Kanadoje transseksualus tėvas savo vaiką siekia įregistruoti ir auginti kaip belytį

Kori Doty iš Britų Kolumbijos Kanadoje save apibūdina kaip nebinarinį transseksualą, t.y. kad jo nuomone, jis nėra nei vyras, nei moteris...

Kori Doty iš Britų Kolumbijos Kanadoje save apibūdina kaip nebinarinį transseksualą, t.y. kad jo nuomone, jis nėra nei vyras, nei moteris. Todėl nuo tada, kai praėjusių metų lapkritį susilaukė vaiko, jo pagrindinis tikslas yra pasiekti, jog pastarasis oficialiai neturėtų lyties.

K. Doty teigia norintis, kad jo vaikas Searyl Atli Doty augtų belytis, kol „pats susivoks savyje ir sugebės man apibrėžti, kas jis yra“. „Laikau vaiką tiesiog kūdikiu ir noriu dovanoti jam visą savo meilę ir palaikymą, kad jis taptų kuo pilnaverčiu asmeniu, laisvu nuo stereotipų, lydinčių buvimą berniuku ar mergaite“,- sako K. Doty.

K. Doty įsitikinimu, valstybiniai dokumentai neturėtų reikalauti nurodyti asmens lyties. Transseksualus tėvas sako: „Man gimus gydytojai nusprendė, kas aš esu, pamatę mano lytinius organus, ir šis jų sprendimas darė įtaką mano tapatybei visą mano gyvenimą. Tokios jų prielaidos buvo klaidingos, ir nuo tada aš daug ką savyje pakeičiau“.

Būtent dėl to nuo pat vaiko gimimo K. Doty kovoja, kad įrašas prie jo vaiko lyties būtų „nenurodyta“. Iki šiol jam pavyko pasiekti, kad vaiko sveikatos kortelėje atsirastų raidė U, reiškianti „Unknown“ (liet. nežinoma).

Nors Britų Kolumbijoje vaiką galima įregistruoti tik su vyriška arba moteriška lytimi, kai kurios kitos Kanados provincijos oficialiuose dokumentuose leidžia kitokius įrašus apie lytį.

Parengta pagal Actuall.com


Susiję

Pažangos ideologija 7168616466093488819

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-07-11 13:02

  joo,net nebežinau ką ir komentuoti.Tik galvoju-kada baigsis ši beprotybė?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kaip rengs, kokius žaislus pirks, kaip mokys atlikti gamtinius reikalus (kaip mergaitę ar kaip berniuką), kaip kitiems reikės su vaiku bendrauti - kviesti jį pažaisti su lėlėmis ar su mašinėlėmis (kad neįžeisti). Ar bus vieną dieną vienaip, kitą kitaip?
  Pats "tėvas" trenktas, tai dar ir vaiką traumuos :(( Na kaip tu gali būti nei vyras nei moteris. Kaip rusai sako, nei žuvis nei mėsa, reiškia bevertis, nenaudingas, žodžiu - kaku :). Taip ir čia gaunasi visiškas didelis Š.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Išties, "įdomūs" laikai atėjo, kai vaiką iš normalių tėvų gali atimti už "ideologiškai neteisingas" pažiūras - bet psichams vaikus traumuoti ne tik leidžiama, bet tai netgi laikoma "progresu". :)

   Panaikinti
 3. Na va, aš pasirašinėju Unknown, ir nieko... Tiesa, redaktorius kartais neapsikentęs ištrina.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2017-07-16 19:20

  Argi sveiko proto žmogus gali kaltinti gydytojus, kad, jam gimus, nustatė jo biologinę lytį? Ir tokia beprotybė įgijo juridinį status quo valstybiniame lygyje! Čia galima prognozuoti tik tokią pabaigą: kol, atleiskite už išsireiškimą, šitokie .... nenugyvens savo gyvenimo ir nepasikeis kartos, tol bus daug vargų ir rūpesčių.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item