Dėl partizanų prilyginimo teroristams siūloma atleisti D. Udrį iš „Go Vilniaus“ vadovo pareigų

Vdu.lt nuotr Birželio 1 d. Vilniaus savivaldybės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija kreipėsi į Vilniaus ...

Vdu.lt nuotr
Birželio 1 d. Vilniaus savivaldybės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija kreipėsi į Vilniaus miesto merą Remigijų Šimašių, prašydama įvertinti savivaldybės valdomos įstaigos „Go Vilnius“ vadovo Dariaus Udrio elgesį. Pastarasis socialiniame tinkle „Facebook“ Lietuvos partizanų ginkluotą pasipriešinimą okupacinei sovietų valdžiai prilygino terorizmui.

Savivaldybės nariai miesto mero klausia, ar Darius Udrys yra tinkamas toliau eiti pareigas po to, kai savo pasisakymais įžeidė šimtus tūkstančių nuo okupacijos nukentėjusių asmenų ir jų šeimų. Ponas D.Udrys yra ne eilinis savivaldybės biurokratas, bet žmogus, kuris pristato Vilniaus miestą investuotojams ir reprezentuoja jį itin didelės svarbos susitikimuose – tokie jo pareiškimai suduoda stiprų smūgį ne tik jo asmeninei, bet ir „Go Vilnius“ bei Vilniaus miesto savivaldybės reputacijai. Tai leidžia kvestionuoti D. Udrio tolimesnę ateitį šiose pareigose.

„Nesuvokiama, kaip vakarietiškai valstybinei įstaigai gali vadovauti žmogus, kuris  ne tik neišmano mūsų istorijos, tačiau savo pasisakymais viešojoje erdvėje niekina Lietuvos laisvės kovotojus ir skleidžia Lietuvos valstybingumo svarbą nuvertinančias istorines interpretacijas. Tokie Vilniaus savivaldybei pavaldžios viešosios įstaigos vadovo pasisakymai yra skandalingi ir turi būti griežtai įvertinti miesto vadovų“, – teigė Adomas Bužinskas.

 „Go Vilnius“ yra Vilniaus miesto savivaldybės įsteigta viešoji įstaiga, atsakinga už tarptautinį turizmą, miesto rinkodarą ir investicijų skatinimą.


Susiję

Politika 6689904193102097191

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-06-02 22:30

  Kažin kurioj pusėj jo seneliai tuo metu veikė? Sužinojus tkriausiai būtų aiškiau...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2017-06-02 22:42

   kaip bebūtų keista (ir baisu) jo seneliai buvo teisingoje pusėje. Teisingoje pusėje buvo ir jo tėvai- pasitraukę į Vakarus nuo sovietų, patriotiškai stengėsi auklėti savo vaikus. Tenka tik juos užjausti, be abejo jiems labai sunku, kai mato savo sūnelio tokį chamišką elgesį.

   Panaikinti
  2. Vadinasi, propaganda yra galingesnė už šeimą... :(

   Betgi ne už Dievą!

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2017-06-04 12:20

  Logiška čia viskas nes labai asmeniška- vadinamosios "tolerancijos" ideologijos aktyvistai juk visada linksta į savo tautos ir jos kančių niekinimą. Iš čia kyla ir neapykanta tautos didvyriams.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Informacijai: aš ne "prilyginau" partizanų teroristams. P. Bužinskas sąmoningai iškreipė diskusiją kurioje dalyvavau siekdamas sau pigaus dėmesio. Gaila, kad faktų nepatikrinę platinate jo šmeižtą.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, tai veiksmų planas kaip ir aiškus: Bužinską - į teismą už šmeižtą. Seniai laikas. ;)

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item