Algimantas Rusteika. Sistema eina į kontrpuolimą

propatria.lt nuotr. kaunoforumas.wordpress.com Gabrieliaus Landsbergio vadovaujama vaikų grobimo kariuomenė pereina į ataką visu fr...

propatria.lt nuotr.

Gabrieliaus Landsbergio vadovaujama vaikų grobimo kariuomenė pereina į ataką visu frontu. Tikslas jų vienas – jokių (net pačių kosmetiškiausių) tvarkos, pagal kurią iš vaikų atiminėjami tėvai ir žaislai, namai, sesutės ir broliukai, pakeitimų neturi būti, viskas turi likti kaip buvo ir yra.

Vienas po kito nubyra Seimo kiškių-drąsuolių parašai iš vaiko teisių įstatymo pataisų projekto. Lojali (nuo žodžio „loti“) klikasklaida ir visuomeninis manipuliuotojas pradeda artilerinį parengimą didelio kalibro informacinių srutų sviediniais. Kyla pagrįstas klausimas – iš kur toks aršumas?

Šakalienes ir majauskus suprasti galima – bet koks atsitraukimas visuomenės sprogimą žadančioje situacijoje reiškia savo klaidų pripažinimą, atsakomybę ir trumputės karjeros saulėlydį. Tačiau kodėl konservatoriai, kurie miega ir sapnuoja, kaip dar valstiečiams įkąsti, mūru už valstiečių priimtą vaikų grobimo įstatymą? Kuo čia dėtos žvaigždutės, apie vaikus ir šeimą neturinčios žalio supratimo?

Atsakymas paprastas – valstybės sunaikinimo ir visuomenės pavertimo paklusnia melžiamų karvių kaimene sistema, iš kurios valdžia ir pseudoelitas sočiai ir skaniai gyvena, pajuto pavojų. Vaikai ir šeimos jiems nerūpėjo ir nerūpi – iškilo grėsmė jų egzistencijai ir jie susivienijo.

Žmonių baimė sklaidosi kaip rūkas kylant saulei, Guliveris bunda ir nykštukai suprato, kad bent vienas pralaimėtas mūšis galutinai išlaisvins visuomenę. Sukels domino efektą ir reikš jų saldaus gyvenimo pabaigą. Todėl dabar vaikai ir miškai, mokytojai ir medikai – paskutinė ir sprendžiamoji jų kova.

Kiekvienam aišku, kad tai tik mirtinos ligos simptomas, neoliberalizmo, eurofederalizmo sistemos griūties pradžia ir priešinimasis įvykių eigai tik komplikuoja jų pačių padėtį, kuri ir taip kritinė ir prieškrizinė. Net M.Gorbačiovui pakako smegenų suvokti sistemos baigtį ir ryžto pabandyti ją išgelbėti. Mūsiškiams to paprasčiausiai neduota, nes jie nemąsto apie valstybės ateitį ir kilus tikrai grėsmei išsilakstys kaip tarakonai.

Šią savaitę rengiamas sisteminis kontrsmūgis. Senais, labai blogais laikais partijos ir vyriausybės sprendimų apriboti savo laisves žmonės patys paprašydavo „darbo kolektyvų ir aktyvo“ susirinkimuose. Dabar to prašo už valdžios ir užsienio lobistų pinigus gerai įmitusios „nevyriausybinės organizacijos“, valdžios struktūrų darbuotojai ir šiaip iniciatyvūs idiotai.

Savaime suprantama, visi šie „visuomenininkų prašymai“ organizuojami tvirta ranka. Ir tie, kurie į daugiatūkstantinį žmonių mitingą sugeba atvesti penkias mitiūtes, nutaria išreikalauti organizacijų palaikymo ant popieriaus – paskelbta visuotinė NVO (NSO?) mobilizacija.

Nuo penktadienio po Lietuvą slaptai cirkuliuoja raštas Seimui, kuriame reikalaujama nė vieno žodelio vaikų grobimo tvarkoje nekeisti. Raštą pasirašo sena, gera pažįstama NVO(NSO) koalicija „Už vaiko teises“. Ta pati, kuri, vadovaujama nenuilstančios visuomenininkės D.Šakalienės, propagavo vaikgrobystę, patvirtintą įstatymu nenuilstančios deputatės D.Šakalienės iniciatyva.

Rašte mirgėte mirga pažįstami veidai ir NVO (NSO). Čia rasi ir R.Didžpetrienės „Gelbėkit vaikus“, ir D.Pūro vadovautą Žmogaus teisių stebėjimo institutą (dabar droviai nebepateikiantį duomenų apie savo vadovą), čia ir A.Kurienės „Paramos vaikams centras“, ir kiti Barnevernet sistemos „laikintojai“, „tolerantiškasis“  jaunimas ir t.t.

