Georgas Soros'as: „Globalizmas nugalės nacionalizmą“

New York Times nuotr. Nors nacionalizmas pastaraisiais metais patyrė žymių laimėjimų -  „ Brexit'as “ , Donaldo Trumpo ir Matteo S...

New York Times nuotr.
Nors nacionalizmas pastaraisiais metais patyrė žymių laimėjimų - Brexit'as, Donaldo Trumpo ir Matteo Salvini pergalės rinkimuose - Georg'as Soros'as vis dar tvirtai tiki, kad galiausiai globalizmas liks dominuojančia jėga.

Nesename interviu, duotame New York Times, Soros'as, Vengrijoje gimęs milijardierius, globalistų pirmeivis, sakė, kad nacionalistai-populistai kaip Donaldas Trumpas yra laikini nukrypimai ir globalizmas nacionalizmą galiausiai įveiks.

Nacionalizmo banga Europoje, Šiaurės Amerikoje bei kitose pasaulio dalyse Soros'ui yra ne daugiau nei sutapimas.

Turiu pripažinti, kad situacija pasisuko prieš mane, tačiau nemanau, kad pralaimėjau, kalbėjo Soros'as kitame interviu NPR radijuje, New York Times tuo tarpu teigdamas: Trumpas yra anomalija ir jis aiškiai teikia pirmenybę savo asmeniniams interesams, o ne nacionaliniams. Manau, tai prisidės prie jo žlugimo kitąmet. Taigi aš šiek tiek spėju, kad reikalai pasisuks kita linkme.

Tame pačiame interviu Soros'as, vienas dosniausių leftistinių partijų Europoje ir Amerikoje remėjų, teigė tikintis, kad Trumpas pralaimės 2020 metų rinkimus ir kad Masačusetso senatorė Elizabeth Warren yra labiausiai tinkanti būti prezidente.

versta iš voiceofeurope.com
Susiję

Pažangos ideologija 1026824367185757409

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2019-10-31 15:54

  Balsas iš kapo. Helouvynas.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Užsilenk tu pagaliau, nukriošęs degrade. Laimės Trampas kitais metais.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2019-11-01 08:07

   kad ir pinigingas, bet vienas tikrai nepavežtų vykdomų socialinės inžinerijos projektų. jis kaip kartoninė figūra, kurią visi pirmiausia mato įeinant į prekybcentrį. taigi nebus šitas bus kitas.

   Panaikinti
  2. Čia ir taip aišku, kad jam nustipus jo turtai toliau plauks į fondačiulpių kišenes, jog tie mums nepertraukiamai knistų protą ir moktų tolerastijos. Vienas tikrai tų “babkių” netvarko ir neskirsto.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2019-11-02 00:24

   Na, vatufkės, įsivaizduoju kaip džiaugtumėtės jei Trumpas vėl laimėtų.

   Panaikinti
  4. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
  5. Anonimiškas2019-11-02 03:01

   Anonimiškas 00.24, jis ir laimės. Ką tu tuomet sakysi?

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2019-11-01 00:52

  Dėl Warren šauta pro šalį, bet Sorošas tai galėjo pasakyti specialiai klaidindamas, kad nukreipti dėmesį nuo kitų savo pakalikų.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2019-11-01 08:50

  Žmogaus veidas - sielos veidrodis.
  Tarybiniai komunistai irgi visam pasauliui stūmė internacionalizmą. Dabartiniai komunistai pavadino kitaip - globalizmas.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2019-11-01 08:56

  Ar tiesa, kad šita persona Izraelyje yra non grata? Gal kas žinot? O gal tai tik "ėjimas žirgu"?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Žydai ir tarp savęs mėgsta pasipjaut. Sorošas nori visose baltųjų krikščionių šalyse ir net pačiame Izraelyje rasinę “įvairovę” įvesti. O Izraelis dėl to pyksta. Izraelis nori išlikti homogeniška žydų valstybė. Aišku, kitoms šalims tas negalioja, nes gi žydai yra išrinktieji, o ne gojai. Žydų bendruomenes bei organizacijas kitose šalyse finansuoja tiek vieni, tiek kiti. Pasižiūrėkit į “mūsiškius” fainus vinokūrvus visokius. Kitos šalys irgi nuo panašių debilų kenčia. Jie ir Kremliaus, ir Sorošo, ir Izraelio, ir iš lietuvių kišenės atimtus pinigus myli. Ten neišgėręs nesuprasi. Bet viena aišku - nieko gero iš tų žydų.
   P.S. Amerikoje Sorošui oponuojantys dalis žydų dėl jo “antysemytyzma” palestiniečių klausimu net į konservatyvius tradicinių vertybių propaguotojus transformuojasi, atrodytų gerai, bet kodėl kitose šalyse jie vien liberastai, o ten ne? Gal kad Ameriką antrais namais laiko? Nes jų daug ten gyvena ir daug turto sukaupę? O čia Sorošas dar ir visokius socialistus-komuniagas šelpia, kad turtingųjų turtą atimtų ir išdalintų “visiems po lygiai” (iš to, kas lieka, kai pirma sau atsiriekia gerą dalį). Ten sakau, kad neišgėręs nesuprasi tos žydaujos. Tik reikia turėti minty, kad jie nėra ir nebus mums jokie draugai.

