Kanadoje mokyklos gali prarasti finansavimą, jei jose nebus leista steigtis homoseksualų būreliams

Kanados Albertos provincijos naujoji valdžia pradėjo tyrimą dviejose baptistų valdomose mokyklose, kurių taryba atsisakė paklusti valdžio...

Kanados Albertos provincijos naujoji valdžia pradėjo tyrimą dviejose baptistų valdomose mokyklose, kurių taryba atsisakė paklusti valdžios įsakams dėl homoseksualizmo sklaidos užtikrinimo kaip finansavimo sąlygos.

Švietimo ministras Davidas Eggenas žiniasklaidai pranešė, jog netoli Edmontono miesto esančios baptistų mokyklos nepateikė rašytinio sutikimo su naujuoju valstijos įsaku visoms mokykloms užtikrinti homoseksualų būrelių veiklą savo patalpose.

LGBT organizacijos pasveikino tokį ministro veiksmą, bet paragino greičiau baigti tyrimą ir mokykloms iš karto nutraukti finansavimą.

Provincijos opozicijos lyderis Davidas Swannas taip pat paragino nebefinansuoti mokyklų ar bent jau nušalinti jų tarybas.

Mokyklų tarybos pirmininkas Brianas Coldwellas pareiškė, jog dvejose baptistų mokyklose nebus leista steigtis homoseksualų klubams ir kuriami „lyčiai neutralūs“ tualetai. Jo teigimu, „ši vyriausybė nebus patenkinta tol, kol kiekvienoje krikščionių mokykloje neveiks gėjų klubai ir nebus įdiegta vaivorykštės ideologija“.

Parengta pagal Lifesitenews.com informaciją


Susiję

Pažangos ideologija 2031927170551646929

Rašyti komentarą

 1. Homoseksualių vaikų būreliai? Kas tas yr? Kuom ten vaikai užsiims?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ten greičiausia ne vaikai, bet su vaikais užsiims. ;)

   Panaikinti
 2. Nežiniukas2016-10-04 19:05

  Tai vadinama tolerancija.

  Tik pas mus dar vaidinama gailesčio vertus, o kai tas gailestis bus duotas, pasirodys tikroji tolerancija - ideologinis teroras kitaip mąstantiems.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2016-10-06 07:04

  Agi šitus šposus krečia "dievo išrinktaisiais" apsiskelbėliai. Už tą puikybę juos išsklaidė po visą padaulį. Tai dabar anys ir veikia viso pasaulio mastu, keršyfami visoms pasaulio tautoms. Tikisi žmoniją nukreipti degradacijos kryptimi, nes gyvulius paprasčiau išnaudoti/valdyti nei sąmoningus žmones.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item