Seimas leido Lietuvoje statyti metro

Seimas – kaip teigiama – siekdamas gerinti investicijų aplinką, inovacijų diegimą į viešąjį transportą; vadovaudamasis Europos Komisijos ...

Seimas – kaip teigiama – siekdamas gerinti investicijų aplinką, inovacijų diegimą į viešąjį transportą; vadovaudamasis Europos Komisijos raginimu veiksmingai spręsti transporto keliamų spūsčių ir ekologines problemas bei, naudojant kuo mažiau žalos aplinkai darantį transportą, pagerinti Lietuvos miestuose gyvenančių žmonių gyvenimo sąlygas, priėmė Metropoliteno įgyvendinimo įstatymą. 

Už Metropoliteno įgyvendinimo įstatymą balsavo 62, prieš buvo 6, susilaikė 31 Seimo narys.

Priimtu teisės aktu sudarytos teisinės sąlygos naujos specialios viešojo transporto sistemos – metropoliteno – įgyvendinimui.

Įstatyme nustatytas metropoliteno sistemų planavimas, metropoliteno sistemos projekto įgyvendinimas, Vyriausybės, savivaldybių, kuriose įgyvendinami metropolitenų projektai, investuotojo ir metropolitenų projektų įgyvendinimo bendrovių funkcijos ir tarpusavio santykių bendrieji principai.

Metropolitenų projektai galės būti įgyvendinami pagal pasirinktą jų įgyvendinimo būdą: savivaldybės ar jos kontroliuojamos įmonės vykdomas projektas; valdžios ir privataus subjektų partnerystės sutarties pagrindu; koncesijos pagrindu.

Susiję

Demokratija ir valdymas 5620912323893475834

Rašyti komentarą

 1. Metro Lietuvoj?2018-10-09 22:12

  Tipo Vilnius-Kaunas-Klaipėda?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-10-10 06:06

   Tai tik, o kur dar?

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-10-15 17:50

   Betgis ne! Ir net ne metro, o slėginis vamzdis LT/BY sienos užkarda - Druskininkai - Palanga! Iš kitos pusės, iki Minsko bei Gardino Batka pats prisijungs. Taigi, įsiurbiam baltarusius pasienyje, ir iššaunam ką Druskininkuose, o ką Palangoje tiesiai į paplūdimį...

   Panaikinti
 2. Paskaitykit 'Ekonominio žudiko išpažintis"- ten va apie tokius įbruktus valstybėms projektus ir rašoma. čia dar vienas SGD/
  Lietuvoje tas metro yra absurdas (nesupranta jie specialiai kad čia ne tas žmonių kiekis)- o tuos kurie šitas nesąmones mums bruka reikia gydyt stipriais medikamentais.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Šiaip būtent metro, o ne tramvajus Vilniuje rimtai padėtų spręsti viešojo transporto ir transporto spūsčių problemas. Prieš dešimtmetį teko važinėtis metro Lilio mieste, Prancūzijoje, kuris yra kitoks, nei daugumoje Europos didmiesčių, kuriuose yra tekę važinėtis su metro. Manyčiau, kad būtent tokio tipo metro, su nedideliais traukinukais ir būtų labiausiai tinkamas Vilniui.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-10-10 22:57

   Arba metro, arba DLR, kaip Londone. Jau seniai aišku, kad ant žemės daugiau nėra vietos - arba virš žemės, arba po žeme. Tikėkimmės, kad metro Vilniuje bus išplanuotas su galva.

   Panaikinti
 4. Anonimiškas2018-10-10 11:15

  metro? pas mus estakados pastatymas prilygsta skrydžiui į Marsą, o čia...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2018-10-10 11:56

  Metro financiskai niekaip neatsipirks

  AtsakytiPanaikinti
 6. Dieve, kada bus tų beprotysčių dugnas?

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškas2018-10-11 10:27

  belieka laukti kandidatūros iškėlimo surengti vasaros olimines žaidynes...

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškas2018-10-11 22:20

  Metro tai gerai . Tai bus otkatų,pinigų plovimo, viešūjų pirkimų ir kitų labai pelningų užsiėmimų. Lietuvoje tik metro ir betrūksta. Aš siūlyčiau pradžuoje tiesti dvi linijas ,viena ,Lietuva -Norvegija ,kita Lietuva-Lenkija ,Suvalkų biedronka.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item