   Panaikinti
  2. Klysti jai Manau,kad JAV zydai yra su respublikonais.Jie yra mazuma,gi didieji zydu lobistai yra su demokratu partija t.y.su neoliberalais.Todel ir finansiskai neoliberalai yra daug kartu pajegesni nei partijos ginancios konsertatyvias vertybes.Tiems zydams yra nusispjauti del ju sostines Jeruzales perkelimo.O gi Sorosas tik ta tos oskendzes zydijos veidrodis,kiti slypi seseliuose

   Panaikinti
  3. supratingas2019-11-03 21:06

   Sėlis dėl vieno dalyko tikrai teisus - labai nelengvas dalykas perprasti žydišką konjunktūrą. Liberalizmas, kuris pastaruoju metu visiškai išsigimė, turi labai gilias šaknis Amerikos žydų tarpe. Ten kur visokios mažumų teisės, feminizmas, LBGT ir pan. visiškai įprastas dalykas pamatyti žydą. Unknown teisus,
   tradiciškai žydai yra demokratų šalininkai, tačiau ir čia dar ne viskas paprasta ir aišku. Mat dauguma žydų, net ir būdami liberastais ir demokratais, yra už Izraelį ir nėreikėtų labai stebėtis jei koks nors visom keturiom proizraelietiškas demokratų kongresmenas, žydas, prieštaraudamas sveikam protui, balsuoja už karinių asignavimų mažinimą :D
   Žinoma polinkis į kairuoliškumą turėjo savo kainą - susilpnino žydiškąją kultūrą.
   Tiesa, pastaruoju metu vėl pastebimas atsinaujinęs polinkis į ortodoksiją.
   Kalbant apie Sirošą, Izraelis jau irgi sugalvojo kaip teisiškai pažaboti jo priešišką Izraeliui veiklą, Rusai tiesiog išspyrė jo fondą ir institutą iš šalies, Vengrai irgi protingai priešinasi jo įtakai, taip kad turint noro ir politinės valios Sorošas nėra toks jau nesutramdomas.

   Panaikinti
 6. Anonimiškas2019-11-02 08:24

  Fantastas miliardierius, nugalėjimo principai gimsta beveik pas kiekvieną pinigų maišą, tai tik matėrija, į kurią jie yra paskendę.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškas2019-11-03 12:59

  Deja, ivykiai ir dalykai klostosi taip, kaip sitas "amzinas" zydas skelbia. Nacionalistai ir patriotai visame pasaulyje pralaimi - riejasi, nesusikalba, kaiso i ratus pagalius ir dusina vienas kita. Pokyciu nenusimato.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Deja ne visaip taip kaip pats sakai.Lenkija,Vengrija,prabudimai Prancuzijoje,Olandijoje,Italijoje,Estijoje,net Svedijoje ir Vokieijoje.O JAV Trumpas ne siaip jai puolamas neoliberalu.Taigi priespriesa neoliberalams dideja ir dides svarbu nenuleisti ranku.Sakyciau visi tie kurie gina konservatyviasias vertybes turi netyleti,nebijoti jas skelbti,atmesti prisitaikelius kurie turedami ginti konservativizma ji isduoda.Sakyciau,kad dabar butu laikas burtis ir viesai reiksti savo nuomone.Uzurpuota spauda to nedarys taigi polemikuose,renginiuise,komentaruose drasiai reiksti savo nuomone,nes tik taip galima bus patraukti tokius kaip pats,kurie apimti pesimizmo ir abejingos nuostatos-kad jau neoliberalizmas nugalejo.Ne nenugalejo tik ju spauda taip skelbia,o zmoniu kuriems konservatyvizmas yra artimas yra didzioji dauguma tik reikia stengtis juos sytelkti

   Panaikinti
  2. Nevertėtų komentaro pradėti "deja", jeigu juo nereiškiamas apgailestavimas: juk iš tikrųjų tai ne "deja", o "laimei". ;)

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2019-11-05 00:44

   Kremlius neseniai sugalvojo naują gudrybę: kai tik politinėje arenoje pasirodo ryški, talentinga asmenybė, Kremlius iškart bandi vaizduoti, kad ši asmenybė yra Rusijos draugas - ir naivesni užkimba ant šio jauko. Bet atidžiau įsižiūrėjus, šis gudrus manevras tampa akivaizdus. Sugalvota įdomiai - kaip ir vengiama viešos konfrontacijos, bet ilgai apsimetinėti draugais irgi neįmanoma.

   Panaikinti
  4. Anonimiškas 2019-11-05 00:44

   Tai dėl to kremliaus nuzombinti žmogystos iš pradžių džiaugėsi Trampo išrinkimu. O dabar spjaudosi bei keikia jį ne mažiau, nei liberastai... 😂

   Panaikinti
 8. Anonimiškas2019-11-03 15:41

  Nuu, Lietuvoje jam seksis. Čia mankurtų netrūksta. O orbano neturim ir net nesišviečia. Dėjau vilčių į Nausėdą, bet deja.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aha, Putino subinliaziu ala Orbanas tik ir trūksta. Yra ir be jo pakankamai rozovu, paleckiu ir pan. kremliniaus tarnų. O ir juozaitis turbut ne arbatos isgert pas AfD i Berlyna vazineja.

   Panaikinti
  2. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
 9. Amerikoje žydus iš politinės kairės išmetė muslimai, kurie nekenčia žydų. Ir anieji nebeturintys kur detis ėmėsi ozurbuoti dešinę formuoja taip vad alt light arba libertarianism judėjima. Bet dešinieji ypac krastutiniai zydu irgi nemegsta. Tai gaunasi dvi dešinės žydų dešinę arba centro dešinė su daug maz klasikiniu liberalizmu ir kraštutinė dešinė su skinhedais. Juokingiausia kad leftistai šituos žydus laiko naciais, o krastutiniai dešinieji laiko juos kairiaisiais.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Anonimiškas2019-11-04 12:50

  "Išrinktieji" bvus ten, kur bus money-money, nors pas patį "666". Kairė-dešinė, right-left, liberalism-consrevatism - tai gojams.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Savaitės pokalbis

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item