Parašų po šiuo „prašymu“ reikalaujama primygtinai ir agresyviai, susisiekiant telefonais, siuntinėjant grupinius elektroninius laiškus visoms šeimų, moterų, globos ir vaikų organizacijoms ir asociacijoms, gaunančioms lėšų iš valdžios, psichologams ir psichiatrams, bendruomenių, mokyklų ir vaikų darželių, bibliotekų vadovams, samariečiams, maltiečiams ir Caritas padaliniams, kunigams, paramos ir socializacijos centrams.

Ne visiems gaunantiems toks prašymo paprašymas iš aukščiau patinka, tačiau sistemos ar nuo jos priklausomi žmonės atsisakyti bijo. Žmogus, mums pateikęs rašto kopiją ir masinių susirašinėjimų elektroniniu paštu atvejus, papasakojo ir apie tai, tik labai prašė jo pavardės neskelbti. Šiuo metu po „prašymu“ jau 84 organizacijų ir organizacijėlių parašai.

Ir tai labai nedaug, žinant, kad iš kiekvienos organizacijos reikalaujama toliau siuntinėti laišką visoms kitoms, su kuriomis tik turima ryšių, pažįstamiems ir šeimų nariams ir bet kam, kas yra elektroninių adresų sąraše. Štai vien Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ laišką persiuntė daugiau kaip 230 gavėjų. Laiškai dauginasi geometrine progresija, gavėjų jau tūkstančiai ir greit šalyje nebeliks organizacijos, negavusios D.Šakalienės bendražygių kreipimosi.

Šiame rašte jau uždėta data – gruodžio 3-ji. Pirmadienio rytą jis bus įteiktas Seimui, besirengiančiam svarstyti vaikų grobimo įstatymo pataisas. Ir per artimiausias dienas prasidės parengta ir koordinuojama isterija žiniasklaidoje, per visas televizijas ir portalus. Tikslas – kad niekas nepasikeistų.

O žinot – ir gerai būtų, jei taip atsitiktų. Nes galutinai būtų išsklaidytas dar gyvas žmonėse mitas apie tai, kad valdžia galvoja ir rūpinasi, išskyrus save. Tuo labiau, kad vaikgrobystės „tvarkos“ pataisymas iš principo nėra įmanomas – nusikaltimą žmoniškumui ir antikonstitucinę rašliavą iš įstatymų reikia ištrinti visiškai ir iki galo.

Tai būtų Pyro pergalė, kai laimėjus mūšį pralaimimas karas. Šimto pakalikų parašais ir keliasdešimčia drebančių deputatų mygtukais nieko nebeišgelbėsit. Masinės manifestacijos, kai prie Seimo ateis keliasdešimt tūkstančių tėvų ir ims statytis palapines, 240 milicininkų neišvaikys – tam reikės specialiųjų pajėgų ar kariuomenės, kurios vargu ar tokius įsakymus vykdys.

Klasikinė situacija, kai „viršūnai“ nebeturi nė vieno gero sprendimo – visi blogi, ir nebegali senoviškai valdyti. Ir kai „apačiai“ nebenori senoviškai gyventi. Ir niekas čia nėra kaltas ir kalti visi. Mes labai ilgai leidome jiems tą daryti.

Artėja Kalėdos, kada gimsta Dievas ir šviesa vėl pradeda artėti. Už lango matau svyruojančias liepų šakas. Tai permainų vėjas – atėjo metas akmenis rinkti.


Susiję

Įžvalgos 4085529640655663662

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-12-03 13:23

  Nesuprantu kodėl autorius nusistatė prieš vaikus ginančius įstatymus. Smurto visur aplink pilna, tai gal bent apsaugokim vaikus nuo smurtautojų?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-12-03 13:54

   Leftistai, jūs tikrai nepataisomi. Mes prieš įstatymų įteisintą vaikų grobimą ir verslo iš to darymą. Mes prieš valstybinį smurtą, nukreiptą prieš tėvus ir vaikus. Mes prieš nekontroliuojamą valdžios kišimasį ir jos keliamą smurtą.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-12-03 15:05

   Vaikai tai Lietuvos ateitis, smurtaujant prieš juos - smurtas prieš Lietuvos ateitį. Sutinku, valstybė turi perdaug galios ir daugumą jos funkcijų privačios įmonės atliktų žymiai geriau.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2018-12-03 15:35

   Anonimiškas, tau keli klausimai.

   1. Kur yra visi atimti vaikai?

   2. Kur garantija, kad atimti vaikai nepateko į rankas teroristinėms organizacijoms, pedofilams arba dar blogiau - medicinos eksperimentams?

   3. Kas yra tie užsieniečiai, kurie įsivaikino vaikus, atimtus iš Lietuvos šeimų? - vardai, pavardės, adresai, profesijos, teistumas ir politinis patikimumas.

