Vilniuje pagerbtas Jono Noreikos atminimas

propatria.lt nuotrauka  Vilniuje vykstant visuomenės organizuotiems Birželio sukilimo renginiams Nepriklausomybės aikštėje ir kitose mi...

propatria.lt nuotrauka 
Vilniuje vykstant visuomenės organizuotiems Birželio sukilimo renginiams Nepriklausomybės aikštėje ir kitose miesto vietose, prie Lietuvos Mokslų Akademijos Vrublevskių bibliotekos surengtas ir Birželio sukilimo dalyvio, laisvės kovotojo Jono Noreikos - Generolo Vėtros pagerbimas. 

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos (LLKS) organizuotame renginyje buvo prisiminti Jono Noreikos nuopelnai valstybingumui ir Lietuvos laisvės kovai, padėtos gėlės. 

Renginyje pasisakė VU doktorantas, politologas Vytautas Sinica, pristatęs sambūrio „Pro Patria“ iniciatyva ir iškilių Lietuvos verslininkų finansavimu pagamintą naują Jono Noreikos atminimo bareljefą. 

„Didvyrius, kurių gėdijasi valdžia, visuomenė turi gerbti dvigubai“, - teigė Vytautas Sinica, kviesdamas Vilniaus merą leisti pakabinti naująją lentą vietoje suskaldytosios ir užtikrinti jai savivaldybės apsaugą naujų išpuolių atveju. „J. Noreikos atminimas yra mūsų sostinės ir valstybės valdžios savimonės ir savigarbos vienas pamatinių išbandymų. Jeigu nesugebės jo garbingai išlaikyti, tokia valdžia nieko verta, o pareigas istorijai už ją privalo atlikti pati tauta“, - socialiniame tinkle rašė pagerbime dalyvavęs VU profesorius Vytautas Radžvilas.


Susiję

Istorijos politika 5843867874839509433

Rašyti komentarą

 1. Skaitytojas2019-06-23 19:11

  Šaunuoliai.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2019-06-23 20:56

  Kas dalyvavo iš savivaldybės, Vyriausybės, Seimo, Prezidentūros?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dar paklauskit, kas iš „laisvės partijos“ dalyvavo :)

   Panaikinti
 3. Šimtmečiai teka, o Lietuvai vis nesiseka su politikais. Tai juos palaužia išorės priešai,tai nematomos jėgos palaužia juos tyliai ir jie tampa apgailėtini. Kokias nesąmones jie šneka...įsivaizduoja, kad jų klauso vien tik tokie kvailiai kaip jie patys.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2019-06-24 11:03

   Politika yra labai pelningas verslas. Gali nieko neveikti, tik retkarčiai paplepėti tai, ką nori išgirsti banda. Ir tada vėl išrinktas (-a), ypač pagal sąrašus. Politiko (-ės) intelektas, kpSS praeitis, skaidrumas ką domina? Kitas puikus verslas yra visokie tikėjimai. Kitiems žadi rojų po mirties ir už tai gauni apvalias sumeles. Bet pats sau rojų kažkodėl (kodėl?) susikuri čia ir dabar, nelaukdamas, kol pakratysi kojas.

   Panaikinti
  2. „...retkarčiai paplepėti tai, ką nori išgirsti banda.“

   Na, jeigu Briuselio ponus laikysime banda, tada gal ir taip :)

   Panaikinti
 4. Anonimiškas2019-06-26 08:05

  Begalviai. Sinica tai storėja ir storėja. Matyt darbas bučiuojant Karbauskio subinę yra pakankamai sotus. Kai Lietuvoje tokie žmonės kaip Sinica egzistuoja, Lietuva ateities neturi. Net klausimas kyla kas blogiau rusų okupantas, ar kvailys "patriotas"?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
  2. P.S. Nagi, papasakok, ką ketini daryti, kad Lietuvoje "tokie žmonės kaip Sinica" neegzistuotų. Klausom LABAI įdėmiai.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item