Lenkijoje tūkstančiai dalyvavo eitynėse už gyvybę ir šeimą

Eitynių tema „Šeimomis stipri Lenkija“ šiemet skirta Lenkijos Respublikos šimtmečiui ir lenko popiežiaus šv. Jono Pauliaus II išrinkimo k...

Eitynių tema „Šeimomis stipri Lenkija“ šiemet skirta Lenkijos Respublikos šimtmečiui ir lenko popiežiaus šv. Jono Pauliaus II išrinkimo keturiasdešimtosioms metinėms. Eitynės surengtos sekmadienį, birželio 10 dieną.

„Būkime dėkingi už visa, ką gauname iš kitų, ypač už gyvybės dovaną. Dėkokime Dievui už gyvybę, prisimindami, kad gyvename tik vieną kartą. Todėl kviečiame geriausiu būdu panaudoti šią dovaną“, pasakė Liublino arkivyskupas Stanisław Budzik, kreipdamasis į eitynių dalyvius Liubline, praneša komunikate Lenkijos vyskupų konferencija.

Pirmosios eitynės Lenkijoje už gyvybė ir šeimą surengtos Varšuvoje 2006 metais. Nuo tada metinės eitynės surengtos daugiau kaip 150 Lenkijos miestų. Šiemet jos surengtos 62 miestuose.

Eitynių už gyvybę ir šeimą tikslas – paliudyti pamatinę vertybę žmogaus gyvybės, nuo jos prasidėjimo bei vyro ir moters santuoka paremtos šeimos, atviros priimti vaikus ir juos ugdyti. Šių metų tema „Šeimomis stipri Lenkija“ iškeliama šeimų svarba Lenkijos ateičiai.


Susiję

Pasaulis 3559534593813042910

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-06-13 11:58

  Ačiū sesės ir broliai lenkai už rodomą puikų pavyzdį Europai.Trokščiau, kad ir Lietuva prisijungtų...

  AtsakytiPanaikinti
 2. pažiūrėsim ar kur nors per zombį-boxsą, kuris nors kanalas praneš.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nebent ką nors panašaus į "Lenkijos populistų akibrokštas Europai: dešinieji ultraradikalai surengė eitynes prieš europines vertybes. Prie eitynių organizavimo galimai prisidėjo fašistuojančios grupuotės. Baiminantis smurto protrūkių, sustiprintas policijos patruliavimas. Apie aukas kol kas pranešimų nėra. LRT primena, kad 1933 m. hitlerininkai surengė eitynes Berlyne." :)

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2018-06-19 09:35

  Geros eitynės, ir kryptis teisinga, o mažoms šalims tai egzistencijos pamatas.

  AtsakytiPanaikinti

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PAREMKITE, SKIRDAMI 12 EUR

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item