Vengrijos vyskupas: popiežius yra neteisus dėl pabėgėlių, tai invazija

Popiežius Pranciškus yra daugybę kartų pasisakęs apie tai, kad katalikai privalo padėti į Europą plūstantiems šimtams tūkstančių migrantų...

Popiežius Pranciškus yra daugybę kartų pasisakęs apie tai, kad katalikai privalo padėti į Europą plūstantiems šimtams tūkstančių migrantų, ir jiems atverti savo bažnyčių, vienuolynų bei namų duris.

Tačiau Vengrijos vyskupas Laszlo Kiss-Rigo šią savaitę pareiškė, kad popiežius šiuo klausimu klysta.

„Jie nėra pabėgėliai. Tai invazija“, teigia Segedo–Csanado vyskupijos vadovas. „Jie ateina čia šaukdami „Alahu Akbar“. Jie nori perimti.“

Vyskupas pareiškė šiuo klausimu pritariantis Vengrijos premjerui Viktorui Orbanui, tuo tarpu popiežius, pasak jo, „nepažįsta situacijos“. Vysk. L. Kiss-Rigo teigimu, situacija yra tokia, kad į Europą plūsta žmonės, apsimetantys pabėgėliais, tačiau iš tikrųjų keliantys grėsmę žemyno "krikščioniškoms, universalioms vertybėms“.

„Dauguma jų elgiasi labai arogantiškai ir ciniškai“, teigia vyskupas, ir priduria, jog vadinamieji pabėgėliai dažnai net atsisako jiems siūlomo maisto.

Parengta pagal Washingtonpost.com informaciją


Susiję

Religija 8529548385129647000

Rašyti komentarą

 1. O kur Lietuvos Vyskupų nuomonė? Argi jiems nerūpi Lietuva?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2017-09-18 23:14

  Galima pasakyti dar aiškiau: tai puolimas.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2017-09-22 11:44

  Situacija lyg ir teisingai apibūdinta, nors ir labai glaustai, bet nuotraukos fone ryškėja nebe krikščioniškas kryžius, bet chanukija:).

  AtsakytiPanaikinti
 4. Čia "imidžą" rado, o katalikų kunigų, vilkinčių sutanomis ar Švč. Mergelės Marijos atvaizdo jau nebegalima dėti. Kas per cenzūra?
  Plius dar paniekinantis kaišiojimas visokių ženklų, kol išsiunti komentarą!

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item