Norvegijoje bus leidžiama abortu nužudyti vieną iš dvynių

Norvegijos sveikatos ministerija nusprendė, jog nuo šiol dvynukų ar trinukų basilaukiančioms moterims bus leidžiama abortu nužudyti vieną...

Norvegijos sveikatos ministerija nusprendė, jog nuo šiol dvynukų ar trinukų basilaukiančioms moterims bus leidžiama abortu nužudyti vieną ar porą šių vaikų, kitiems leidžiant gimti - net jei jie visiškai sveiki ir net jei moteris yra kitos šalies pilietė.

„Selektyvaus mažinimo“ abortai, kuomet abortu nužudomas vienas ar daugiau kūdikių, leidžiant gimti jų broliui ar seseriai, yra draudžiami gretimose Švedijoje ir Danijoje, tačiau Norvegijos sprendimas reiškia, kad švedės bei danės galės atvykti į Norvegijos ligoninę ir joms bus atliktas toks abortas.

Ligoninės nebebus įpreigotos klausti savo pacientų gyvenamosios vietos. Manoma, jog dėl šio sprendimo Norvegijoje gali atsirasti „abortų turizmas“.

Naujienų portalas The Local praneša: „Sprendimas priimtas nepaisant daugelio daktarų perspėjimų, kad procedūra kelia riziką motinos ir įsčiose likusio kūdikio gyvybei.“

Vieną ar kelis brolius ar seseris nužudyti galima bus net tuomet, kai jie neturės jokių apsigimimų ir bus visiškai sveiki. Toks abortas kitose šalyse vadinamas „selektyvaus mažinimo“ abortu arba „nėštumo vadyba“.

Parengta pagal Liveactionnews.org informaciją


Susiję

Pažangos ideologija 4960203511965402818

Rašyti komentarą

 1. "Naujojo pažangaus" norvego credo:
  -pastatyti namą, pasodinti medį, padaryti abortą...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2016-10-21 09:23

  Žiauru. Talentingo kompozitoriaus Edvardo Grygo apdainuota graži šalis tapo baisia išsigimėle.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2016-10-21 17:41

   Kompozitorius tikrai talentingas. Jis dar garsus kraujomaiša, kai vedė savo pusseserę.

   Panaikinti
  2. Vesti pusseserę kai kuriose šalyse nėra laikoma kraujomaiša. Man rods, ir apskritai ne kraujomaiša.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2016-10-22 23:41

   Kraujomaiša nebelaikoma santuoka tarp pusbrolių-pusseserių vaikų.

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2016-10-21 09:37

  joo,nors aš ir nepritariu abortų uždraudimui,bet tokia situacija ,kaip Norvegijoje,net ir man PER ŽIAURI-tai arba moteris nenori gimdyti,arba nori.O jeigu nori,tai kaip gali rinktis kurį vaiką palikti,o kurį šalinti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2016-10-21 10:23

   Žaisti loterijas nėra draudžiama išskyrus rusišką ruletę.
   Šis norvegų įstatymas legaliai apjungia minėtus pomėgius ir padaro dar pikantiškai aštresniais. Nes tarp dvynių yra stiprus tarpusavio ryšys. O dabar išgyvenęs dvynys bus paleidžiamas į gyvenimą su garantuotu pilnatvės deficitu.(apie tai kad kažkur žmoguje slypi atmintis iki gimimo - tyliu).
   Ir niekaip nesuprantu kam "naujai europai" reikalingas toks nuo gimimo neišgydomai traumuotas individas.

   Panaikinti
  2. Taip, atmenu, dvynių net klasėje nieks neturėdavo teisės išskirti - sėdėdavo vienam suole. Ir apskritai jie visą yvenimą jautčia poreikį būti kartu. Kokie baisūs barbarų laikai atėjo!
   Nors vakar kai paskaičiau, kas dėjosi antikiniame pasaulyje, plaukai piestu pasistojo. Pompėją Vulkanas užpylė irgi dėl baisaus paleistuvavimo, panašiai kaip buvo sunaikinta Sodoma ir Gomora. Atkasus Pompėją buvo aptikta tokių paleistuvysčių. "Когда в 1819 году король Франциск I вместе с женой и дочерью посетил выставку в Помпеях, то был настолько смущён и возмущён произведениями искусств сексуального характера, что потребовал увезти эти «крамольные» экспонаты в столицу и запереть их в Секретном кабинете, доступ в который был открыт исключительно для «лиц зрелого возраста и безупречной репутации». Подобное искусство отражало весьма свободные распущенные нравы древних римлян и даже изображало скульптурные сцены содомии и зоофилии".

