Gėjus aktyvistas: mūsų tikslas yra indoktrinuoti jūsų vaikus savo programa

S. Bearas Bergmanas su auginamu vaiku Prieš savaitę kanadietis LGBT aktyvistas S. Bearas Bergmanas laikraštyje Hufftington Post parašė...

S. Bearas Bergmanas su auginamu vaiku
Prieš savaitę kanadietis LGBT aktyvistas S. Bearas Bergmanas laikraštyje Hufftington Post parašė straipsnį, pavadinimu „Aš atėjau tam, kad indoktrinuočiau jūsų vaikus savo LGBTQ programa (ir nei kiek dėl to nesigailiu)“. Straipsnyje vyras atvirai pripažįsta, kad gėjų į Šiaurės Amerikos mokyklas stumiama programa yra skirta tam, kad padėtų indoktrinuoti vaikus ir priverstų juos priimti homoseksualumą kaip nekvestionuojamą gėrybę.

Bergmanas, turintis kompaniją, užsiimančią vaikiškų knygų, kuriose pozityviai vaizduojami LGBTQ žmonės, leidyba, yra gėjus, turintis transseksualų „partnerį“ J. Wallace'ą, kuris yra patarėjas lyčių lygybės klausimais Toronto mokyklų taryboje. Savo straipsnyje Bergmanas gėjų gyvenimo būdą vaizduoja esant labai „draugišką ir džiugų“ bei pamiršta paminėti, kokią riziką sveikatai kelia homoseksualus elgesys. Jis didina lytiškai plintančių ligų skaičių, padeda plisti bakterinėms ir virusinėms infekcijoms bei dažnai priveda prie depresijos.

2002 metais Dr. Johno R. Diggso atliktas tyrimas parodė, kad lytiniai santykiai tarp tos pačios lyties žmonių gėjams, lesbietėms ir biseksualams „padidina riziką susirgti lytiškai plintančiomis ligomis, patirti fizinius sužalojimus, protinius sutrikimus ir netgi sutrumpina jų gyvenimo trukmę“. Įprastos homoseksualams seksualinės praktikos priveda prie „daugybės lytiškai plintančių ligų bei fizinių sužalojimų, kurių kai kurie heteroseksualiai populiacijos daliai yra praktiškai nežinomi“. Pasak tyrimo, gėjų ir biseksualių vyrų  „gyvenimo trukmė sutrumpėja net iki 20 metų“.

JAV ligų kontrolės centrai ne kartą pranešė, kad ŽIV rodikliai, jau dabar esantys epideminiame lygyje, tarp gėjų vis auga. Gėjai ir biseksualūs vyrai išlieka šios ŽIV epidemijos centru.

2014 metų rugsėjį Bergmano leidybos kompanija Toronto mokyklų tarybos bibliotekoms pasiūlė savo nemokamų knygų. Bergmano ir jo „partnerio“ Wallace'o vaikiškų knygų, siekiančių „laužyti lytinius stereotipus“, sąrašas susidarė iš 54 knygų, tarp kurių buvo ir knygos tokiais pavadinimais:

„Mergaitės bus berniukai, o berniukai bus mergaitės“, „Princesė riteris“, „Mergaitė vardu Denas“, „Nieko baisaus būti kitokiu“, „Mano princesė berniukas“, „Mano mamytė yra berniukas“ ir „Kai Keitė yra Keitas“.

Tačiau Bergmanas nėra pirmasis homoseksualas aktyvistas, pripažįstantis, kad šis judėjimas taikosi pakeisti vaikų pasaulėžiūrą.

2011 metais JAV gėjus aktyvistas Danielis Villarrealis parašė straipsnį, kuriame teigė, jog atėjo laikas homoseksualų lobistams pripažinti, jog jie siekia indoktrinuoti mokseleivius, kad šie priimtų homoseksualumą kaip normalų dalyką.

„Mes norime, kad mokytojai mokytų ateities vaikų kartas priimti neįprastas seksualumo formas. Juk nuo to priklauso mūsų ateitis. Verbuojame vaikus? Taip, būtent tai mes ir darome“, rašė Villarrealis.

