JAV pasirašytas Ženevos susitarimas: žmogaus teisė į abortą neegzistuoja

Spalio 22 dieną Vašingtone  32 valstybių, įskaitant ir Jungtines Amerikos Valstijas, atstovai pasirašė Ženevos susitarimo deklaraciją, sauga...


Spalio 22 dieną Vašingtone  32 valstybių, įskaitant ir Jungtines Amerikos Valstijas, atstovai pasirašė Ženevos susitarimo deklaraciją, saugančią šeimą, moters sveikatą ir žmogaus gyvybę bei oficialiai paskelbė poziciją, kad žmogaus teisė į abortą neegzistuoja. Dokumentas įvardija keturias pagrindines sritis-idėjas, dėl kurių sutaria jį pasirašiusios valstybės:

1) moterų sveikatos stiprinimo svarba;

2) žmogaus gyvybės apsauga;

3) šeimos, kaip pagrindinio visuomenės vieneto, stiprinimas;

4) nacionalinio valstybių suvereniteto apsauga globalioje politikoje (pavyzdžiui, apsauga nuo išorinio spaudimo priimant įstatymus, susijusius su abortų teisiniu reguliavimu).

JAV Sveikatos apsaugos ir socialinių tarnybų sekretorius Alex M. Azar dokumento pasirašymo ceremonijos metu pabrėžė, kad ši deklaracija yra daugiau nei vien pareiškimas: „Tai esminis ir naudingas įrankis, skirtas ginti jame nurodytus principus visuose Jungtinių Tautų padaliniuose.“ Jis pabrėžė, kad „vis dažniau kai kurios turtingos šalys ir joms pavaldžios JT agentūros klaidingai pristato abortą kaip visuotinę žmogaus teisę.“

Sekretoriaus teigimu, įvairioms šalims yra daromas spaudimas liberalizuoti abortą, o to nepadariusios rizikuoja prarasti finansavimą arba svorį tarptautinėje arenoje. Teisė į abortą dažnai siejama su būtinybe užtikrinti „reprodukcinę moterų sveikatą“, tačiau Alex M. Azar manymu, tai yra trumparegiškas požiūris į moterų sveikatos poreikius: „Deja, moterys visame pasaulyje be reikalo patiria iššūkius sveikatai, kurie pernelyg dažnai yra mirtini, tačiau tuo pat metu daugybė turtingų šalių ir tarptautinių institucijų yra trumparegiškai sutelkusios dėmesį į radikalią darbotvarkę, kuri daugybei kultūrų yra įžeidžianti ir griauna sutarimą dėl moters sveikatos prioritetų.“

Sekretorius teigė:

„Šiandien mes nubrėžiame aiškią ribą. JT agentūros nebegali perinterpretuoti ir klaidingai, be jokios atskaitomybės interpretuoti susitarimų kalbos. […] mes teigiame, kad vyriausybės turi suverenią teisę leisti įstatymus, kurie saugotų nekaltą gyvybę, ir rengti savo teisinį abortų reguliavimą. […] Mes vienareikšmiškai deklaruojame, kad tarptautinė teisė į abortą neegzistuoja.“

JAV valstybės sekretorius Michael R. Pompeo priminė, kad 2019 metais JT Generalinėje Asamblėjoje pasaulio lyderių akivaizdoje JAV prezidentas D. Trumpas pasakė: „Amerikoje mes tikime, kad kiekvienas gimęs ir negimęs vaikas yra šventa Dievo dovana.“ Sekretorius pabrėžė, kad šio prezidento administracijos valdymo metu JAV mokesčių mokėtojų pinigai neskiriami užsienio nevyriausybinėms organizacijoms, kurios atlieka arba populiarina abortą, kaip šeimos planavimo priemonę. „Šiandien pasirašydami šią deklaraciją mes ne tik pasirašome, sutinkame dėl šių problemų svarbos, bet ir įsipareigojame dirbti kartu Jungtinėse Tautose ir kituose tarptautiniuose organizmuose, kad pasiektume apčiuopiamų rezultatų,“ sakė valstybės sekretorius.

Dokumentą pasirašė šios maždaug 1.6 mlrd. gyventojų atstovaujančios šalys iš visų pasaulio žemynų: Jungtinės Amerikos Valstijos, Vengrija, Lenkija, Bahreinas, Baltarusija, Beninas, Brazilija, Burkina Fasas, Kamerūnas, Kongo Demokratinė Respublika, Džibutis, Kongas, Egiptas, Gambija, Haitis, Indonezija, Irakas, Kenija, Kuveitas, Libija, Nauru, Nigeris, Omanas, Svazilandas, Pakistanas, Saudo Arabija, Senegalas, Pietų Sudanas, Sudanas, Uganda, Jungtiniai Arabų Emyratai, Zambija.