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2016-10-22 23:34

   Ateityje galima bus rinktis ne abortuoti kurį nors dvynuką, o atsikratyti kurio nors jau gimusio vaiko, jei šeimai per sunku auginti tris ar daugiau.

   Panaikinti
 4. Nu tikrai , duočiau į snukį tam, kas tokį "įstatymą" sumąstė ir patvirtino. Ir negi atsiras BOBŲ kurios pasinaudos šią "galimybe" ?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aišku, kad atsiras. Vaikas iš esmės jokių teisių neturi - tai yra kaip ir augintinis koks, kai liberaliai-progresyvi ypata nusprendžia, kad vienai nuobodoka ir reiktų kokio nors hobio. Vis dėlto, ypata nori tik vieno augintinio, nes du - jau per daug vargo, diskomfortas, todėl jei vis dėlto netyčia gauna du, tai perteklinę prekę tiesiog išmeta iš pirkinių krepšio, pasinaudodama savo "žmogaus teisėmis". Viskas labai paprasta. :)

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2016-10-21 20:35

   Šis sprendimas padarytas, matyt, ryšium su dirbtinio apvaisinimo metu užsimezgusiomis iš karto keliomis gyvybėmis, nors buvo "užsakytas" tik vienas vaikas. Todėl logiška kitus perteklinius sunaikinti. Tai tampa dar viena ES vertybe:(

   Panaikinti
  3. Ne visai taip - dirbtinio apvaisinimo metu ne visi embrionai implantuojami, tad naikinami tik "laboratoriniai", tuo tarpu čia bus naikinami natūraliu būdu pradėti vaikai.
   P.S. Įdomu pastebėti, kad globojamoms invazinėms rūšims (matumboms, machmudams ir kitiems alach-babachams) šitos iškrypėliškos nesąmonės nė velnio neaktualios: jie dauginasi natūraliu būdu - ir itin sparčiai. Čia vietiniai vis ieško naujų savo populiacijos mažinimo ir naikinimo būdų. Koks paslaugumas kolonizatoriams - sakyčiau, netgi beprecedentinis. :)

   Panaikinti
  4. Dirbtinio apvaisinimo metu šiuo metu implantuojami du embrionai. Anksčiau implantuodavo ir tris.

   Panaikinti
 5. Revoliucijos dvasia2016-10-22 13:46

  Mes pasaulį seną sugriausim...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ne taip: "Pasaulį seną suardysim
   Iš pačių pamatų ir tuo
   Naujai pasaulį atstatysim,
   Kas buvo nieks, tas bus viskuo..."

   Naujasis proletariatas šiandien - marginalai, pederastijos gretos, radikalūs liberalai, individualistai, hedonistai, paleistuviai, iškrypėliai, Orvelo ir Hakslio veikėjai.

   Panaikinti
 6. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Draugiškas patarimas - prieš komentuodamas perskaitykite straipsnį. ;)

   Panaikinti
 7. Anonimiškas2016-10-22 22:45

  "Gresia prielaikinis gimdymas kuris baigsis visų trijų vaikų mirtimi. Alternatyva - palikti tik vieną vaisių, kuria galės išaugti iki gimimo."

  Parodykite tokį atvejį praktikoje, kuomet trys neišgyventų, bet nužudžius du, likęs vienas išgyvens. Fantazuojate,

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškas2016-10-23 15:21

  2016-10-21 20:35

  Kaip bebūtų liūdna ir baisu, bet jūs teisus savo įžvalgoje.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonimiškas2016-10-31 01:15

  Pro Patrija, prašau, neskleiskite netiesos. Pirmiausia patikrinkite savo šaltinius. Toks abortas leidžiamas tik išimtinais atvejais.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2016-10-31 06:33

   gal galite patikslinti kokie tie išimtiniai atvejai ir kam tas išimtinumas suteikia pasiteisinimą Jums? ar žudomam mažajam žmogui?

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2016-10-31 10:19

   http://www.independent.co.uk/news/world/europe/norway-pregnant-selective-abortion-foreign-women-womens-rights-pro-choice-a7368421.html

   Norway’s health ministry has ruled foreign women pregnant with twins can have selective reduction abortions in the country’s hospitals even if the foetus is healthy.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2016-10-31 10:21

   Ir dar:

   It comes after lawyers at the Norwegian Department of Justice ruled in February that selective reduction procedures should be treated no differently to other types of abortion under Norwegian law.

   Panaikinti
  4. Anonimiškas2016-10-31 10:49

   Tai kame tos išimtys?

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item