Leftistinės politikos kritikos kaina: Vokietijos vidaus žvalgybos vadovas išmestas iš darbo

Vokietijos vidaus žvalgybos vadovas H. G. Maassenas vakar oficialiai atleistas iš darbo. Toks sprendimas jo atžvilgiu priimtas po to, kai...

Vokietijos vidaus žvalgybos vadovas H. G. Maassenas vakar oficialiai atleistas iš darbo. Toks sprendimas jo atžvilgiu priimtas po to, kai buvo paviešinta, kad uždaro posėdžio metu jis sukritikavo „naivią ir leftistinę“ Vokietijos valdžios politiką.

Reaguodamas į tai, kad ši vidaus žvalgybos vadovo kritika buvo išviešinta ir žiniasklaidoje, Vokietijos vidaus reikalų ministras H. Seehoferis nuo H. G. Maasseno atsiribojo pabrėždamas, kad šie žodžiai lėmė, jog „pasitikėjimu grįsti santykiai“ tapo neįmanomi.

Tai nebuvo pirmas kartas, kuomet privačiuose susitikimuose išsakyta H. G. Maasseno kritika Vokietijos valdžios politikai pasiekė žiniasklaidą. 

Šį rugsėjį vykusiame Europos valstybių vidaus žvalgybos vadovų uždarame susirinkime H. G. Maassenas viešojoje erdvėje išplatintus mėgėjiškos kokybės vaizdo įrašus, kuriuose Vokietijos dešinieji nacionalistai vaizduojami kaip puolantys Chemnico miesto imigrantus, prilygino Rusijos propagandai ir suabejojo jų autentiškumu. 

Be to, to paties susitikimo metu Vokietijos vidaus žvalgybos vadovas sakė, kad yra nuolat atakuojamas Socialdemokratų partijos „radikalios kairės jėgų“.

Tą kartą, rugsėjį, H. G. Maassenas tebuvo įspėtas. Tačiau po pastarojo pasisakymo iki tol H. G. Maasseną viešai gynęs Vokietijos vidaus reikalų ministras H. Seehoferis patenkino socialdemokratų, valdančiosios koalicijos partnerių, reikalavimą H. G. Maasseną „išleisti“ į atsargą.

Parenga pagal užsienio žiniasklaidos informaciją.

Susiję

Pažangos ideologija 548042977931083968

Rašyti komentarą

 1. Skaitytojas2018-11-06 18:15

  Dar visa laimė, kad bent kai kurios tokios naujienos prasiskverbia pro cenzūrą. Ačiū Pro Patria puslapio rengėjams. Nuoširdžiai.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ne, nu kur tai matyta - kritikuoja Partijos Liniją ir Šviesaus Homunistinio Rytojaus statybas! Atleist ir pasmerkt leudies priešą! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2018-11-11 16:17

  Gero skrydžio i klozetą Putino šunpalaikiui.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Net smalsu patapo - ar čia visiškas nesugebėjimas suprasti teksto, ar tiesiog debilumas? :)

   Panaikinti
 4. nieko naujo - girdėta, matyta, pergyventa2018-11-14 21:38

  Visose diktatūrose Sistema nemėgsta kritikos ir su kritikais susidoroja. O tas pareigūnas netgi nekritikavo, jis tiesiog įvardino daiktus tikrais vardais, bet ne pagal Sistemą. Štazi negalėjo tai patikti.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item