„Aš tikrai norėčiau, kad moksleiviai išmoktų, jog nėra nieko blogo būti gėjumi, kad tos pačios lyties žmonėms turi būti leista susituokti ir kad normalu tos pačios lyties žmonėms viešoje vietoje laisvai bučiuotis nesijaučiant kažkokiais išsigimėliais. Ir taip pat labai norėčiau, kad daugelis šitų jaunų berniukų užaugę pradėtų dulkintis su vyrais“, pridėjo jis.

Jūsų vertinimui toliau pateikiame išverstą S. Bearo Bergmano straipsnį:

Kai buvau jaunas queer (žodis, skirtas nusakyti „neaiškią“ lytinę tapatybę - vert. past.) aktyvistas pilnas paaugliško užsidegimo (ir hormonų), dažnai šiaušiausi ir pykau dėl to, ką apie LGBTQ žmones, siekiančius užtikrinti mūsų lygybę, sakydavo kiti žmonės. Didžiausią mano pykti sukeldavo žmonės, kurie mus kaltindavo vaikų verbavimu. „Jūs negalite daugintis, todėl turite verbuoti!“, pamenu taip rėkiant vieną tipą.

Kai pirmą kartą buvau supažindintas su idėja, kad yra du keliai - reprodukcija arba verbavimas - manyje kilo dvi labai stiprios reakcijos. Viena vertus, pasibjaurėdamas norėjau tai neigti - juk mes neverbuojame, bent jau ne ta prasme, kurią turėjo omenyje tas šunsnukis. Bet tuo pačiu metu turėjau ir saldžią fantaziją, kurioje buvau užverbuotas ir pasirinktas būti gėjumi. Šioje fantazijoje aš buvau įtrauktas į gėjų pasaulį kitų, jau patyrusių gejų ir transseksualų, su rūpesčiu ir švelnumu. Mano vaizduotėje šie žmonės buvo kaip labai gražios vaikystėje mano mėgtų stovyklų vadovų versijos. Būnant paaugliu gėjumi, bandančiu išlaikyti gerus santykius su savo šeima ir gimine, tai atrodė tikrai graži idėja.

Vėliau pradėjau sakyti kalbas vidurinėse mokyklose apie LGBTQ žmonių priėmimą ir toleranciją, ir vėl pasipylė elektroniniai laiškai, kuriuose buvo piktai klausiama, kaip aš drįstu indoktrinuoti jaunus protus idėja, kad neaiškios lytinės orientacijos žmonės yra paprasčiausiai linksmi ir mieli žmonės kaip ir visi kiti.

Matote, mano sugedimas neturi jokių ribų.

Kiti labiau patyrę aktyvistai man sakydavo, kad kaltinimai indoktrinacija ir verbavimu yra labai blogi, ir iš manęs buvo tikimasi, kad juos atmesiu. Tad aš ir atmečiau. Ne, atsakiau, aš niekada nedrįsčiau indoktrinuoti ir verbuoti. Sakiau, kad aš tik pateikiu alternatyvią pasaulėžiūrą.

Aš čia tam, kad jums pasakyčiau - visą tą laiką atsakinėjau, kad jokiu būdu nieko neindoktrinuoju savo įsitikinimais apie gėjus, lesbietes, biseksualus ir transseksualus, tačiau visa tai buvo paprasčiausias melas. Visus 25 savo karjeros kaip LGBTQ aktyvistas metus, nuo paties pirmo karto 16-os metų, kai 11 žmonių drebėdamas papasakojau savo istoriją, dirbau nuoseklioje kampanijoje bandydamas pakeisti žmonių mąstymą apie mus. Noriu juos padaryti tokiais kaip mes. Tai vienareikšmiškai yra mano tikslas. Noriu padaryti jūsų vaikus tokiais kaip aš ir mano šeima, net jei tai prieštarauja jūsų religiniams mokymams. Noriu, kad jie savo protuose įsivaizduotų mane kaip tobulai gerą tėtį, rašytoją, kuris yra vedęs kitą vyrą. Kuris anksčiau buvo moteris (lyg ir). Kuris yra draugiškas, linksmas ir visiškai nebaisus, nepaisant to, ką kiti sako.