   4. Kokia yra tiksli suma, skirta ,,vaikų teisių programos'' vyldymui Lietuvoje? Kokia šių pinigų kilmė ir legitimumas?

   5. Kas yra tie asmenys, skyrę sumas ,,vaikų teisių programoms'' Lietuvoje? - vėlgi: vardai, pavardės, adresai, profesijos, teistumas ir politinis patikimumas. Ar šie asmenys yra kokių nors draugijų ar politinių-visuomeninių sąmbūrių nariai? - jei taip, kokių?

   6. Kokios organizacijos Lietuvoje yra gavę pinigus iš ,,vaikų teisų programų'' rėmėjų, kada, kokiu būdu, kam šios sumos pervestos ir iš kur?

   7. Kada ir kam yra panaudotos lėšos, gautos iš užsienio fondų ,,vaikų teisių programoms'' Lietuvoje? Kada ir kokie projektai yra vykdyti, kokie projektų vykdymo rezultatai ir šiuos projektus vykdč asmenys.

   8. Nuo kada asmenys, dalyvaujantys ,,vaiko teisių programose'' už užsienio fondų ir privačių asmenų pinigus, vykdo šią veiklą ir kas jie? Ką jie dirbo iki tol, kokie jų praeitos veiklos rezultatai?

   Panaikinti
  4. Anonimiškas2018-12-03 15:40

   turėjau omenyje - šie klausimai skirti Anonimiškam 13.23

   Panaikinti
  5. Ir kai jau atrodo, kad kvailiau nusipezėti tiesiog neįmanoma, "lieviakai" vis tiek sugeba nustebinti. :)

   Panaikinti
  6. Čia aš apie "Anonimiškas 2018-12-03 15:05" komentarą. :)

   Panaikinti
  7. Anonimiškas2018-12-03 15:48

   Jie tik bando sudaryti įspūdį, kad nusipeza, nes jiems ,,zadanijas'' reikia vykdyti iš paskutiniųjų: lengva pinigus paimti, bet nelengva juos atidirbti.

   Panaikinti
  8. Anonimiškas2018-12-03 15:48

   Kiekvienas atvejis yra unikalus ir reiktų atskirai ir aiškintis. Čia juk ne gyvuliai, kad suvaryt į vieną tvartą ir ausis suženklinti. Kiekvieno vaiko istorija yra individuali ir negalime apibendrinti jos kažkokiomis nuogirdomis.

   Bet kokiu atveju, smurtas prieš vaikus yra blogai ir reikia visom sąlygom to išvengti, net jeigu tai ir kainuoja pinigus. Ar jūs norite įvardinti sumą už kurią būtų perbrangu apginti vaiką? Ne viskas gyvenime pinigais matuojama.

   Panaikinti
  9. Anonimiškas2018-12-03 15:56

   Anonimiškas 15.48, todėl pradėk nuo pirmo atvejo ir malonėk apie visus iš eilės. Nesirūpink, mums viską po kelis kartus perskaityti kantrybės užteks.

   ,,Ne viskas gyvenime pinigais yra matuojama'' - pasakyk šitą Šakalienei, Kukuraičiui ir tiems vaikų grobikams, kurie atkakliai priešinasi nuosekliam naujojo įstatymo pasekmių ištyrimui ir atšaukimui.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2018-12-03 16:29

  Įsižiūrėkite į straipsnio nuotrauką ir atsiminkite šį veidą, nes jis yra prieš saugų vaikų gyvenimą.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-12-03 16:41

   Aonimiškas 16.29, ak šit kaip.... dabar aišku.... turėsime omeny.

   Tik kad tau lengviau miegotųsi, viena maža smulkmena: viename interneto portale buvo pasirodęs maždaug tokio turinio komentaras: ,,Atrodo, yra pakankamai įrodymų, kas organizuoja vaikų grobimą Lietuvoje...'' - ne visas tekstas pasakytas ir kai kas neįvardinta.

   Ten buvo rimtas komentaras, be to, iš straipsnyje pateikto sąrašo tau turbūt aišku, kad kai kas yra žinoma.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas 2018-12-03 16:29, "aik šikt"!

   Panaikinti
  3. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2018-12-03 18:01

  Kaip ir kokiu pagrindu orgaizacijos remia, geriausiai atspindi Romų bendruomenės prtitarimas. Isivaizduojate, kiek romų vaikų teks paimti iš šeimų ir atiduoti šakalienės globėjams? Manau, kad visas 100 procentų

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oi ne, iš čigonų niekad neatiminės... Nes RASYZMAS!!!

   Panaikinti
 4. Anonimiškas2018-12-03 18:57

  „Tik savanaudiška, į asmeninę naudą ir asmeninius malonumus nukreipta laisvės samprata, kurioje dingsta gamta, kultūra, bendruomenė, tauta ar tėvynė kaip aukštesnio rūpesčio objektai”. Kitaip sakant, „čia ir dabar” visuomenė skuba visu greičiu atgal, į devoliuciją, atgal į gyvūnėlio stadiją, kai nieks nepriekaištaus, kad tik savęs patenkinimu, savo sugyvulėjimo „nepakartojama saviraiška” rūpiniesi.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

item