Liepos 13-ąją kviečiame į mons. A. Svarinsko partizanų parką!

propatria.lt nuotrauka  Sambūris „Pro Patria“ su kitais organizatoriais kviečia į Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę, kuri vyks ...

propatria.lt nuotrauka 
Sambūris „Pro Patria“ su kitais organizatoriais kviečia į Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę, kuri vyks liepos 13 dieną (šeštadienį) Mūšos Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke (Ukmergės rajone, Vidiškių seniūnijoje, Kadrėnų kaime), kurį įkūrė mons. Alfonsas Svarinskas. Šiemet ji sutampa su monsinjoro 5-siomis mirties metinėmis.

Šventė prasidės 11 valandą partizanų pagerbimu Duksnynos kapinėse, kur žodį tars kunigas Nerijus Pipiras. 11.45 val. Partizanų parke bus pašventinti koplytstulpiai, skirti popiežiaus Pranciškaus vizito, Laisvės Kovos Sąjūdžio 1949 metų Vasario 16 dienos Deklaracijos signatarų ir arkivyskupo Mečislovo Reinio atminimui. Sveikinimo žodžius tars Kauno arkivyskupas emeritas Sigitas Tamkevičius, Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkas prof. Arūnas Gumuliauskas ir kunigas Nerijus Pipiras. 

12.30 val. partizanų parke vyskupai ir kunigai aukos Šventas Mišias už Lietuvos laisvės kovotojus. Po Mišių kalbės Ukmergės meras R. Janickas, dr. G. Mikelaitis, VU doktorantas V. Sinica, rašytoja, juvelyrė J. Lago, partizanas J. Kadžionis-Bėda. Koncertuos Vilniaus Karininkų ramovės ansamblis „Vilnelė“ (vadovė L. Purlienė) ir Ukmergės rajono tremtinių choras „Tremtinys“ (vadovė J. Juodienė). Svečiai kviečiami vaišintis kareiviška koše ir arbata.

Šventės rėmėjai: vyskupas Jonas Kauneckas ir Ukmergės meras Rolandas Janickas.Susiję

Jonas Kauneckas 6512180140221075886

Rašyti komentarą

  1. Palangos ir Kaune Karmelitų Bažnyčiose klausiau pamokslų iš sakyklos,neskaitant vaikystėje.Norėčiau ir visada iš sakyklos klausyti,matyti kunigą.Taip pat norėčiau,kad būtų skelbiama kunigo pavardė ir kt.

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item