Briuselio policininkai bus mokomi islamo pagrindų

Briuselio policininkai nuo kito mėnesio privalės dalyvauti mokymuose apie islamą ir „pagarbių“ santykių palaikymą su miesto musulmonų ben...

Briuselio policininkai nuo kito mėnesio privalės dalyvauti mokymuose apie islamą ir „pagarbių“ santykių palaikymą su miesto musulmonų bendruomenėmis.

Mokymų metu bus apžvelgiami islamo religijos pagrindai, taip pat musulmonų imigracijos į Belgija istorija nuo 1960-ųjų. Policininkai taip pat bus mokomi apie „skirtumus tarp religijos ir kultūros“ bei skirtingas šalies musulmonų bendruomenes.

Tuo tarpu Antverpeno policijos mokykloje mokyti apie islamo pagrindus pradėta jau praeitų metų gegužę. Už mokyklos valdymą atsakingo policijos atstovo Bruno Peeterso teigimu, šių studijų turinys yra „labai pagarbus“ islamo atžvilgiu.

Šioje mokykloje pareigūnai mokomi ir apie kitas religijas, o į mokymų programą įtrauktas ir apsilankymas sinagogoje, mečetėje bei Holokausto muziejuje.

Belgijoje jau kelerius metus diskutuojama dėl priemonių, skirtų kovoti su tuo, kas šalyje vadinama „islamo ekstremizmu“. Briuselyje esantis Molenbeko rajonas Europoje tapo žinomas kaip džihadistų centras, kuriame nuo policijos slapstėsi didelė dalis su Paryžiaus ir Briuselio teroro aktais susijusių asmenų.

Paryžiaus teroro akto vykdytojas Salahas Abdeslamas šiame Briuselio rajone nuo policijos kaimynų, šeimos ir draugų buvo slapstomas net kelis mėnesius.

Parengta pagal Express.co.uk informaciją


Susiję

Pasaulis 1566204522258129321

Rašyti komentarą

 1. Manau, reikia ištreniruoti tolerantiškų šalių tolerantišką policiją nuleisti akis ir pasitraukti iš kelio moslį pamačius - dėl visa ko, kad anie neįtartų nepagarbos ir neįsižeistų. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2017-01-18 13:46

   To Pikc. Tai kad taip jau yra, nuvažiuokite į didžiasias ES sostines (Berlynas, Briuselis, Paryžius) ir pabandykite pasiskusti policininkams, kad netoliese jus "vargšiukai" apšėrė viduriniais pirštais ir pan. - tai iš Jūsų tik pasiteiraus ar nebuvo prieš jus naudota jėga, tarp kitko užsirašys jūsų duomenis (įdomu kodėl jūsų ?), pasisiūlys palydėti, bet jokiu būdu neis prie tų "vargšiukų", nors jie netoliese ir toliau skeryčiojasi.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2017-01-18 13:41

  joo,o po to ES labai nustemba ir pasipiktina,kad vis daugėja žmonių nenorinčių būti ES projekte.Beje ne tik policija apie islamą mokoma ir į mečetes vedama-moksleiviai taip pat.Kas auginate vaikus,stebėkite akis išplėtę,ateis ir iki mūsų naujos mados.Ar seniai čia,Ruklos "gyventojai",reikalavo kiaulieną pakeisti kita mėsa.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2017-01-18 13:47

   to anonimiškas: o čia tikrai reikalavo pakeist kiaulieną ???????????

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2017-01-18 14:38

  joo,vienas iš pvz.,Kauno Diena Ministras žada įteisinti musulmonams ir budistams tinkamą maistą 2014-01-22

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item