex - tai reik suprasti, kad propaguos tarprasinius sex santykius, siekiant sumaišyti rases ?"

   Interseksualai - tai žmonės, turintys įgimtus abiejų lyčių antrinius lytinius organus. Kitaip jie dar vadinami hermafroditais. Beje, tai - vienintelė genetinė, įgimta anomalija.

   Panaikinti
 2. Viskas įgauna pagreitį.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2016-03-18 11:32

  Cha!!! Su valtim plauks :D. Eiti būtų sunku šikną suraukus :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2016-03-18 11:40

  Labai įdomu ar plikais užpakaliais, ar kiek prisidengę.Nes niekaip nesuprantu ką bendro turi ,vos pridengti pasturgaliai ,su tame renginyje deklaruojamomis ŽMOGAUS TERISĖMIS.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Eina sau, šlykštu. Istorijoje tokios 'pažangos' turbūt niekada nėra buvę.
  Jt.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kodėl gi - yra: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2011-10-19-valerijus-prianikovas-seksualine-revoliucija-bolsevikineje-rusijoje/70732

   Panaikinti
 6. Keisti dalykai dedasi. Mokslo visi lytiniai iškrypimai pripažinti kaip liga. Tačiau, politinė kampanija už tariamas ligonių teises siekiant būti valdžioje įgavo tokį pagreitį, kad užuot gydę šiuos ligonius, pateikė tai kaip naują egzistencinį idealą, primesdami visuomenei... "E komisija - nesiekia skatinti civilinių partnerysčių" ir kitokių šlykštybių... bet akivaizdžiai palaiko savo dalyvavimu. Tpfu...

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškas2016-03-18 21:37

  Ar raidė r žodyje Pride neturėtų būti kitoje vietoje?

  AtsakytiPanaikinti
 8. O juk šitaip transnacionsliniai parazitai parodo, kad bet kurių sąjungų, bet kokių nacionalinių valstybių visi "valdžios" organai sudsryti daugumoje iš jiems parsidavusių ir todėl besąlygiškai paklusnių pakalikų.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Vytautas Ka2016-03-21 12:14

  Ar mūsų ''stojimo'' į ES sutartyje yra kaip nors išskirta tas krutėjimas?
  O, kad pasaulyje tikrai nebuvo tokio mąsto krutėjimo epidemijos, matyt pranašauja nekokias prognozes dabartinei civilizacijai. Įklimpom ir teks skęsti kartu.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Kažį ,kokia nuotrauka čia bus po parado?:) http://ec.europa.eu/commission/2014-2019_lt

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Et, kad taip bent vieną šachidą ten - grynai multikultūriškumo ir įįvairovės dėlei... :)

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Kviečiame

PALAIKOME

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item