Tūkstančiai vaikų nukreipiami į lyties tapatybės klinikas

www.laisvavisuomene.lt Praeitais metais daugiau nei 2 tūkst. vaikų buvo nukreipti į Jungtinės Karalystės NHS lytinės tapatybės klinik...


Praeitais metais daugiau nei 2 tūkst. vaikų buvo nukreipti į Jungtinės Karalystės NHS lytinės tapatybės klinikas. Tai kelia nerimą dėl to, kad vis daugiau ir daugiau jaunuolių yra skatinami rinktis transseksualizmą.

Nauja statistika iš Tavistocko ir Portmano fondo atskleidė, kad į tos pačios įstaigos Lytinės tapatybės vystymo tarnybą ir toliau yra nukreipiami vaikai nuo ketverių metų. Pernai ten buvo nukreipti beveik 600 šešiolikmečių. Naujausia statistika rodo, kad lyginant su praėjusiais metais į tokio pobūdžio klinikas buvo nukreipta 25 proc. vaikų daugiau, tarp pacientų mergaičių yra daugiau nei dvigubai daugiau nei berniukų.

Tėvų grupės atstovė Stephanie Davies-Arai įspėjo: „Paaugliai patiria internetinės kultūros, kuri medicininį lyties keitimą švenčia kaip kietą, įtaką. Ypač mergaitės yra skatinamos tapatintis su berniukais, jeigu neatitinka stereotipo. Visi debatai yra tildomi kaip transfobiški.”

Iš viso į tarnybą pernai buvo nukreipti 2 356 jaunuoliai iki 18 metų. Didžiausia yra 14-17 metų amžiaus paauglių grupė, taip pat buvo nukreipti 157 jaunesni nei dešimties metų amžiaus vaikai.

Lytinės tapatybės vystymo tarnybos vadovė dr. Polly Carmichael teigia, kad šiam padažnėjimui nėra vieno paaiškinimo. Vis dėlto ji pripažinimo suaktyvėjusią viešąją diskusiją dėl transseksualizmo.

Šiuo metu tam, kad teisiškai būtų pripažinti esantys priešingos lyties, asmenys turi pagyventi besitapatindami su ta lytimi dvejus metus ir turėti medicininę lyties disforijos diagnozę.

JK Vyriausybė šiuo metu svarsto Lyties pripažinimo akto pakeitimus, kurie galėtų apimti ir savarankišką pasiskelbimą (vert. past. – esant tam tikros lyties).

Kiek anksčiau šį mėnesį transseksualūs asmenys pasisakė prieš šią idėją teigdami, kad leidimas keisti lytį tiesiog pasiskelbiant esant kitos lyties išnaikintų skirtį tarp tų, kurie yra pasidarę lyties keitimo operaciją, ir nei neketinančių to daryti. Jie įžvelgia problemą tame, kad vyro kūną turintys asmenys „reikalautų teisių, suteiktų moterims, kaip saugomai lyčiai, įskaitant ir patekimo į jų privačias erdves“.


Susiję

Ugdymo politika 6054921819138440162

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-05-31 09:14

  Tai yra liepto galas. Tokia visuomenė išnyks. Jau pati save naikina.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oi ne - dar DAUG visokių nukrypimų ir iškrypimų laukia eilėje "normalizavimo". Gi "progresas" negali sustoti - kitaip nebūtų "progresas". O entuziastingų psichų užteks - užtenka pažiūrėti kad ir į čia atropojusius liberastinius teletabius (o gal ir vieną - bet egzempliorius - "reprezentacinis" ;)).

   Panaikinti
  2. Kad neliktų neaiškumų: tas "oi ne" - apie "liepto galą". Dėl savinaikos visiškai nesiginčiju.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2018-05-31 09:57

  Geras ir neibaigiantis klinikų biznio planas. Įtikinti vaikus, kad jie transeksualai. Privatūs, ar valstybės pinigai lyties keitimui, po operacijos priežiūra ir vaistai reikalingi rezultatų palaikymui. Psichologai. Ir atkeitimo operacijos... Visą klijento gyvenimą. Nes lyties keitimo operacijos turi tendenciją panašėti į tatoo. Tai yra viena neapsiriboti.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2018-05-31 23:17

  Keista, kad Tavistoko įstaiga pradėjo viešinti savo duomenis...

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

item