Austrijoje imigrantai iš Afrikos mokykloje išprievartavo mokinę

Graco mieste (Austrija) 15 metų mergaitė savo mokykloje buvo išprievartauta šešių 14 metų jaunuolių, penki iš kurių - imigrantai iš Afri...


Graco mieste (Austrija) 15 metų mergaitė savo mokykloje buvo išprievartauta šešių 14 metų jaunuolių, penki iš kurių - imigrantai iš Afrikos.

Įvykio tyrėjų atstovas spaudai Hansjorgas Bacheris naujienų tarnybai Austria Press Agency teigė, jog įvykis įvyko gegužės mėnesį vidurinės mokyklos valgykloje.

Šeši berniukai per mokyklos kiemą tempė iš baimės klykiančią mergaitę, kol pasiekė valgyklą. Keli kiti moksleiviai, berniukai ir mergaitės, matė išprievartimą, tačiau nedarė nieko, kad tai sustabdytų.

Moksleivių teigimu, mergaitės riksmai buvo girdimi gretimose klasėse, tačiau mokytojai nekreipė į juos dėmesio. 

Įvykis išaiškėjo tik gerokai vėliau, kai prievartavime dalyvavę berniukai jau buvo baigę mokyklą. Mergaitė prasitarė savo mokytojams, kad iš jos buvo tyčiojamasi, o kai mokytojai pradėjo klausinėti daugiau, ir kad ji buvo išprievartauta.

Parengta pagal Thelocal.at ir Unsertirol24.com informaciją


Susiję

Pasaulis 6946431732807741598

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2015-12-09 08:41

  Gerasis MULTIKULTŪRIZMAS ir SUPERINĖ TOLERANCIJA, kai net ir matydamas NUSIKALTIMĄ jo nestabdai, nes gal čia taip reikia,gal kažkieno trdicijos taip leidžia, o gal dar kokiu FOBU ar NETOLERANTIŠKU apšauks.Įdomūs dalykai vyksta pasaulyje,kur-juoda bandoma įvardinti,kaip-balta.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tai čia nieko nuostabaus. Anglijoje irgi buvo panašiai. Policija ten net nereaguodavo į pranešimus apie seksualinę prievartą dėl baimės būti apšauktiems netolerantiškais, persekiojančiais "nekaltus" musulmonus vien dėl tikėjimo ir pan.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2015-12-09 20:21

  ES specialios antipropagandos grupės “East StratCom Task Force” duomenimis tai viena iš propagandinių naujienų (http://eeas.europa.eu/euvsdisinfo/docs/disinformation_review_08-12-2015.pdf).

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2015-12-09 22:10

  Tai kad pateiktoje nuorodoje jos nėra įrašyta. Propagandine laikoma naujiena iš Suomijos, ne Austrijos.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

item