50 tūkstančių prancūzų žygiavo eisenoje už gyvybę

J. Smits (LifeSiteNews) nuotr. Praėjusį sekmadienį Prancūzijoje įvyko eisena už gyvybę, kurioje dalyvavo apie 50 tūkstančių už dar negi...

J. Smits (LifeSiteNews) nuotr.
Praėjusį sekmadienį Prancūzijoje įvyko eisena už gyvybę, kurioje dalyvavo apie 50 tūkstančių už dar negimusio vaiko teisę į gyvybę pasisakančių prancūzų.

Popiežiaus Pranciškaus atskiro paramos laiško sulaukusios eisenos už gyvybę dalyviai ragino šalies gydytojus, apeliuojant į prieštaravimą sąžinei, pasinaudoti teisėta galimybe neatlikti abortų – tyčinių dar negimusio vaiko nužudymo procedūrų. Atkreiptas dėmesys į tai, kad Prancūzijoje kasmet atliekama apie 200 tūkstančių abortų.

Bioetinių klausimų prasme 2019-ieji metai Prancūzijoje bus itin reikšmingi, nes šių metų pavasarį parlamente įvyks periodiška šalies bioetinių įstatymų peržiūra. Šiame kontekste ši daugiatūkstantinė eisena yra ir išraiška nepritarimo praeitų metų rugsėjį Prancūzijos aukščiausios bioetikos srities institucijos priimtam rekomendaciniam sprendimui, kuriuo teigiama, kad vienišoms mamoms ir lesbiečių poroms turėtų būtų suteikta prieiga prie dirbtinio apvaisinimo procedūrų.

Taip pat protestuotojai pasisakė už tai, kad eutanazija Prancūzijoje ir toliau liktų nelegali.

Paskutiniais metais Paryžiaus eisenos už gyvybę veidas gerokai pasikeitė. Eisena dabar masiškesnė ir – kas pažymima – šiemet apie 90 procentų visų eisenos dalyvių sudaro tie, kurie 35-erių ar jaunesni.

Cécile Edel, Paryžiaus eisenos už gyvybę organizatorė, sakė: „Tikras paskatinimas matyti, kad čia yra tiek daug jaunų žmonių – žmonių, kurie prieš 15 metų buvo praktiškai naujagimiai. Pagarbos gyvybei liepsna sėkmingai perduota ir vis dar stipriai dega.“

Parengta remiantis užsienio žiniasklaidos informacija.

Susiję

Pasaulis 5416238303670062831

Rašyti komentarą

 1. Jei jie tiesiog praeis ir nieko daugiau nedarys- tai ir reakcija bus lygiai tokia pati kaip ir į tas eitynes kai prieš pederastus buvo įšėję daugiau nei 3 mln prancūzų- reakcijos nebuvo jokios dėl to kad jie tai darė taikiai. jei nori kažkokios reakcijos ir valdžia nereaguoja- tai reikia elgtis lygiai kaip geltonosios liemenės- kai nereikia nei 3 milijonų - ir valdžia derasi ir daro viską ko reikalauja protestuotojai. užblokuot kelius pradžiai, aerouostus ir geležinkelių eismą keliom dienom ir pareikalaut kad tiek pederastija, iškrypelių paradai, tiek visokios stambulo sutartys, masiniai abortai, emigrantų primėmimas, mečečių statybos, feminizmas, ir visas šitas tolerastinis šūdas būtų atkeistas- ir jei nepaklausys- tada eina pastatų, automobilių deginimai ir t.t. ir pan- viskas ką daro dabar ten protestuotojai ir gauna rezultatą. Tik taip ir ne kitaip. Į taikius vaikščiojimus niekada niekas nereagavo ir nereaguos. --------------- "LGBT+ organizacija turi buti uždrausta, o jos nariai pripažinti ligoniais" (štai čia yra tikra žodžio laisvė ir žmogaus teisė)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jei įsikišo į šį reikalą papa, vadinasi, "praeis", kaip jūs sakote, ir nieko nedarys. A va geltonųjų liemenių papa nepalaimino - turime rezultatą :) Ten, kur papa, ten tik bezdalų uždangos su dideliais drioksėjimais :)

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2019-01-24 00:57

  Bravo, Prancūzija.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item