Andrius Švarplys. Prigimtiniai ryšiai silpnės, juos pakeis Inspektoriaus teisės

www.pozicija.org Asmens duomenų apsauga pamažu tampa biurokratinės galios smaigaliu. Sritis, kuri konsoliduoja leftizmo, genderizmo, rasizmo...


Asmens duomenų apsauga pamažu tampa biurokratinės galios smaigaliu. Sritis, kuri konsoliduoja leftizmo, genderizmo, rasizmo, identity politics idėjinį procesą: no offense kultūrą.

Žmogus ant tiek tampa išskirtiniu (lyties, odos-rasės, saviraiškos-tapatybės požiūriu), ant tiek visur jam gresia diskriminacija (leftizmo ideologinė aksioma), kad kviečiama valstybės biurokratijos mašina ”apsaugoti teises” – apsaugoti sąsiuvinį su mokinio vardu.

Realiai nei teisių, nei apsaugos čia nėra. Čia yra naujas, sekantis technologinės civilizacijos etapas, kuriame iš žmogaus lieka tik jo ”teisės” – žmogaus avataras (profilis, simuliakras, šešėlis, technologinis pėdsakas ir pan.)

Kartą suabejojus lytimi – akivaizdžiausia nuo žmogaus valios nepriklausoma duotybe, reikės toliau tęsti abejones. (Nuo Simon de Beauvoir 1949 m. parašytos tezės, kad moterimi ne gimstama, o tampama, praėjo keli ”tapsmo” dešimtmečiai – jau yra apie 100 lyčių). Reikės valstybės mastu galvoti kur padėti vaiko sąsiuvinį mokykloje, nes nesaugu.

Tai iš esmės yra transhumanizmas, žmogų peržengiantis technologinis ”humanizmas”. Jautrumai tampa didesni už elementarius žmogiškus ryšius. Tai fantazija, kad ”teisės” yra svarbiau nei žmogiškoji aplinka, nei prigimtinė žmonių galia formuoti ryšius. Todėl biurokratinis įsiveržimas vis labiau kontrastuos su sveiku protu.

Galim ”sporinti”. Žmogiški prigimtiniai ryšiai silpnės, o juos pakeis Inspektoriaus teisės. Mus saugos nuo mūsų pačių.

Panašiai kaip jau kelinti metai mus bando pripratinti, kad vaiko teisės gali būti užtikrintos ”apsaugant” vaiką nuo motinos ir tėvo, pagal Inspektoriaus sprendimą dėl numesto žarsteklio, vaiko rūbų ir maisto šaldytuve, ar dėl to, kad motina apsiverkia pamačius vaiką antrąkart metuose po 15 minučių, mat tai emociškai blogai veikia vaiko raidą.

Koks inspekcinis žargonas!:

”Vardas ir pavardė – žmogaus identiteto dalis, todėl kreipiantis į žmogų vardu, galima daryti jam didelį poveikį. Manytume, kad žmonės (vaikai) jaučiasi reikšmingi, kai į juos pokalbio metu kreipiamasi vardu ir (ar) pavarde, nes taip save identifikuoji kitų atžvilgiu.”

Nejaugi čia kalba valstybės įgaliotinis, o ne mašina-idiotas?..Susiję

Įžvalgos 5624279460851621484

Rašyti komentarą 1. Naujoji Biblija

  1. Pradžios knyga

  1.1. Pradžioje buvo COVID-19.

  1.2. COVID-19 buvo žodis, ir tas žodis buvo pas COVID-19.

  1.3. COVID-19 tarė: sukurkim absurdą, ir absurdas tapo šviesa, ir COVID-19 matė kaip viskas buvo absurdiška. Tai buvo pirmoji diena.

  1.4. Antrą dieną COVID-19 sutverė matematiką - binarinį skaičiavimą, ir visus gyvus padarus sučipavo kad juos apsaugotų nuo jų pačių.

  1.5. Trečią dieną COVID-19 nusiėmė kaukę, ir visi pamatė KAS yra KAS, bet jau buvo vėlu priešintis žveriui su 666 karūna.

  1.6. Ketvirtą dieną hominidai su beviltiškai pralautom smegenim bukais balsais vapėjo šlovinimą COVID'ui-19.

  1.7. Penktos dienos nebebuvo - nes nebebuvo nei Laiko, nei Būties.

  2. Tuštybės knyga

  2.1. Keturių pilnų dienų ir penkto nesibaigiančio etapo simbolizavimui buvo apreikšta penkiakampė žvaigždė (su smaigaliu žemyn).

