Londono, Niujorko ir Paryžiaus merai, reaguodami į JAV teroro atakas, kviečia dar daugiau migrantų

Nepaisant fakto, kad terorizmas išdraskė Niujorką, Londoną ir Paryžių, visų trijų miestų merai bendrame šios savaitės New York Times lai...


Nepaisant fakto, kad terorizmas išdraskė Niujorką, Londoną ir Paryžių, visų trijų miestų merai bendrame šios savaitės New York Times laikraščio straipsnyje ragina atvykti dar daugiau žvalgybos nepatikrintų „pabėgėlių“.

Niujorko meras Billas De Blasio, Londono meras Sadiq Khanas ir Paryžiaus merė Anne Hidalgo parašė bendrą straipsnį, spausdami Vakarų miestus priimti daugiau pabėgėlių, kuris buvo išspausdintas praėjus vos porai dienų po teroro incidentų Niujorke ir Minesotoje.

Straipsnyje merai tvirtina, kad terorizmas tarp imigrantų yra „ypatingai retas“, o po to užsipuola visus, kurie abejoja jų globalistinėmis idėjomis, išvadindami tai „ksenofobinėmis kalbomis“.

„Mūsų bendras požiūris yra paremtas blaiviu mums gręsiančių pavojų supratimu. Po sprogstamojo užtaiso sprogimo Niujorke praeitą savaitgalį ir kitų atakų pasaulio miestuose, mūsų gyventojų saugumas yra pirmaeilis dalykas didelėse, atvirose ir demokratinėse visuomenėse“, rašė jie. „Tačiau yra neteisinga apibūdinti migrantus ir pabėgėlius kaip radikalius ir pavojingus; mūsų patyrimu, kovingas smurtas yra ypatingai retas. Taigi, turime tęsti įtraukiantį požiūrį į persikėlimą, kad nugalėtume augančią ksenofobinių kalbų bangą pasaulyje. Tokios kalbos ves tik prie padidėjusios bendruomenių marginalizacijos, nepadarydamos mūsų saugesniais.“

Šis straipsnis pasirodė po Khano įspėjimo Niujorko gyventojams šią savaitę, kad teroristų atakos dabar yra „neatskiriama“ kasdienio gyvenimo Vakaruose dalis ir kad amerikiečiai tiesiog turėtų su tuo susitaikyti.

Parengta pagal Breitbart.com informaciją

Susiję

Pažangos ideologija 9173960306852681957

Rašyti komentarą

 1. Cit.: "is straipsnis pasirodė po Khano įspėjimo Niujorko gyventojams šią savaitę, kad teroristų atakos dabar yra „neatskiriama“ kasdienio gyvenimo Vakaruose dalis ir kad amerikiečiai tiesiog turėtų su tuo susitaikyti."

  Skamba kaip patyčia. :( Net nesuprantu, kaip amerikiečiai po tokių kalbų nepaskelbia jo persona non grata.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kodėl turėtų? Faunai, kuri dviems kadencijoms išrinko Obamą, tai, ko gero, atrodo visai normalu - juolab, kad ir merai štai kaip sutartinai to susitaikymo procesą siekia aktyvinti. :)

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2016-09-23 15:52

  As sakyciau kad norintys priimti "pabegelius" turi priimti juos asmeniskai i savo namus!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2016-09-24 11:21

  Nebuvo imigrantu antpludzio, nebuvo tiek teroro aktu. Kas dar ir siuo metu kvieciasi imigrantus, yra tiesiogiai atsakingi uz zmoniu zudynes. Pasaulis apsiverte: aukos kaltinamos, o teroristai teisinami. Ka daro pinigai ir velniskas ju troskimas...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Cit.: "Pasaulis apsiverte: aukos kaltinamos, o teroristai teisinami."

  Na taip, viktimizacijos procesas įsibėgėjo. :(

  Cit.: "Ka daro pinigai ir velniskas ju troskimas..."

  Irgi sunku nesutikti su tuo. :(

  AtsakytiPanaikinti
 5. Siais laikais sie merai, kai ir dauguma politiku, jei ir masto kitaip, paprasciausiai nebegali (jei nori likti savo postuose) kalbeti kitaip. Ir tai tesis geriausiomis cccp tradicijomis - kuris bus labiau tolerantiskesnis,liberalesnis, ir daug dar tokiu -esnis ir t.t. Zodziu , soc. lenktyniavimas tik kitaip. Nors ytariu kad nemaza ju dalis suvokia sia beda.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item