Kroatijos ministras: toliau ginsime savo sienas

Austrijoje, Insbruke, vykusiame dviejų dienų susitikime, kuriame dalyvavo Europos valstybių vidaus reikalų ministrai, Kroatijos Vidaus re...

Austrijoje, Insbruke, vykusiame dviejų dienų susitikime, kuriame dalyvavo Europos valstybių vidaus reikalų ministrai, Kroatijos Vidaus reikalų ministras Davoras Božinovicas pareiškė: „Kroatija toliau gins savo sienas“.

Nors D. Božinovicas ir teigė „žmogiškumo ir solidarumo“ vertybių svarbą, bet pabrėžė jų adekvataus supratimo reikšmę ir patvirtino, kad Kroatija „neleis vykti nelegaliai migracijai“.

Kroatijos Vidaus reikalų ministras teigė, kad migrantų krizė buvo gausiai finansuojama prekyba žmonėmis užsiimančių gaujų, kurios nelegaliai gabendamos žmones į Europą uždirbo daug pinigų.

Tuo pat jis patikino, kad Kroatija migracijos klausimais turės kietą poziciją ir neleis tokio tipo „verslui“ „atsipirkti ateityje“.

Parengta pagal užsienio žiniasklaidos informaciją.

Susiję

Užsienio politika 4002645789926359947

Rašyti komentarą

  1. Anonimiškas2018-07-16 23:31

    Todėl pasaulio futbolo čempionato finalui teisėjauti ir buvo pasamdytas kažkoks mažai žinomas sukčius ir parsidavėlis - globalistams, sorošistams ir federastams reikėjo žūtbūt neleisti tikros nancionalinės idėjos pergalės.

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item