Saudo Arabijos futbolo rinktinė atsisakė tylos minute pagerbti Londono išpuolio aukas

Saudo Arabijos nacionalinė futbolo komanda prieš mačą su Australijos rinktine pasirinko ignoruoti paskelbtą tylos minutę Londono terorist...

Saudo Arabijos nacionalinė futbolo komanda prieš mačą su Australijos rinktine pasirinko ignoruoti paskelbtą tylos minutę Londono teroristinio išpuolio aukoms atminti.

Kol Australijos futbolininkai stovėjo išsirikiavę tylos minutei, Saudo Arabijos komanda užiminėjo savo pozicijas, apšilinėjo ir darė kitus prieš mačą įprastus dalykus. Iš nuotraukų matyti, jog tik vienas Saudo Arabijos rinktinės žaidėjas Salmanas al-Faraj sunėręs rankas už nugaros pagarbiai stovėjo atsisukęs į Australijos rinktinę.

Azijos futbolo konfederacija prieš rungtynes patvirtino oficialią tylos minutę, nors tam priešinosi Saudo Arabijos atstovai. Australijos futbolo federacija stengėsi įkalbėti musulmoniškos šalies atstovus, tačiau nepavyko jų įtikinti prisidėti prie tylos minutės.

Atsidaro ginančių Saudo Arabijos rinktinę ir teigiančių, jog islamo kultūroje nepripažįstama praktika skelbti tylos minutę, tačiau kuomet mirė Saudo Arabijos karalius Abdullah, visos Persijos įlankos šalys jį pagerbė tylos minute.

Parengta pagal Theguardian.com informaciją


Susiję

Pasaulis 275075531077102891

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-06-09 12:34

  joo,"islamo kultūroje nepripažįstama praktika..." Daugelis praktikų islame nepripažįstama:jie negeria alkoholio,nevaikšto su miniakais,nevalgo kiaulienos,jiems negalioja kitų šalių įstatymai(tik šarios),tai man kyla klausimas-kokio velnio jie taip veržiasi į Europą,JAV ir kt. nemusulmoniškas šalis.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kokiu dvasios ubagu reikia būti, kad ignoruoti tylos minutę...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2017-06-12 15:52

  pasirodo buvo dar žiauriau. šiandien klausiausi per radiją Australijos lietuvę. pasakojo, kad ir tribūnose saudų sirgaliai šukaliojo ir visaip trukdė rimtį per tylos minutę.

  AtsakytiPanaikinti

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item