JAV teisėjas įkalino pareigūnę už atsisakymą registruoti vienalytes „santuokas“

JAV Federacinio teismo teisėjas nusprendė įkalinti Kentukio valstijos Rouano grafystės pareigūnę Kim Davis, kai ši atsisakė paklusti teis...

JAV Federacinio teismo teisėjas nusprendė įkalinti Kentukio valstijos Rouano grafystės pareigūnę Kim Davis, kai ši atsisakė paklusti teismo nurodymui registruoti vienalytes santuokas, nes „toks veiksmas pažeidžia jos sąžinę, religinius įsitikinimus ir Dievo valią“. Ji buvo išvesta iš teismo salės ir perduota pareigūnams.

Teisėjas pasakė, kad jo vienintelis pasirinkimas buvęs pareigūnę įkalinti, nes jis netikėjęs, jog ji būtų paklususi, jei būtų paskirta bauda. Kalėjime Kim Davis turės būti laikoma tol, kol paklus teisėjo nurodymui registruoti vienalytes santuokas.

Šimtai žmonių, susirinkę prie teismo pastato šaukė: „Meilė nugalėjo! Meilė nugalėjo!“

Kim Davis liudijo apie 20 minučių ir buvo labai emocinga. Ji papasakojo, kaip tapo krikščione, ir pasakė, kad niekuo kitu tikėti negali. „Nejaučiu priešiškumo niekam ir nepuoselėju blogos valios. Aš to nesieju su gėjų ir lesbiečių problema. Tai liečia santuoką ir Dievo žodį“, – sakė ji.

Kaip išrinkta pareigūnė, Kim Davis gali būti nušalinta nuo pareigų tik apkaltos keliu, tačiau tai menkai tikėtina tikrai konservatyvioje Kentukio valstijoje.

JAV prezidento spaudos sekretorius Joshas Earnestas pasakė, jog „demokratijos sėkmė priklauso nuo įstatymo viršenybės ir negali būti pareigūno, kuris būtų aukščiau negu įstatymas“.

Parengta pagal newsmax.com informaciją

www.tiesos.lt

Susiję

Pažangos ideologija 3777928709082906872

Rašyti komentarą

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item