  2.2. Kažkoks išminčius, įslaptintu vardu Dovydas, penkiakampei žvaigždei tarp dviejų viršutinių smaigalių nupiešė šeštą.

  2.3. Naujoji šešiaragė žvaigždė tviskėjo virš COVID-19.

  2.4. Žaltys, nesibaigiančiu savo uodegos rijimu, išspjovė savo uodegą ir pažinimo obuolys persimainė į amžinos saviniekos Durianą.

  3. Paslapties knyga

  3.1. Šešiaragė žvaigždė epizodiškai pasireikšdavo kaip merkaba.

  3.2. Nesvietiškame dantų griežime, PRASIDĖS sąmoningėjimas, o (ir) tas procesas ...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Noriu pasinaudoti proga ir padėkoti puikiam vyrui, vadinamam dr. Ajayi, kuris yra burtų liejėjas, o jo darbas yra labai efektyvus. Jis padėjo man po metų ir kelių mėnesių išsiskyrimo susigrąžinti savo vyrą, perduodamas jam burtų galias. jo didieji protėviai, mano vyras paliko namus palikdamas mane ir abu mūsų vaikus vienus be jokio paaiškinimo, aš maldavau jo grįžti namo, bet jis manęs neklausė, aš net nuėjau pas jo šeimą, bet jis taip pat davė jiems kurčią ausį , tada kažkas man įstrigo, kad tai nėra įprasta, aš visur ieškojau pagalbos, kol tikėjimo dieną perskaičiau ponios, vadinamos Marija, liudijimą, ji paaiškino, kaip burtų leidėjas daktaras Ajayi padėjo jai susigrąžinti savo vyrą ir nutraukė jo kontaktą i paėmė numerį ir parašė daktaras Ajayi. Aš paaiškinau savo situaciją, o jis man liepė nesijaudinti ir pasakė, ką reikia daryti, kad mano vyras grįžtų namo, po kelių dienų mano vyras paskambino man į telefoną ir atsiprašė tą pačią dieną, kai jis grįžo namo, o mes gyvename laimingai. Jei jums reikia bet kokių problemų burtininko pagalbos, susisiekite su dr. Ajayi „Viber“ / „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. Paštas: drajayi1990@gmail.com, kad gautumėte greitą sprendimą.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveiki, ponia ir ponai, ar jums reikalinga finansinė pagalba? Aš Susan Benson. Esu skolintojas, taip pat finansų konsultantas.

  Ar jums reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto paskolos ar paskolos, kad užbaigtumėte savo projektą? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, patarsiu kreiptis į mano firmą. Mes teikiame visų rūšių paskolų paslaugas, įskaitant ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas. Norėdami gauti daugiau informacijos, parašykite mums el. Paštu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) arba parašykite mums žinutę tiesiogiai „WhatsApp“ telefonu: +447903159998 ir gaukite atsakymą akimirksniu.

  Esame išsami finansinių paslaugų įmonė ir esame pasiryžę padėti jums pagerinti ilgalaikius ir trumpalaikius finansinius tikslus. Mes specializuojamės teikdami struktūrizuotus finansinius sprendimus asmenims ir įmonėms efektyviausiu ir greičiausiu būdu.

  Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte kreiptis į mus dėl paskolos;
  * Patogumas - galite kreiptis dėl paskolos bet kada ir bet kur.
  * Lanksti suma - jūs nusprendžiate, kiek norite pasiskolinti.
  * Greitas tiesioginis finansavimas - gaukite paskolą per 24 valandas po patvirtinimo.
  * Lanksti 3% palūkanų norma.
  * Aukštos patvirtinimo normos
  * Lankstus grąžinimas - galite pasirinkti grąžinimo datą kas savaitę, mėnesį ar metus 1–30 metų laikotarpiui.
  * Paprasta internetinė programa.
  * Asmeninės konsultacijos ir patirtis.
  * Jokių paslėptų mokesčių

  Nepraraskite galimybės dėl lėšų trūkumo.

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolos pasiūlymą, maloniai atsiųskite mums savo paskolos prašymą:
  El. Paštas: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
  „WhatsApp“: +447903159998

  Tarpininkai / konsultantai / brokeriai kviečiami atvesti savo klientus ir yra 100% apsaugoti. Visiškai pasitikėdami dirbsime visų dalyvių labui.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item