Šauliai: leidimas laikyti ginklus namuose didintų šalies saugumą

Seimui svarstant Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pataisas, Šaulių sąjunga sako, kad leidimas šauliams bei kariams savanoriams namu...


Seimui svarstant Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pataisas, Šaulių sąjunga sako, kad leidimas šauliams bei kariams savanoriams namuose laikyti pusiau automatinius ginklus sustiprintų šalies gynybą.

Šaulių sąjungos narys, advokatas Robertas Juodka teigia, jog leidimas žmonėms namuose laikyti tokius ginklus atgrasytų potencialius priešus.

„Mes kalbame apie tai, kad šauliai kariai ir savanoriai galėtų savomis lėšomis prisidėti prie krašto gynybos, tai yra, galėtų įsigyti B ir C kategorijos ginklus – pusiau automatinius ginklus. Mes išplėsime atgrasymo potencialą. Potencialus priešas bus atgrasytas, nes bus nežinomas kiekis piliečių, kurie bus ginkluoti ir kurie galės pasipriešinti. Nuo valstybes bus nuimta našta (...) ir sustiprintas krašto gynybos potencialas“, – teigė Šaulių sąjungos narys R. Juodka.


Susiję

Politika 1227606298131414328

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2016-06-09 16:09

  Teisingai, lietuviškai ginklas nuo žodžio gintis, todėl šauliai savanoriai turi į tai teisę.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2016-06-10 23:24

  "Potencialus priešas bus atgrasytas, nes bus nežinomas kiekis piliečių, kurie bus ginkluoti ir kurie galės pasipriešinti."


  Viskas būtų lyg ir gražu. Bet tą nežinomą kiekį piliečių vis tik surašys į kažkokius sąrašus, kuriuos kaip nors gauti atsiras norinčių... Tie sudėtingi sąžinės reikalai.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

item