43% vokiečių nori, kad Angela Merkel atsistatydintų

YouGov  šiandien paskelbė Vokietijoje vykdytos apklausos rezultatus, pagal kuriuos 43 proc. vokiečių teigia norintys, kad Angela Merkel p...

YouGov šiandien paskelbė Vokietijoje vykdytos apklausos rezultatus, pagal kuriuos 43 proc. vokiečių teigia norintys, kad Angela Merkel pasitrauktų iš kanclerės posto.

42 proc. respondentų tvirtina norintys, kad Merkel liktų kanclerės pozicijoje. Tuo tarpu 15 proc. apklaustųjų buvo neapsisprendę.

Merkel populiariausia tarp Žaliųjų partijos rinkėjų, iš kurių net du trečdaliai teigė norintys, kad Merkel liktų kanclere. Taip pat gana netikėta, kad Merkel išlieka populiari tarp kraštutinės kairės Die Linke rinkėjų, iš kurių 48% pritaria jos likimui kanclerės poste.

Merkel mažiausiai populiari tarp vadinamosios „kraštutinės dešinės“ partijos Alternatyvos Vokietijai. Tik 6% šios partijos rinkėjų teigia pritariantys tam, kad Merkel liktų kanclerės poste.

Parengta pagal thelocal.de informaciją.

Susiję

Europa 786143919859103560

Rašyti komentarą

 1. TIK 43 proc. - ir tai po visko, ką ji vokiečiams (ir ne tik) pridirbo. Išties, ilgi vokiečių psichikos žalojimo dešimtmečiai po karo nepraėjo be pėdsakų.
  P.S. "Taip pat gana netikėta, kad Merkel išlieka populiari tarp kraštutinės kairės Die Linke rinkėjų" - Netikėta? Tikrai? :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2018-06-22 17:31

  O likę 57 proc. vėl balsuotų už ją. Vot tak tovarichi niemcy.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2018-06-23 17:32

  štazi neatsistatydina.

  AtsakytiPanaikinti

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PAREMKITE, SKIRDAMI 12 EUR

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item