Vienoje homoseksualumą propaguos šviesoforai

Kaip praneša BBC, Austrijos sostinė Viena, ruošdamasi netrukus čia vyksiančiai Eurovizijai, pradėjo keisti daug metų veikus...Kaip praneša BBC, Austrijos sostinė Viena, ruošdamasi netrukus čia vyksiančiai Eurovizijai, pradėjo keisti daug metų veikusius šviesoforus. Priežastys ne techninės, bet politinės ar kultūrinės. Vietoj pėsčiųjų eismą per gatvę reguliavusiuose šviesoforuose buvusio žmogeliuko naujuose šviesoforuose atsirado gėjų poros.  Tiesa, keliose iš 120 pakeistų šviesoforų vaizduojama heteroseksuali pora.

Vienos valdžia tvirtina, kad tokiu būdu bandoma parodyti Austrijos sostinės gyventojų pažiūrų platumą ir toleranciją. Tiesa, ne visi Vienoje tam pritaria.  Dalis politikų jau pareiškė, kad  Vienos mero sprendimas – tai genderistinės beprotybės viruso plitimas. Taip pat yra kritikų, tvirtinančių, kad pinigai, išleisti naujiems šviesoforams, galėjo būti išleisti kur kas prasmingiau.

Parengta pagal BBC.com


Susiję

Pažangos ideologija 6089456459601962018

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2015-05-14 15:36

  KAS visa tai varo?

  Daug kalbama apie valstybių skolas, bet ar kas klausia, KAM jos skolingos?..
  Paprastai skolininkas daro, ką skolintojas liepia!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Idomu, kaip žmonija grįš iš to nuopuolio? Kokio sukrėtimo prireiks?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Vienoje vyksiančią „Euroviziją“ drąsiai galima pervadinti „Homovizija“, liūdina, kad ir Lietuvos atlikėjai kaip visad nusipigina ir iš paskutiniųjų stengiasi įtikti iškrypėliškai ES ideologijai, stengdamasi parodyti, kad ir lietuviai atseit, yra „pažangūs“, kad ir jiems nesvetimos „europietiškos vertybės“. Tie vyrų bučiniai Lietuvos atstovų euroviziniame vaizdo klipe ir per gyvą pasirodymą (jau rašoma apie repeticijoje besibučiuojančius vyrus šokėjus, o per tikrą pasirodymą turbūt visi bučiuosis su visais, ir ne vien į skruostą) tikrai nėra šiaip sau, tai ne vien pigus triukas, bukai siekiant atkreipti į save dėmesį, bet ir bandymas gelbėti „beviltiškai atsilikusios, homofobiškos“ Lietuvėlės įvaizdį. Vaizdelis apgailėtinas.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ar įmanoma, kad per Euroviziją nuskambėtų "Ave Maria" ? Kol kas tik tyliai kai kuriose širdyse.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2015-05-21 14:37

  fantastiškas siūlymas į Euroviziją siųsti dainą Ave Mariją, o jei atliktų religingi žmonės, bažnyčios choras štai čia būtų tikras lietuviškas atsakas ir tikras lietuviškas požiūris. O kad kažkas savo asmeninę nuostatą pristato nuo visos šalies, tai net nebematau prasmės žiūrėti EUrovizijos.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2015-05-21 21:18

   "Ave Maria" Eurovizijoje? Kuo Jums nusikalto Dievo Motina, kad norite išniekinti net jos vardą šioje sueigoje, kurioje ir lietuvių vyrai bučiuojasi, pataikaudami sodomitams bei siekdami gauti jų balsų?

   Panaikinti
  2. Ši malda ypatingai tiktų, nes ten yra žodžiai "ora pro nobis peccatoribus"...

   Panaikinti
 6. Aš irgi kažką panašaus pagalvojau.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item