Deklaraciją vis dar gali pasirašyti ir daugiau šalių, norinčių prisijungti prie jame išdėstytų principų.Susiję

Pasaulis 1129160350954633697

Rašyti komentarą

 1. Aš niekada neįsivaizduoju savęs to darančio, bet neturiu galimybės, nes mano širdis yra pilna džiaugsmo, mano vyras paliko mane ir mano vaikus 2 metams ir gyvena su kita moterimi, aš tikrai jį myliu ir maldavau grįžti namo, bet jis pasakė jis pavargęs nuo mūsų kaip vyro ir žmonos sąjungos. Tai man buvo šokas, nes mes nesivaržėme, kai jis išsikraustė iš mūsų namų, man buvo tinkama internete susidurti su dr. Ajayi, jis yra galingas burtų ratukas, aš jam paaiškinau savo situaciją ir jis atvėrė man akis į Dėl to, kad mano vyras elgiasi taip, kaip elgiasi, daktaras Ajayi man parašė meilės burtą ir per 3 dienas mano vyras grįžo namo, jis atsiklaupė ir atsiprašė už savo neteisingą elgesį su manimi ir vaikais, o šiandien mes gyvename laimingai . Galite susisiekti su dr. Ajayi el. Paštu drajayi1990@gmail.com arba „Whatsapp / Viber“: +2347084887094 dėl nieko, kas vargina jūsų širdį, ir jums bus malonu tai padaryti.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Praėjusiais metais tuo metu aš jaučiau ašaras ir palaužiau širdį, nes subyrėjo mano septynerių metų santuoka, palaiminta dviem gražiomis dukromis, ir aš nežinau, kas nutiko ne taip, mano vyras pateikė skyrybų prašymą ir išvyko, o merginos vienos rūpinosi savimi, tai man ne problema, nes esu sunkiai dirbanti moteris, bet man reikia vyro meilės ir noriu, kad jis būtų namuose. Mano laimei, aš perėjau kai kuriuos santuokos problemų tinklaraščius, kai pamačiau liudijimą, kaip daktaras Ajayi, puikus burtų ratukas, gali padėti žmonėms savo santuokiniuose namuose naudoti magišką burtą. Aš paėmiau jo kontaktą ir paaiškinau jam savo problemas, jis man pasakė priežastį, kodėl mano vyras elgiasi taip, kaip jis elgiasi, ir papasakojo reikalingus dalykus, nes aš rašau tai, kad mano vyras yra svetainėje, žaidžiantis su vaikų ir mes esame laiminga šeima, vėl gyvenanti meilėje. Norėčiau rekomenduoti dr Ajayi jums kaip jo žodžių vyrui, susisiekite su juo dėl bet kokios gyvenimo problemos, su kuria susiduriate, ir gaukite ilgalaikį sprendimą. El. Paštas: drajayi1990@gmail.com arba „Whatsapp / Viber“: +2347084887094.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveiki, ponia ir ponai, ar jums reikalinga finansinė pagalba? Aš Susan Benson. Esu skolintojas, taip pat finansų konsultantas.

  Ar jums reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos paskolos ar paskolos, kad užbaigtumėte savo projektą? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, rekomenduosiu kreiptis į mano įmonę. Mes teikiame visų rūšių paskolų paslaugas, įskaitant ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas. Norėdami gauti daugiau informacijos, parašykite mums el. Paštu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) arba išsiųskite man žinutę tiesiogiai „WhatsApp“ telefonu: +447903159998 ir gaukite atsakymą per akimirką.

  Esame išsami finansinių paslaugų įmonė ir esame pasiryžę padėti jums pagerinti ilgalaikius ir trumpalaikius finansinius tikslus. Mes specializuojamės veiksmingiausių ir greičiausių struktūrizuotų finansų sprendimų teikimo srityje asmenims ir įmonėms.

  Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte kreiptis į mus dėl paskolos;
  * Patogumas - galite kreiptis dėl paskolos bet kada ir bet kur.
  * Lanksti suma - jūs nusprendžiate, kiek norite pasiskolinti.
  * Greitas tiesioginis finansavimas - gaukite paskolą per 24 valandas po patvirtinimo.
  * Lanksti 3% palūkanų norma.
  * Aukštos patvirtinimo normos
  * Lankstus grąžinimas - galite pasirinkti grąžinimo datą kas savaitę, mėnesį ar metus 1–30 metų laikotarpiui.
  * Paprasta internetinė programa.
  * Asmeninės konsultacijos ir patirtis.
  * Jokių paslėptų mokesčių

  Nepraraskite galimybės dėl lėšų trūkumo. Susisiekite su mano įmone dabar, mes galime jums padėti paskolai gauti, nes mes padėjome daugybei asmenų ir organizacijų, kurios visame pasaulyje susidūrė su finansiniais sunkumais

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolos pasiūlymą, maloniai atsiųskite mums savo paskolos prašymą:
  El. Paštas: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
  „WhatsApp“: +447903159998

  Tarpininkai / konsultantai / brokeriai kviečiami atvesti savo klientus ir yra 100% apsaugoti. Visiškai pasitikėdami dirbsime visų dalyvių labui.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item