Vokietijoje Naujųjų metų naktį migrantai plėšė ir puldinėjo moteris

Kelnas Vokietijoje kyla skandalas dėl to, kad Naujųjų metų naktį Kelne daug moterų buvo užpultos, kaip manoma, migrantų. Kaip prane...

Kelnas
Vokietijoje kyla skandalas dėl to, kad Naujųjų metų naktį Kelne daug moterų buvo užpultos, kaip manoma, migrantų.

Kaip pranešė antradienį teisėsaugos institucijų darbuotojai, iki šiol apie 90 dailiosios lyties atstovių kreipėsi į policiją dėl seksualinio priekabiavimo. Didžioji dalis šių incidentų įvyko aikštėje priešais centrinę geležinkelio stotį ir aplinkinėse gatvėse.

Kelno merė Henriette Reker antradienį davė nurodymą sušaukti krizių štabą dalyvaujant policijos atstovams, apsvarstyti situaciją ir imtis priemonių nusikaltėliams išaiškinti.

Vokietijos teisingumo ministras Heiko Maasas pažymėjo, jog „tikriausiai susiduriama su visiškai naujo pobūdžio organizuotu nusikalstamumu“. Visi teisės pažeidėjai turi būti nubausti, parašė ministras „Twitter“ paskyroje.

Policijos duomenimis, Naujųjų metų naktį aikštėje priešais geležinkelio stotį, netoli garsiosios Kelno katedros, susirinko apie tūkstantį „arabiškos išvaizdos“ vyrų. Jie pasidalijo į grupes, plėšė moteris, atiminėdami pinigus, mobiliuosius telefonus ir net drabužius, seksualiai priekabiavo prie jų. Kaip pranešė miesto policijos vadovas Wolfgangas Albersas, kol kas užfiksuotas mažiausiai vienas išžaginimas.

Naujųjų metų naktį prie Kelno geležinkelio stoties budėjo apie 200 pareigūnų, bet jie visiškai nekontroliavo situacijos, kadangi aikštėje buvo labai daug žmonių. Keli pažeidėjai buvo sulaikyti. Kaip pranešė leidiniui „Koelner Express“ vienas iš policininkų, kai kurie iš jų turėjo pabėgėlių dokumentus.


Susiję

Pasaulis 5355746677627576530

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2016-01-06 11:44

  dėl trumparegės paikos politikos štai ir sulaukta vaisių (rūgštuogių). Atsakyti (būti nubaustais) turėtų ne tik nusikaltėliai, bet ir jų bendrininkai (valdžia su politikais)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2016-01-06 11:58

  Bus ir pas mus taip jeigu NESIVIENYSIME.Ir dar-žinant atvykėlių iš Azijos ir Afrikos vislumą,jei nepasakius daugiau,manau ne už kalnų diena,kai ir Europa ir Jav taps musulmoniškom šalim.Kokią ateitį paliksime savo vaikams- gyvenimą pagal ŠARIOS TEISĘ...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2016-01-06 13:25

  „budėjo apie 200 pareigūnų, bet jie visiškai nekontroliavo situacijos,“, o kas būtų buvę, jei būtų surengę teroristinių išpuolių virtinę?.. 200 pareigūnų - bejėgiai

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2016-01-07 13:14

  Išalkusių vilkų gaują įleido į avelių aptvarą ...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2016-01-07 13:50

  Valdžiai Vokietijoje beatodairiškai vis skatinant integraciją, vargšeliai musulmonai, išgėrę ant drąsos, ir pabandė integruotis į vokiečių genofondą. Kas (valdžia ar musulmonai) iš tikro kalti?...

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Kviečiame

PALAIKOME

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item