Kun. Robertas Grigas. Ir vėl ideologijos importas

propatria.lt nuotr. Vakar buvau Vilniuje – ir pakraupino ant kiekvieno stulpo (tiesiogine prasme) išklijuoti vaivorykštiniai gėjų eityn...

propatria.lt nuotr.
Vakar buvau Vilniuje – ir pakraupino ant kiekvieno stulpo (tiesiogine prasme) išklijuoti vaivorykštiniai gėjų eitynių plakatai. Daugiau nei mano studijų Vilniuje laikais, aštuntame dešimtmety, panašių „rėkiančių“ ryškiaspalvių plakatų būdavo prieš „spalio šventes“, kurios ištikdavo lapkritį.

Taigi vėl susiduriame su agresyviai „iš viršaus“ ir „iš šalies“ primetinėjama ideologija. Nes pagal visas apklausas ir tyrimus akivaizdu, kad visuomenė genderinio pasaulio suvokimo neremia, yra jam priešiška, arba, palankiausiu atveju, abejinga.

Masyvi propagandinė kampanija „per visus galus“, netgi per mūsų (?) televizijas, atskleidžia, kokie milžiniški už to stovi administraciniai ir finansiniai resursai. Taigi ir kažkieno dideli interesai.

Ką jau čia prieš šią laviną tradicinės šeimos šalininkų rengiamos alternatyvios eitynės, kuriomis siekiama atkreipti dėmesį į iškrypimų propagandos grėsmę Konstitucijoje įtvirtintai šeimos sampratai ir prigimtinėms tautos išlikimo prielaidoms. Šioms eitynėms – nei spaudos, nei TV eterio, nei plakatų.

Bet nepasijuskite per anksti laimėtojais, įtakingieji / pinigingieji žmogaus prigimties dekonstruktoriai ar perdirbinėtojai („naujo žmogaus“ – kaip pažįstama! – kūrėjai).

Ne taip seniai Gedimino (tuomet – Lenino) prospektu plaukė jūros raudonais lozungais nešinų ideologijos pritarėjų ir palaikytojų. Ir tik kažkur KGB tardymo kabinetuose ar Permės konclageryje nr. 35 koks nors „atskalūnas ekstremistas“ Terleckas, Tamkevičius ar Sadūnaitė kalbėjo, kad raudonų vėliavų jūra yra neteisi. Kad ji neišreiškia tautos valios ir kad, Dievui leidus, dar ateis nesuklastoto Lietuvos balso laikas

Tikiu, kad jis ateis ir dabartiniame kovos su primetinėjama totalitarine antihumaniška ideologija etape. Ir tuomet dabartiniai „vaivorykštinės saulės“ importuotojai atrodys ne ką geriau, kaip anieji „Stalino saulutės“ kraitvežiai, kurių politinis ir moralinis įvertinimas, Lietuvai sąmonėjant, vis labiau krypsta link Grūto stovylų parko

P.S. Savo laiku piktnaudžiavęs religiniais simboliais Vilniaus baras, lyg norėdamas reabilituotis, užsikėlė Stalino biustą su kiaulės šnipu (kas man neatrodo itin skoninga – ir priešams derėtų tam tikra pagarba, jei nenorime leistis iki jų lygio). Bet daugiaspalvė vėliavėlė dešinėje prie „vado ir mokytojo“ ten ypač tinka – juk tai jo marksistinės doktrinos kultūrinis tęsinys.

Roberto Grigo nuotrauka

Susiję

Šeimos politika 7900357165907463232

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2019-06-07 18:58

  Pagarba kunigui Grigui už drąsą, stuburo turėjimą, krikščioniškų vertybių gynybą. Norėtųsi, kad daugiau būtų tokių puikių kunigų. Anksčiau nelabai eidavau į bažnyčią, bet į kun. Grigo vedamas pamaldas norėtųsi nueit (jei nebūčiau išvykęs užsienin).
  Dėl ideologijos importo, lyginant su komunizmu - tai komunizmas buvo importuojamas tik iš vienos didelės sąjungos (su pagrindine jos nare, t.y. Rusija). Tuo tarpu ši mirties kultūra LGBBD yra jau įsigalėjusi daugelyje Vakarų valstybių (ne tik ES esančiose vakarų europos valstybėse, bet šiaurės europoje, taip pat ir JAV bei Kanadoje). Toks galbūt būtų skirtumas.
  Kažin kaip jiems tą pavyko pasiekti. Jų veiksmų koordinacija ir savitarpio palaikymas yra aukščiausio lygio (tuo tarpu pas mus vis karas tarp "vadukų" ir mažų judėjimų - mūsų kaip tautos nelaimei).
  Tuo tarpu buvusiose SSRS šalyse, ypač nepriklausančiose ES, šis brudas nėra stumiamas, arba jei ir yra, jam yra leidžiama priešintis, ir šios valstybės labiau gina savo žmones nuo šio brudo. Vienžo, yra apie ką pamąstyti...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2019-06-08 13:15

  Taip vaivorykštinė ideologija, brukama labai stipriai,ir ji labai pavojinga, nes eina per labai didelius pinigus, tai ir narko biznis, ir parnografija, ir kitus iškrypimus, todėl kovoti be galo sunku, viltis yra tik stiprinti imunitetą ir turėti atsparumą šiai baisiai ligai.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2019-06-09 09:50

  Pagarba kunigui Robertui Grigui. Tikras tiesos žodžio sakymas.
  Lietuvai pavojingiausi ne išorės priešai, o savi parsidavėliai - Šmašiai ir tokie, kurie slapta nuo Lietuvos, netgi negavę valtybės piliečių leidimo, pasirašinėja globalistinius ,,migracinius'' paktus.
  Jeigu ne vietiniai išdavikai, kurie nusipelno griežčiausios bausmės už Lietuvos išdavimą, nebūtų nei iškrypėlių eitynių, nei svetimų ideologijų, nei svetimų pinigų, neleidžiančių Lietuvai arūpinti savo piliečius pakankamais pragyvenimui ištekliais.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2019-06-09 12:44

  Iš tikrųjų dauguma mūsų politikų grubiai sulaužė priesaiką. Kas jiems surengs apkaltą? O tas jūsų Šimašius išrinktas antrai kadencijai. Kokiu stebuklu? Matyt, tokiu pačiu, kokiu ši perversija pasaulyje ir plinta.
  Kada ir iš ko sulauksim tokio paties Europos islamizuotojų pasmerkimo?

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item