Kanadoje siūloma viešojo sektoriaus darbuotojams uždrausti nešioti kryželius

Kvebeke, 8,4 mln. gyventojų turinčioje Kanados provincijoje, valdančioji Aveniro koalicijos partija pateikė įstatymo projektą, pagal kurį...

Kvebeke, 8,4 mln. gyventojų turinčioje Kanados provincijoje, valdančioji Aveniro koalicijos partija pateikė įstatymo projektą, pagal kurį dirbantiems Kvebeko viešojo sektoriaus darbuotojams būtų draudžiama nešioti „religinius simbolius“. Tai reiškia, kad darbo viešajame sektoriuje metu krikščionims būtų uždrausta nešioti net kryželius.

Siūlomame įstatymo projekte teigiama, kad toks draudimas reikalingas tam, kad būtų užtikrintas Kvebeko valdžios „religinis nešališkumas“ ir „pusiausvyra tarp kolektyvinių Kvebeko teisių ir žmogaus teisių bei laisvių“.

Draudimas apimtų įvairių viešojo sektoriaus specialybių darbuotojus, pavyzdžiui, valstybinių mokyklų mokytojus, teisėjus, prokurorus, gydytojus ar leidimą turėti šaunamąjį ginklą turinčius provincijos valdžios darbuotojus.

Įstatymo projektą jau patvirtino Kvebeko migracijos reikalų ministras Simon Jolin-Barrette. Dabar laukiama, kol šį įstatymą patvirtins ir Kvebeko premjeras Francois Legault.

Užmojį įgyvendinti šį sumanymą iliustruoja praeitą savaitę Kvebeko nacionalinėje asamblėjoje vienbalsiai priimtas sprendimas pašalinti asamblėjos pastate, virš asamblėjos pirmininko kėdės, nuo 1936 metų kabojusį kryžių.


Susiję

Šiaurės Amerika 5913925065501183395

Rašyti komentarą

 1. Nors gal ir skaudu, bet tokie išpuoliai išeis tik į gera. Kam reikia nešios kryžius po kaklu, ant dilbių ar nugaros, kels juos sodybose ar laikys rūsiuose. Krikščionybė iš reprezentacinio modelio vėl sugrįž į apaštalinį, nusimėtys visokie veidmainiai garbėtroškos. O ir didelio čia daikto už tai būti persekiojamam ar nekenčiamam, ne pirmi ir ne paskutiniai istorijoj.

  Amžina garbė Jėzui Kristui!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Savom akim netikiu... Miuleris fiureris šūkaloja apie garbę Jėzui Kristui!..

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2019-04-04 08:20

  "Draudimas apimtų įvairių viešojo sektoriaus specialybių darbuotojus, ....... gydytojus ar leidimą turėti šaunamąjį ginklą turinčius provincijos valdžios darbuotojus."--------būtų juokinga, jei nebūtų baisu:rankoje ginklas velnio parankiniams nebaisus, bet Viešpaties kryžiaus jis(nelabasis) labai labai labai bijo...Į kokią dvasinę tamsą brendi Dievo žmogau.......

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
  2. Čia tai vieni šventieji komentuoja, apšviesti dieviškos šviesos.

   Panaikinti
  3. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
 3. Gal netoli tas laikas, kai ir iš Skandinavijos šalių vėliavų o taip pat iš UK vėliavos pašalins visus kryžius, nes jie trukdo gyventi. Tikra tamsa!

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item