Girti migrantai Berlyno pabėgėlių centre sukėlė riaušes prieš centro darbuotojus

Neblaivūs migrantai viename iš Vokietijos pabėgėlių centrų sukėlė riaušes, kurių metu laužė duris ir gadino nuosavybę, taip pat vogė bei ...

Neblaivūs migrantai viename iš Vokietijos pabėgėlių centrų sukėlė riaušes, kurių metu laužė duris ir gadino nuosavybę, taip pat vogė bei puolė apsaugos darbuotojus.

Įtampa viename iš Berlyne esančių pabėgėlių centrų kilo tada, kai centro darbuotojai nusprendė 2 valandą nakties išjungti šviesas. Apie 50 migrantų pradėjo protestuoti, pulti apsaugos darbuotojus ir niokoti šalia buvusius automobilius.

Centro darbuotojai turėjo užsibarikaduoti viename iš kambarių, kol policijos pareigūnai juos išvadavo. Vienas iš darbuotojų dėl galvos sužalojimų buvo išvežtas į ligoninę.

Policijos pareigūnų teigimu, jiems atvykus dauguma migrantų buvo girti. Apsaugos darbuotojai teigė manantys, kad protestas galėjo būti planuojamas iš anksto, nes įtampa tarp migrantų ir centro darbuotojų augo jau kurį laiką.

Po to, kai 2015 m. į Vokietiją pradėjo masiškai plūsti migrantai, nusikaltimai, vandalizmas ir riaušės tapo šalies migrantų centrų kasdienybe.

Dauguma incidentų kyla dėl religijos arba alkoholio. Šių metų sausį Leimeno mieste esančiame pabėgėlių centre kilo riaušės po to, kai pakistaniečiai apkaltino afganus esant „blogais musulmonais“, nes šie vartojo alkoholį.

Praeitais metais riaušių policija buvo priversta užsibarikaduoti pastate po to, kai Tiuringijos žemėje esantis pabėgėlių centras virto „karo zona“ tarp nesutariančių skirtingų musulmonų sektų.

Šių metų birželį didžiulį migrantų centrą Diuseldorfe padegė vienas iš migrantų, supykęs, kad centro gyventojai nebuvo pažadinti, kad galėtų suvalgyti savo Ramadano valgį iki patekant saulei.

Parengta pagal Breitbart.com informaciją


Susiję

Pasaulis 8571567742581841517

Rašyti komentarą

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item