Taip pat norėčiau žinoti - kodėl mes taip bijome tai pripažinti? Klausiu kaip žmogus, kuris drebėjo prieš šį kaltinimą daugiau nei du dešimtmečius. Tai yra mūsų darbas - padrąsinti žmones, ypač vaikus, mąstyti kitaip nei jie mąsto dabar. Išsklaidyti bjaurų mitų ir stereotipų kvapą ir vietoje jo leisti pasirodyti tiesos šviesai. Taip jau yra, mano draugai.

Šiuo metu padedu baigti vaikiškų knygų seriją, kuriose visose veikia lesbietės, gėjai, biseksualai, transseksualai ar neapsisprendę vaikai ir šeimos. Seriją sudaro šešios knygos, visose dominuoja rasinė ir etninė įvairovė, čia mergaitės ir moterys daro kietus dalykus ir puslapis po puslapio vaikai tyrinėja savo identitetus linksmais ir taikiais būdais. Tai paprasčiausiai laimingi vaikai, patiriantys nuotykius, sprendžiantys problemas, mylintys ir mylimi. Jie turi lesbietes mamas ir gėjus tėčius ar neapsisprendusias praplėstas šeimas.

[...]

Noriu, kad būtent taip vaikai galvotų apie lesbietes, gėjus, biseksualus, transseksualus ir neapsisprendusius žmones. Kad jie žinotų, jog mes egzistuojame ir kad esame visiškai šaunūs, ir kad jeigu dar nei vieno iš mūsų nepažįsti, tai greitai pažinsi. Noriu, kad jie suprastų, jog mes kaip visi žmonės esame verti meilės ir pagarbos. Noriu, kad vaikai visą tai žinotų net tada, jeigu jų tėvai, bendruomenė ar religija teigia, kad mes esame baisūs. Būčiau labai laimingas, jei priversčiau šiuos vaikus pasipriešinti savo šeimoms LGBTQ žmonių klausimu.

Jei tai padaro mane indoktrinatoriumi, priimu tai. Leiskite man būti atviram - ir nei kiek dėl to nesigailiu.
Susiję

Pažangos ideologija 8548057084538747535

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2015-03-17 11:58

  Homoseksualai Lietuvoje rekia visa gerkle, kad pazeidinejamos ju teises, kad jie nori tik tolerancijos jiems. O is tikruju yra taip, kaip aprasyta siame straipsnyje-naikinti seimas, plesti homoseksualius santykius, zodziu, be karu mazinti zmonijos skaiciu. ,,Sis judejimas taikosi pakeisti vaiku pasauleziura...juk nuo to priklauso (ju) ateitis"... Ir jie labai nori, kad ,,daugelis berniuku uzauge pradetu dulkintis su vyrais". Taigi, nera nekalti rengiami geju paradai pacioje Vilniaus sirdyje-Gedimino prospekte. Dauguma zmoniu yra tam priesiskai nusiteike, bet valdziazmogiai-vykdytojai spjauna ant tautos ir uoliai vykdo Vakaru programa. Sunsnukiai. Gaila, kad jaunimas jau apipudrintas ir homoseksualus toleruoja, nesigilindami i esme. Tegul visokie zmones gyvena pasaulyje-as irgi uz tai, bet kada jau brukamas daugumai nepriimtinas gyvenimo budas(ir nesveikas!), kada itraukiami i ta reikala vaikai, jauni zmones, belieka tik priesintis ir duoti stipru atkirti. Salin rankas nuo vaiku!!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2015-04-05 15:11

   Visų pirma, išmokite rašyti, o tada dar išmokite skaityti ir atsirinkti kur faktai kur melas. Tokie žmonės kaip Jūs skurdina mūsų šalies visuomenės intelekto lygį.

   Panaikinti
 2. Kiek galima su tais "gėjais"? Pederastai yra pederastai, o ne kažkokie "gėjai".

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2015-03-17 17:03

  Toks jausmas, kad kažkas mėtina pamylėti mano smegenis.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2015-03-17 17:17

  taigi, pasitvirtino tai, ką mes ir žinojome - TODĖL SU VIAIS TAIS IŠKRYPĖLIAIS TURI BŪTI NESICACKINAMA IR JOKIA TEN ŽMOAGUAS TEISIŲ TARYBA AR KAS MŪSŲ NETURI IŠGĄSDINTI. STOP PE DE RASTAMS

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2015-04-05 15:09

   Jeigu Jūs tikite tokiomis nesąmonėmis, kaip galite užauginti normalius vaikus pats/pati...

