Vokietijoje dvigubai išaugo migrantų deportacijų skaičius

Su didžiuliu migrantų srautu ir augančiu rinkėjų nepasitenkinimu susidūrę Vokietijos pareigūnai paskubino prieglobsčio negavusių migrant...


Su didžiuliu migrantų srautu ir augančiu rinkėjų nepasitenkinimu susidūrę Vokietijos pareigūnai paskubino prieglobsčio negavusių migrantų deportavimo procesą, skelbia naujienų agentūra AP.

Duomenys rodo, kad deportuotų asmenų skaičius išaugo dvigubai, palyginus su 2014 metais. Šiais metais iki lapkričio pabaigos iš Vokietijos jau deportuota 18 363 žmonės, negavę prieglobsčio, o per visus praėjusius metus deportuotų žmonių skaičius tesiekė 10 884 asmenis. 

Prieglobsčio prašymus gauna visos 16 Vokietijos žemių, tačiau į juos reaguojama skirtingai.

Bavarija šiais metais patrigubino deportuojamų žmonių skaičių. Ten esanti konservatyvi valdžia nori kuo labiau sumažinti į šalį atvykstančių migrantų skaičių ir pagreitinti deportaciją.

Bavarijoje atidarytas specialus centras žmonėms, kurie gauti prieglobstį šansų beveik neturi. Šiuo metu jame yra apsistoję apie 850 žmonių. Daugelis jų yra atvykę iš Balkanų šalių, kurias Vokietija laiko saugiomis. Žmonės iš ten į Vokietiją atvyksta genami finansinių sunkumų.


Susiję

Pasaulis 1428828583565127022

Rašyti komentarą

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Kviečiame

PALAIKOME

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item