Vokietijos migrantų centre afganistanietis nužudė 5 metų berniuką

Per incidentą pabėgėlių priėmimo centre netoli Vokietijos Rėgensburgo miesto nužudytas penkerių metų berniukas. Tai patvirtino policija. ...

Per incidentą pabėgėlių priėmimo centre netoli Vokietijos Rėgensburgo miesto nužudytas penkerių metų berniukas. Tai patvirtino policija. Pranešama, kad 41 metų vyras iš Afganistano pagrobė vaiką iš Rusijos ir mirtinai jį sužalojo peiliu.

Nusikaltėlis sunkiai sužeidė ir berniuko motiną. Atskubėję pareigūnai mėgino afganą nuraminti, tačiau nesėkmingai ir tada paleido į jį šūvius. Vyras žuvo.

Dėl didelio šoko pagalbos prireikė viską mačiusiam nužudyto berniuko šešerių metų broliui bei dar keliems asmenis, tarp jų - policininkui.


Susiję

Pasaulis 7099826984122458029

Rašyti komentarą

 1. Kai tiek mažai info, kyla daugybė klausimų - pvz. kokio velnio vaikas iš Rusijos ir alach-babachas iš Afganistano sėdi viename centre? Čia taip "integracija" beigi "multi-kulti" praktikuojama, ar kaip? Ar jie rusai, ar irgi "kultūriškai artimi" alach-babachai? Koks ryšys tarp to kebabo ir tos moteriškės su vaiku? Ir t.t. ir pan. Na, o kad policajui pagalbos dėl šoko prireikė - čia išvis be komentarų...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2017-06-05 18:09

   joo,aš apie policininką taip pat pagalvojau :)

   Panaikinti
 2. Dagestanietis..Info kavkazcentre

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME PALAIKYTI

SEKITE MUS FACEBOOK

REKOMENDUOJAME

KVIEČIAME ĮSIGYTI

Naujienų prenumerata

item