   Panaikinti
 5. Anonimiškas2015-03-17 20:20

  tikras demagogas

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas2015-03-18 23:23

  Bjauru net skaityti.
  Kaip mes apsaugosime savo vaikus nuo tokių baisybių?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2015-04-05 15:07

   Išmokite skaityti...

   Panaikinti
 7. Anonimiškas2015-03-19 00:39

  Protip - "like us" gali reikšti mėgti mus, kas iš konteksto tam straipsnį iškarto ir matosi. Išmok skaityt angliškai prieš bandydamas rašyt straipsnius, kurie remiasi ant tavo Anglų kalbos suvokimo.
  Grynai straipsnis, kuris neturi priežasties egzistuoti, nes straipsnio autorius nemoka skaityt.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2015-04-05 15:06

   Išmokite skaityti...

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2015-04-05 15:08

   Atsiprašau, komentaras ne Jums

   Panaikinti
 8. Anonimiškas2015-03-19 07:41

  Visiskai subjektyvus straipsnis. Nagrinejama ne pagrindine tema. O bandoma i vienus vartus suvaryti gejus faktais kuriuos galima lengvai issigalvoti. Kazkas kazkur kazkada atliko kazoki tyrima ir tai mes turim primti kaip 100% TIESA.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonimiškas2015-03-21 21:53

  Ar dar kam neaišku, kad pedofilai ir homikai - ta pati gvardija. O šiaip nieko nauja. Viskas parašyta gėjų manifeste. Visuomenė atbukinta, įsukta išlikimo, praturtėjimo verpetuose. Sakoma, man jie nekliūna. Absoliutus abuojumas. Ko siekiama, kuo ir naudojamasi. Gal kada atsikvošės. bet matant su kokia agresija šitie veržiasi į visuomenės gyvenimą, politiką, darosi baugu.Putinas, islamistai, ''gėjai''...kur slėptis?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2015-04-05 15:03

   Ar Jūs bent suprantate apie ką šnekate? Taip visko bijote, kad net keista kodėl negyvenate kur nors bunkeryje. Sprendžiant iš komentarų, gal visgi gyvenate?

   Panaikinti
 10. Anonimiškas2015-04-05 15:01

  Nežinau kaip patekau į šitą puslapį, bet tiesiog juokinga ir šlykštu skaityti tokius skiedalus apie gėjus ir lezbietes. Jūs bent pastebite, kad pusė parašyto straipsnio informacijos yra iš piršto laužta ir paremta net neegzistuojančiomis citatomis. Gėjais ne tampama, jais gimstama. Tuo negalima užsikrėsti ar laikytis kaip mados. Prieš sakydami kažką susiraskite tikrus faktus, pabendraukite su pačiais gėjais ir pamatysite, kad jie tokie patys žmonės kaip visi. Aš atsiprašau visų gėjų bei lezbiečių dėl nesusivokusios ir neišprususios mūsų „visuomenės“ dalies.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2015-06-30 14:38

   nu pyzdu,gimet,gyvenkit.Bet kodel jus dauginates?Kodel skleidziat tas savo propogandas.Pacaniukas nuejes i svecius pas geju,jis negime juom...jis tapo gejum.Nes pydaras ji suluosino.Ir paskutiniu laiku man atrodo,kad jus visai ne mazuma.O tai kas toliau bus?

   Panaikinti
 11. Anonimiškas2015-07-16 09:52

  Straipsnis nors gana chaotiškas, bet įtaigus ir labai nepalankus mūsų visuomenės "pažangiečiams". Tačiau labiau į akis krenta neproporcingai daug seksualinius nukrypimus ir jų ideologiją ginančių komentarų. Kurie bando nuvertinti straipsnį ne kažkokių straipsnyje išdėstytų faktų ar teiginių akivaizdžiais paneigimais, o tiesiog atsiliepimų gausa. Atidžiau paskaičius, man, kyla įtarimai, kad tuos atsiliepimus parašė 2-3 LGTB aktyvistai .

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item