Baisiausios masinės žudynės JAV nusinešė 58 žmonių gyvybes

Stephenas Paddockas Spalio 1 d. vakarą Las Vegase per kantri muzikos šventę „Route 91 Harvest“ vietos gyventojas 64-ių metų Nevados val...

Stephenas Paddockas
Spalio 1 d. vakarą Las Vegase per kantri muzikos šventę „Route 91 Harvest“ vietos gyventojas 64-ių metų Nevados valstijos gyventojas Stephenas Paddockas iš viešbučio-kazino „Mandalay Bay Resort“, apie 22 val.andą vietos laiku apšaudė koncerto dalyvius. Lietuvoje tuomet buvo 8 val. ryto.

Mažiausiai 58 žmonės žuvo, apie 515 buvo sužeista. Užpuolikas į minią šaudė iš viešbučio 32-ojo aukšto, kuriame ir žuvo. Iš pradžių buvo pranešta, kad kambario duris susprogdinę pareigūnai banditą nukovė, tačiau vėliau policijos atstovai patikslino, kad nusikaltėlis nusišovė pats dar prieš atvykstant policijai.

Įtariamojo kambaryje policija rado aštuonis ginklus. Las Vegaso policijos departamentas pranešė, kad daugiau įtariamųjų nenustatyta ir kad užpuolikas veikė vienas.

Klausytis koncertų buvo susirinkę apie 40 tūkst. žmonių.

Atsakomybę už išpuolį prisiėmė vadinamoji „Islamo valstybė“, pranešė dienraštis „Independent“. Teroristų teigimu, išpuolį įvykdęs asmuo atsivertė į islamą prieš kelis mėnesius.

Tuo tarpu FTB kol kas neigia žudiko sąsajas su teroristais.

Šis išpuolis buvo daugiausiai aukų nusinešęs per visą ginkluotų išpuolių JAV istoriją.

Naujienų agentūra „Reuters“ pranešė, kad jai pavyko susisiekti su S. Paddocko broliu Eriku, kuris sakėsi esąs apimtas siaubo:  „Mes neįsivaizduojame. Esame apimti siaubo. Reiškiame užuojautą visiems nukentėjusiesiems.“

Susiję

Šiaurės Amerika 4811549988284179593

Rašyti komentarą

  1. Baisu, kad tokie dalykai dedasi. Išprotėjo žmogelis, ar nebeištvėrė išprotėjusiųjų siautėjimo - yra skirtumas. Priimta laikyti (propagandiniais metodais nuostata kuriama), neva, breivikai tokie be jokių priežasčių randasi. Bet tai gi tas pats, kas tikinti esant stebuklų, kurių būti niekaip negali... Sveikam protui lyg ir aišku, kad įvyksta vien tai, kam įvykti sąlygos susiklosto, t.y., bet kokiam įvykiui yra jį iššaukiančios priežastys. Daug kalbama apie laisvę, žmogaus teises, bet nutylima apie tai, kad ne kurie tiek įsigyvena į laisvę sau, kad jau kitų laisvė jiems nuplaukia į penktą-devintą planą. Jie ir toliau išlieka aktyviais ir dar aršesniais kovotojais už "laisvę", deja, jau tą, kuri pamina milijonų ir laisvę, ir teises. Atskirti, kas piktnaudžiauja laisve sau pamindami kitų laisvę, nėra sudėtinga. Kur kas sunkiau rasti drąsuolių apie tai prabilti viešai. Būtų visiški įdijotai piktnaudžiautojai, jei nepasirūpintų jų piktnaudžiavimus pristatinėjančių už laisvę "paskatinimu", o skelbiančių, kad "karalius nuogas" - šantažavimu ir gniuždymu. Taigi, vergai turi tai, ko verti yra. Už putrą jie sutinka gyventi šunišką gyvenimą ir loti, loti ant visų, kas putra jų nelakina. O kas dar lieka nenorintiems gyventi šuniškai? Gal holivudiškai - vienui vienam kariauti prieš piktnaudžiautojų nusamdytą ir apginkluotą iki dantų reguliariąją armiją?

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item