Iš 26 tūkst. migrantų tik vienas žmogus paprašė prieglobsčio Kroatijoje

Iš 26 tūkstančių pabėgėlių, pastarosiomis dienomis atsidūrusių Kroatijoje, „prieglobsčio čia paprašė tik viena moteris su vaikais, visi ...


Iš 26 tūkstančių pabėgėlių, pastarosiomis dienomis atsidūrusių Kroatijoje, „prieglobsčio čia paprašė tik viena moteris su vaikais, visi kiti nori vykti į Vokietiją“. Tai sekmadienį šalies televizijos kanalui HTV pareiškė Kroatijos užsienio ir Europos reikalų ministrė Vesna Pusič.

Pasak jos, ieškodama būdų migrantų krizės problemai spręsti Europos Sąjunga artimiausiomis dienomis surengs kelis susitikimus. Juose bus tariamasi, kaip padėti Turkijai susitvarkyti su pabėgėlių banga, kuri ritasi per visą Europą. Ministrė pabrėžė, jog visos ES šalys šiuo metu daug dėmesio skiria susitarimui su Turkija, iš kur atvyksta dauguma pabėgėlių.

Paklausta, kas bus, jeigu Vengrija visiškai atsitvers nuo Kroatijos, V. Pusič pareiškė mananti, kad migracijos banga nuslūgs, jeigu bus pasirašytas susitarimas su Turkija.Susiję

Pasaulis 2307185670403735300

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-06-11 10:53

  Čia panašiai kaip su Vengrija. Iš paskutinių vengrai kovoja, kad tik jų neužplūstų pabėgėlių ordos, kai realybėje tame ubagyne pabėgėliai net už pinigus nenori likti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O, liberastikų "genijaliū yžvalgū" padavė. Rimtai juos su koloradais pamainomis iš palatų paleidinėja. :)

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item