Australijos vyskupai kviečiami pasiaiškinti dėl diskriminacijos prieš vienalytes „santuokas“

Transvestitas M. Delaney Visi Australijos vyskupai buvo iškviesti į diskriminacijos atvejus nagrinėjančią komisiją pasiaiškinti dėl įta...

Transvestitas M. Delaney
Visi Australijos vyskupai buvo iškviesti į diskriminacijos atvejus nagrinėjančią komisiją pasiaiškinti dėl įtariamos diskriminacijos prieš vienalytes „santuokas“.

Šią vasarą Australijos vyskupų konferencija išplatino lankstinuką, pavadinimu „Nežaiskite su santuoka“. Lankstinuke buvo siekta apginti autentiškos santuokos esmę, jis buvo išdalintas 12 tūkstančių katalikų šeimų Tasmanijoje.

Rugsėjį Australijos pirmasis į valtybines pareigas kandidatuojantis transvestitas Martine Delaney viešai pasmerkė šį vyskupų platinamą lankstinuką kaip „neapskaičiuojamą žalą vaikams“. Delaney paskundė vyskupus diskriminacijos atvejus nagrinėjančiai komisijai, reikalaudamas, jog Australijos vyskupų konferencija būtų tiriama dėl diskriminacijos.

Šią savaitę kontrolierius pranešė, kad byla buvo priimta. Vyskupų konferencijai buvo skirta 21 diena atsakyti į komisijos kaltinimus.

Arkivyskupas Porteous, kuris buvo pagrindinis šio lankstinuko platinimo koordinatorius, išplatino pareiškimą, kuriame teigia:

„Gailiuosi, jei kažką įžeidžiau, ir dirbsiu kartu su komisija, kad išspręstume šį reikalą. Intencija buvo informuoti ir užtikrinti, kad katalikų bendruomenė žino, koks yra mūsų mokymas apie santuoką.“

Parengta pagal Churchmilitant.com informacijąRašyti komentarą

 1. Paprastas politkorektiškas Australijos vyskupų pasiaiškinimas. Kitokių pasiaiškinimų Vakaruose jau turbūt nesuprastų.
  Bet man šiaip įdomus žalingo poveikio apvertimas aukštyn kojom tame skunde. Juk iš tikrųjų tai žalą vaikams daro ne vyskupai, bet patys LGBT atstovai, tokie, kaip M.Delaney ir panašūs. :) Ar tik čia nebus rusiško principo "Pats muša, pats rėkia" įgyvendinimas praktikoje?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taigi čia nuolat iškrypėlių taikomas metodas - nieko naujo. :) O dėl pasiaškinimo - jau vien tai, kad jo buvo pareikalauta, yra tiesiog šlykštu. Išties, kuo toliau, tuo labiau ima atrodyti, kad Vakarai (šiuo atveju - ne geografine prasme) pelnytai gauna tai, ką jiems islamo ekstremistai neša. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206901493868619&set=p.10206901493868619&type=3

   Panaikinti
  2. Iš kur ištraukei, kad toji patarlė "pats muša, pats rėkia" yra rusiškas principas? Nesikabinėju, bet tokia išvada, man regis, yra zombinimo rezultatas, o ne "rusiškas principas". Kokiai tautai toji patarlė būdingiausia, visi žino (bet tyli).

   Panaikinti
  3. Juozas Valiušaitis2015-11-16 15:48

   Aš nežinau "kokiai tautai" būdinga patarlė, Bevardi kopmentuotojau "Unknown".
   Ką turite omenyje, sakydamas, kad tai "visiems žinoma"?

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Kviečiame

PALAIKOME

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item